Svenska Orienteringsförbundet

Göteborg O-meeting etapp 2, sprint - D12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Märta Svennerud Karlskrona SOK 00:10:59 56,65
3 Andrea Enbom Vänersborgs SK 00:11:03 57,34
4 Linn Enbom Vänersborgs SK 00:11:08 58,21
5 Ida Andersson Vänersborgs SK 00:11:18 59,95
6 Selma Persson FK Herkules 00:11:26 61,35
7 Julia Lönn Halmstad OK 00:12:01 67,44
8 Elin Axelsson Lerums SOK 00:12:16 70,06
9 Selma Leopold OK Orion 00:12:29 72,32
10 Elin Johansson IFK Göteborg Orientering 00:12:39 74,06
11 Elsa Arvidsson Sjövalla FK 00:12:57 77,20
12 Elin Noborn IFK Göteborg Orientering 00:12:59 77,54
13 Lova Johansson FK Friskus-Varberg 00:13:07 78,94
14 Ellen Skovbjerg Frölunda OL 00:13:09 79,29
15 Ida Sylvan Vänersborgs SK 00:13:39 84,51
16 Agnes Paulsson OK Löftan 00:13:41 84,86
17 Wilma Jonsson OK Tyr 00:13:45 85,56
18 Wilma Rosén Göteborg-Majorna OK 00:14:03 88,69
19 Elina Karlsson FK Herkules 00:14:06 89,21
20 Saga Wildheim Mölndal Outdoor IF 00:14:15 90,78
21 Emilia Mellegård Lidköpings VSK 00:14:19 91,48
22 Evelina Lindgren Lidköpings VSK 00:14:32 93,74
24 Elin Andersson OK Löftan 00:15:12 100,71
25 Elin Zachrisson Kungälvs OK 00:15:50 107,32
26 Alva Engström OK Orion 00:16:02 109,41
27 Elin Nilsson Karlskrona SOK 00:16:07 110,28
28 Kajsa Elfström OK Orinto 00:16:09 110,63
29 Alice Fagerström IFK Göteborg Orientering 00:16:19 112,37
30 Ebba Kopka IFK Göteborg Orientering 00:16:33 114,81
31 Ebba Lövgärd OK Alehof 00:16:39 115,86
32 Embla Sternö Tolered-Utby Ol-klubb 00:16:42 116,38
33 Gerda Medin Emmaboda Verda OK 00:17:09 121,08
34 Anna Johannesson Frölunda OL 00:17:58 129,62
35 Elma Magnell Katrineholms OK 00:18:21 133,62
36 Maja Öjerskog Frölunda OL 00:18:45 137,80
37 Emma Wissler FK Herkules 00:19:03 140,94
38 Agnes Boge OK Alehof 00:19:22 144,24
39 Hanna Holmer Frölunda OL 00:19:30 145,64
40 Cornelia Hällås OK Löftan 00:19:38 147,03
41 Elly Einarsson Kungälvs OK 00:22:23 175,77
42 Ellen Rubendahl Frölunda OL 00:24:37 199,10
43 Alva Bodforss Tolered-Utby Ol-klubb 00:25:51 211,99
Edith Holmstrand OK Landehof
Ella Andersson OK Löftan
Emelina Holmqvist Sjövalla FK
Hilma Ekström Stenungsunds OK

Annonser

OOCup 2022