Svenska Orienteringsförbundet

O-Event, dag 3, Zoorientering - D15

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Alma Svennerud Karlskrona SOK 00:15:29 11,13
3 Ebba Thern OK Skogshjortarna 00:16:05 13,79
4 Filippa Fagerström IFK Göteborg Orientering 00:16:22 15,05
5 Ida Bengtsson OK Alehof 00:17:01 17,93
6 Elsa Wiberg Helsingborgs SOK 00:17:40 20,82
7 Hanna Öberg Gamleby OK 00:17:43 21,04
8 Maja Karmstig FK Friskus-Varberg 00:18:07 22,82
9 Maja Graad IF Rigor 00:18:13 23,26
11 Lisa Swartz OK Orion 00:19:24 28,51
14 Tilda Hagelberg Eksjö SOK 00:20:02 31,32
15 Emma Emilsson OK Skogsfalken 00:20:06 31,62
16 Anna Simonsson-Søndenå Stigmännen Karlshamns OK 00:20:09 31,84
17 Marta Törnström FK Friskus-Varberg 00:20:23 32,88
18 Wilma Pettersson OK Kullingshof 00:20:27 33,17
19 Lovisa Mases Stora Tuna OK 00:20:29 33,32
20 Maja Lindén Växjö OK 00:20:30 33,40
21 Klara Ersson OK Kåre 00:20:33 33,62
26 Ellen Toll OK Njudung 00:21:16 36,80
27 Linn Andersson OK Tyr 00:21:42 38,72
28 Eline Ericsson Falkenbergs OK 00:21:45 38,94
29 Meja Alenius Nyköpings OK 00:21:47 39,09
30 Maja Inghammar Hestra IF 00:21:48 39,17
31 Julia Westh Mullsjö SOK 00:21:50 39,31
33 Stina Andersson Anderstorps OK 00:21:55 39,68
34 Agnes Kamfors OK Kullingshof 00:22:01 40,13
35 Asta Törnkvist Anderstorps OK 00:22:24 41,83
36 Linnea Solvang Stagg Trollhättans SOK 00:22:30 42,27
37 Olga Rindeskog Västerbergslagens OL 00:22:58 44,35
37 Matilda Wallström Sävedalens AIK 00:22:58 44,35
40 Maja Bäcklund Ronneby OK 00:23:19 45,90
40 Lova Berzelius OK Skogshjortarna 00:23:19 45,90
43 Emma Norin Söders-Tyresö 00:23:28 46,56
44 Martina Niklasson Växjö OK 00:23:35 47,08
46 Katja Gustafsson Nyköpings OK 00:23:59 48,86
48 Linnea Axelsson Åmåls OK 00:24:24 50,71
51 Ida Svahn Söders-Tyresö 00:24:33 51,37
52 Emelie Forslund Kristinehamns OK 00:24:54 52,93
53 Maja Nordin Ulricehamns OK 00:25:14 54,41
54 Elsa Larsson Burseryds IF 00:25:46 56,77
56 Alicia Bergkvist Västerbergslagens OL 00:26:07 58,33
58 Matilda Fagerlind Markbygdens OK 00:26:09 58,48
59 Linn Johnsson Matteus SI 00:26:11 58,62
60 Nelly De Groot Boersma Rydboholms SK 00:26:21 59,36
61 Hanna Wahlqvist Västerbergslagens OL 00:27:05 62,62
65 Klara Bäckstäde Visborgs OK 00:29:44 74,38
67 Lovisa Andersson Hjobygdens OK 00:31:18 81,34
68 Natalie Gardelin Gotlands Bro OK 00:31:53 83,92
69 Saga Mattsson Dalaportens OL 00:31:55 84,07
70 Alice Nordqvist IF Rigor 00:32:37 87,18
71 Linn Eneljung IFK Göteborg Orientering 00:32:49 88,07
74 Frida Dahlberg IK Uven 00:37:01 106,71
76 Agnes Wallin Korsnäs IF OK 00:41:07 124,91
77 Ellen Funke Leksands OK 00:47:01 151,10
78 Kristina Bohman OK Orinto 00:54:10 182,84
Anja Nilsson Domnarvets GOIF
Alice Eriksson Björling Domnarvets GOIF

Annonser

Bagheera