Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Kolmården etapp 4, medel - D60 Kort

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Anne-Christine Schunnesson Attunda OK 00:28:28 27,77
2 Monika Nilsson OK Alehof 00:31:19 36,37
3 Anki Gustafsson Katrineholms OK 00:31:43 37,58
4 Margareta Wadin OK Älvsjö-Örby 00:32:09 38,89
5 Kristina Roos Larsson Bredareds IF 00:33:22 42,56
6 Marit Axelsson Västvärmlands OK 00:33:56 44,27
7 Vivianne Axton OK Klemmingen 00:35:42 49,61
8 Annelie Spolander Norbergs OK 00:36:32 52,12
9 Karin Wahlgren Sjövalla FK 00:36:55 53,28
10 Annika Davidsson OK Klemmingen 00:37:29 54,99
11 Karin Ivarsson Haninge SOK 00:37:54 56,25
13 Tanja-Birgit Söderström Sala OK 00:37:58 56,45
14 Leila Ljunggren Markbygdens OK 00:38:07 56,90
15 Katarina Sjöholm Mullsjö SOK 00:38:08 56,95
16 Lisa Larsson Sjövalla FK 00:38:25 57,81
17 Ulla Westerlund Täby OK 00:38:57 59,42
18 Elisabeth Byberger Solna OK 00:39:03 59,72
19 Yvonne Jonsson Tolered-Utby OL-Klubb 00:39:05 59,82
20 Laila Spångmyr IK Jarl Rättvik 00:39:11 60,12
21 Ritva Kärkkäinen Avesta OK 00:39:40 61,58
22 Marianne Thorsson IK Trenne Ullared 00:40:42 64,70
23 Anki Teike Forsa OK 00:41:29 67,07
24 Karin Moodh OK Tyr 00:41:41 67,67
25 Ann-Katrin Larsson Målilla OK 00:41:43 67,77
26 Monica Ohlin Rånäs OK 00:41:52 68,22
27 Yvonne Toven Köping-Kolsva OK 00:42:05 68,88
28 Mona Palm Lessebo OK 00:42:12 69,23
29 Marite Åkerström SOK Träff 00:42:57 71,49
30 Eva Rönnestrand Frösö IF 00:43:01 71,69
31 Eva Warenius Avesta OK 00:43:13 72,30
32 Kerstin Olsson FK Snapphanarna 00:43:18 72,55
33 Britt-Marie Eriksson OK Rodhen 00:43:27 73,00
34 Lena Fornander Skogspojkarnas OK 00:43:32 73,25
35 Christina Berggren Ljungskile FK 00:44:04 74,86
36 Maria Andersdotter Brunflo IF 00:44:23 75,82
37 Birgitta Nilsson Stigmännen Karlshamns OK 00:46:55 83,47
38 Kerstin Alneberg Stensson Strängnäs-Malmby OL 00:48:09 87,19
39 Margareta Granberg OK Älvsjö-Örby 00:48:24 87,94
41 Katarina Fast OK PAN-Kristianstad 00:49:49 92,22
42 Eva Elnerud Sigtuna OK 00:49:57 92,62
44 Arja Ingvarsson OK Vilse 87 00:52:44 101,03
45 Katarina Jakobsson Garda OK 00:53:17 102,69
46 Elise Johansson Falköpings AIK OK 00:55:10 108,37
48 Sonja Friberg OK Klemmingen 00:55:39 109,83
49 Ann-Marie Robertsson Målilla OK 00:56:26 112,20
51 Anita Karlsson Oskarströms OK 01:11:07 156,52
52 Gudrun Persson Hallstahammars OK 01:11:57 159,04
53 Heidi Bjerkhaug OK Ravinen 01:12:52 161,80
54 Monica Wass Falkenbergs OK 01:12:59 162,16
56 Anna-Lena Svensson Lidköpings VSK 01:29:05 210,76
Gunilla Lind OK Landehof

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr