Svenska Orienteringsförbundet

SM, medel final - D21 Final B

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Jeanette Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 00:43:20 9,47
2 Rebecka Lindberg OK Roslagen 00:43:50 10,24
3 Kristin Hylander Nyköpings OK 00:44:10 10,76
4 Fanny Asketun OK Roxen 00:44:11 10,79
5 Olha Panchenko IFK Mora OK 00:44:19 10,99
6 Stina Nordin Sundsvalls OK 00:44:21 11,05
7 Stina Nilsson Umeå OK 00:44:22 11,07
8 Galina Ribediuc Hellas Orientering 00:44:43 11,62
9 Johanna Sjölund Sundsvalls OK 00:44:48 11,75
9 Hanna Hugosson Sundsvalls OK 00:44:48 11,75
11 Fredrika Vångell Linköpings OK 00:44:53 11,88
12 Nelly Carlsson OK Pan-Kristianstad 00:45:12 12,37
13 Linda Lindkvist Leksands OK 00:45:22 12,63
14 Jannie Hagård OK Pan-Kristianstad 00:45:56 13,51
15 Elin Classon OK Orinto 00:46:11 13,90
16 Josefine Wallenhammar Hagaby GoIF Örebro 00:48:19 17,21
17 Emma Helmersson OK Roxen 00:48:24 17,34
18 Lisa Johansson OK Tranan 00:48:40 17,76
19 Sara Kindlund IFK Mora OK 00:48:46 17,91
20 Josefine Klintberg OK Ravinen 00:48:51 18,04
21 Linnea Claesdotter IFK Lidingö SOK 00:49:21 18,82
22 Lisa Andersson Ärla IF 00:49:22 18,84
23 Gabriella Gustafsson IK Hakarpspojkarna 00:49:37 19,23
24 Sara Johansson Domnarvets GOIF 00:49:41 19,34
25 Evelina Wickbom Vittjärvs IK 00:49:43 19,39
26 Pim Hedberg OK Pan-Kristianstad 00:50:47 21,05
27 Emma Pettersson OK Roxen 00:51:17 21,82
28 Carolin Svensson Haninge SOK 00:51:32 22,21
29 Sanna Skoog Kils OK 00:52:27 23,64
30 Tova Olsson IK Hakarpspojkarna 00:53:23 25,09
31 Aina Edgren Göteborg-Majorna OK 00:55:11 27,89
32 Hedwig Haas OK Linné 00:55:22 28,17
33 Hilda Mattsson Järla Orientering 00:57:14 31,07
34 Saga Sander OK Milan 01:02:04 38,59
35 Ylva Kindlundh Alfta-Ösa OK 01:06:52 46,05
Jessica Halliday Domnarvets GOIF
Elsa Jansson Järla Orientering

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr