Svenska Orienteringsförbundet

Bredareds IF - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Erik Classon OK Orinto 00:31:25 8,18
2 Mikael Eliasson Göteborg-Majorna OK 00:31:36 8,66
3 Anders Hedberg Göteborg-Majorna OK 00:32:37 11,29
4 Erik Ivarsson Sandberg OK Denseln 00:33:36 13,83
5 Niclas Jonasson IFK Göteborg Orientering 00:33:38 13,92
6 Albin Axelsson IK Hakarpspojkarna 00:35:05 17,67
7 Jesper Sjögren Hestra IF 00:35:24 18,49
8 Felix Axelsson Markbygdens OK 00:35:37 19,05
9 Fredrik Weihard Sävedalens AIK 00:35:44 19,35
10 Emil Karlsson Hestra IF 00:35:54 19,78
11 Jooseppi Kalliokoski Göteborg-Majorna OK 00:36:20 20,90
12 Per-Åke Bligård Göteborg-Majorna OK 00:37:19 23,45
13 Rikard Pentonen IFK Göteborg Orientering 00:37:28 23,83
14 Joakim Kaminsky Göteborg-Majorna OK 00:38:06 25,47
15 Fredrik Norell Frölunda OL 00:38:59 27,76
18 Anton Karlsson OK Kullingshof 00:39:57 30,26
19 Felix Drejmo OK Landehof 00:40:26 31,51
20 Lukas Gustafsson IK Ymer 00:41:48 35,04
21 Mattias Nilsson Ärla IF 00:43:00 38,15
22 Lukas Larsson OK Skogshjortarna 00:44:05 40,95
23 Rasmus Johansson Fjordside Sävedalens AIK 00:44:16 41,42
24 Melker Åkesson OK Landehof 00:44:58 43,23
25 Mattias Grahn Göteborgs SK 00:45:51 45,52
26 Anton Hemlin IK Uven 00:46:13 46,47
27 Anders Fogelberg Västvärmlands OK 00:46:33 47,33
28 Gabriel Öhgren Sävedalens AIK 00:47:28 49,70
29 Daniel Wernersson Göteborg-Majorna OK 00:47:29 49,74
30 Ludvig Carlbom Ulricehamns OK 00:48:57 53,54
31 Per Nordholm Sävedalens AIK 00:49:09 54,06
32 Mikael Öhgren Sävedalens AIK 00:49:27 54,83
34 Daniel Netz IFK Göteborg Orientering 00:54:34 68,07
35 Tobias Andersson Göteborgs SK 00:54:53 68,89
36 Oscar Törnroth Hjobygdens OK 00:55:49 71,30
37 Filip Holm Halmstad OK 00:58:11 77,42
38 Gustav Östensson OK Tranan 00:59:31 80,87
39 Thomas Karlsson OK Landehof 00:59:44 81,43
40 Filip Leman Göteborgs SK 01:07:51 102,43

Annonser

Bagheera