Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Kolmården etapp 4, medel - D55

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Katarina Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:28:12 6,61
3 Camilla Adlerteg OK Enen 00:31:37 14,46
4 Maria Jonsson Tullinge SK 00:31:42 14,65
6 Elisabet Enmark Gävle OK 00:33:36 19,01
7 Ingrid Alexandersson Stora Tuna OK 00:34:13 20,43
8 Helena Sellgren Göteborg-Majorna OK 00:34:56 22,07
9 Johanna Sundström Järla Orientering 00:35:54 24,29
10 Anna-Maria Backryd Lindebygdens OK 00:36:22 25,37
11 Tone Hollowell OK Tyr 00:36:23 25,40
15 Maria Skogsberg Mariestads FK 00:38:14 29,65
16 Eva Wadman Västerås SOK 00:38:23 30,00
18 Marianne Hansson Bredareds IF 00:38:47 30,92
19 Annika Brodin Lindebygdens OK 00:40:00 33,71
21 Agneta Sander Göteborg-Majorna OK 00:40:55 35,82
22 Helen Carlbom IFK Göteborg Orientering 00:40:59 35,97
23 Annika Aasa IK Uven 00:41:10 36,39
24 Ingrid Svensson Stora Tuna OK 00:41:14 36,54
26 Ingrid Kensby OK Tyr 00:41:47 37,81
27 Katarina Bengtsson Långhundra IF 00:42:07 38,57
28 Britt-Mari Stensson Helsingborgs SOK 00:42:32 39,53
29 Ingrid Johansson Laholms IF OK 00:42:33 39,57
30 Ann-Mari Silfver Långhundra IF 00:42:48 40,14
31 Christina Birath Stenungsunds OK 00:42:52 40,30
32 Mona Bierfeldt Ärla IF 00:43:03 40,72
33 Ingela Eriksson Gävle OK 00:43:48 42,44
38 Carina Rosén Eriksson Annebergs GIF 00:44:21 43,70
40 Lena Olsson Skåneslättens OL 00:44:40 44,43
42 Karina Langerak Järfälla OK 00:45:27 46,23
43 Birgit Hansson Herrestads AIF 00:45:37 46,61
44 Christel Olsson FK Åsen 00:46:07 47,76
46 Jane Melin Göteborg-Majorna OK 00:47:21 50,59
47 Annika Larsson Arboga OK 00:48:30 53,23
49 Pia Käck Fritzell Gudhems IF 00:48:38 53,54
50 Annika Lundström Väsby OK 00:48:46 53,85
51 Anna Weckner Westlund OK Tyr 00:49:38 55,84
52 Lisa Andersson Ulricehamns OK 00:50:26 57,67
54 Kerstin Segersson OK 64 Torpa 00:51:14 59,51
55 Camilla Rosén Annebergs GIF 00:53:06 63,80
56 Karin Laurell OK Flundrehof 00:53:53 65,60
57 Tina Hagård Rävetofta OK 00:54:06 66,10
58 Åsa Persson Laxå OK 00:54:14 66,40
60 Christina Sterner Tockarps IK 00:56:05 70,65
61 Ingela Andersson Lunds OK 00:56:07 70,73
62 Camilla Gillström Östersunds OK 00:56:29 71,57
66 Barbro Karlsson Katrineholms OK 00:57:37 74,17
67 Christina Olsson Skåneslättens OL 00:59:28 78,42
68 Åsa Lindh Sundbybergs IK 01:00:57 81,83
69 Lena Gustafsson Malungs OK Skogsmårdarna 01:03:15 87,11
70 Annika Repo Wallman OK Skogsvargarna 01:03:31 87,73
71 Marie Björklund Eskilstuna OL 01:03:52 88,53
74 Ingrid Olsson Väsby OK 01:09:46 102,08
76 Anette Thoresson Andrarums IF 01:12:35 108,55
77 Ingvor Johansson Falkenbergs OK 01:14:25 112,76
80 Marita Filipsson Markaryds FK 01:31:11 151,27
Marianne Nyman Tjällmo-Godegårds OK

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr