O-event, dag 1, Sprint by Night - D12
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Andrea Enbom
|
Vänersborgs SK |
00:11:24 |
60,16 |
|
2 |
Märta Svennerud
|
Karlskrona SOK |
00:11:32 |
61,57 |
|
3 |
Linn Enbom
|
Vänersborgs SK |
00:11:34 |
61,92 |
|
4 |
Ebba Skullman
|
Linköpings OK |
00:11:37 |
62,44 |
|
5 |
Signe Eskilsson
|
IK Hakarpspojkarna |
00:12:07 |
67,70 |
|
6 |
Maja Mases
|
Stora Tuna OK |
00:12:31 |
71,90 |
|
6 |
Julia Lönn
|
Halmstad OK |
00:12:31 |
71,90 |
|
8 |
Elvina Bergdahl
|
OK Orinto |
00:12:37 |
72,96 |
|
9 |
Hilda Lindén
|
Växjö OK |
00:12:40 |
73,48 |
|
9 |
Alice Hult
|
Lidköpings VSK |
00:12:40 |
73,48 |
|
11 |
Tilde Sveder
|
Domnarvets GOIF |
00:12:44 |
74,18 |
|
12 |
Frida Öhrvall
|
OK Skogshjortarna |
00:13:04 |
77,69 |
|
12 |
Alma Kjellén
|
Helsingborgs SOK |
00:13:04 |
77,69 |
|
14 |
Moa Vemdal
|
Mullsjö SOK |
00:13:07 |
78,21 |
|
15 |
Elsa Golsäter
|
Korsnäs IF OK |
00:13:23 |
81,02 |
|
16 |
Emilia Mellegård
|
Lidköpings VSK |
00:13:30 |
82,24 |
|
17 |
Miriam Gustafsson
|
Nyköpings OK |
00:13:33 |
82,77 |
|
18 |
Ida Andersson
|
Vänersborgs SK |
00:13:40 |
84,00 |
|
20 |
Stina Elgh
|
IK Hakarpspojkarna |
00:13:42 |
84,35 |
|
21 |
Emma Persson
|
Halmstad OK |
00:13:49 |
85,57 |
|
22 |
Miranda Niklasson
|
Växjö OK |
00:13:59 |
87,33 |
|
23 |
Lova Johansson
|
FK Friskus-Varberg |
00:14:04 |
88,20 |
|
24 |
Signe Eriksson Björling
|
Domnarvets GOIF |
00:14:05 |
88,38 |
|
24 |
Amanda Gustavsson
|
Växjö OK |
00:14:05 |
88,38 |
|
27 |
Alma Jöhnemark
|
Stora Tuna OK |
00:14:17 |
90,48 |
|
28 |
Emelina Holmqvist
|
Sjövalla FK |
00:14:29 |
92,58 |
|
29 |
Wilma Palmqvist
|
OK Tranan |
00:14:33 |
93,28 |
|
31 |
Matilda Söderberg
|
OK Skogsfalken |
00:14:45 |
95,39 |
|
32 |
Linnea Stéen
|
Helsingborgs SOK |
00:14:48 |
95,91 |
|
33 |
Arek Mileva
|
Tidaholm SOK Sisu |
00:15:04 |
98,72 |
|
33 |
Tyra Elgesjö
|
Domnarvets GOIF |
00:15:04 |
98,72 |
|
35 |
Edit Treptow
|
Anderstorps OK |
00:15:17 |
100,99 |
|
36 |
Sofia Öhlund
|
IK Hakarpspojkarna |
00:15:22 |
101,87 |
|
37 |
Agnes Erlandsson
|
Vimmerby OK |
00:15:35 |
104,15 |
|
38 |
Elin Andersson
|
OK Löftan |
00:16:14 |
110,98 |
|
39 |
Frida Skoglund
|
Ulricehamns OK |
00:16:16 |
111,33 |
|
40 |
Klara Berglund
|
Karlsbyhedens OK |
00:16:34 |
114,49 |
|
41 |
Emma Wissler
|
FK Herkules |
00:16:42 |
115,89 |
|
41 |
Moa Bengtsson
|
OK Skogshjortarna |
00:16:42 |
115,89 |
|
41 |
Wilma Sandelius
|
FK Herkules |
00:16:42 |
115,89 |
|
44 |
Signe Nygård
|
OK Skogshjortarna |
00:16:57 |
118,52 |
|
46 |
Hanna Holmer
|
Frölunda OL |
00:17:43 |
126,58 |
|
48 |
Alice Reintz
|
Gotlands Bro OK |
00:18:19 |
132,89 |
|
50 |
Alice Carlqvist
|
FK Friskus-Varberg |
00:18:34 |
135,51 |
|
51 |
Tilde Falk
|
Stora Tuna OK |
00:18:52 |
138,67 |
|
52 |
Ella Pettersson
|
OK Kullingshof |
00:18:54 |
139,02 |
|
53 |
Julia Vildin
|
FK Herkules |
00:19:04 |
140,77 |
|
54 |
Ida Häggqvist
|
Kils OK |
00:19:53 |
149,36 |
|
56 |
Felice Gardelin
|
Gotlands Bro OK |
00:20:27 |
155,32 |
|
57 |
Emma Lindgren
|
NAIS Orienteringsklubb |
00:21:04 |
161,80 |
|
58 |
Lola Nyman
|
OK Gipen |
00:21:54 |
170,56 |
|
59 |
Cornelia Hällås
|
OK Löftan |
00:24:33 |
198,42 |
|
60 |
Elsa Ivarsson
|
Västerbergslagens OL |
00:26:31 |
219,10 |
|
61 |
Linnea Nuudi
|
FK Herkules |
00:29:49 |
253,80 |
|
62 |
Lily Winsnes
|
FK Herkules |
00:32:23 |
280,78 |
|
|
Vilma Löfgren
|
OK Skogshjortarna |
|
|