Svenska Orienteringsförbundet

Helg utan älg dag 1, lång - D50

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Josefine Nordström OK Triangeln 00:36:37 11,72
2 Monica Hatlen Snättringe SK 00:37:33 13,49
3 Lina Berggren Tullinge SK 00:39:06 16,44
4 Sussie Tistad IFK Lidingö SOK 00:41:35 21,15
5 Helena Lindman OK Gränsen 00:42:08 22,19
6 Anna Larsson Söders-Tyresö 00:45:48 29,15
7 Carina Andersson FK Friskus-Varberg 00:46:32 30,54
8 Lena Sundqvist Tullinge SK 00:46:47 31,01
9 Mia Lilja IFK Lidingö SOK 00:47:20 32,06
10 Susanne Curman IFK Lidingö SOK 00:48:31 34,30
11 Teija Leppinen IFK Lidingö SOK 00:48:50 34,90
12 Gunilla Kallhauge Snättringe SK 00:49:14 35,66
13 Catrin Johansson Sundsvalls OK 00:51:37 40,18
14 Sofie Von Frenckell IFK Lidingö SOK 00:52:07 41,13
15 Maria Lillieström OK Roxen 00:54:06 44,89
16 Sofie Hagberg Nyköpings OK 00:54:47 46,19
17 Lena Bjessmo Bromma-Vällingby SOK 00:55:32 47,61
18 Anna Forsgren Täby OK 00:55:59 48,47
19 Anne Lindell Kalmar OK 00:56:18 49,07
20 Nina Karlsson IFK Lidingö SOK 00:57:52 52,04
21 Cina Broquist IFK Lidingö SOK 00:59:46 55,64
22 Kristina Fors OK Grip 01:00:12 56,47
23 Annelie Rosén Boxholm-Mjölby OL 01:00:24 56,85
24 Saga Öfors Svaide Roma SOK 01:01:27 58,84
25 Susanne Bovallius Järfälla OK 01:02:01 59,91
26 Caroline Liljebjörn Nybro OK 01:06:13 67,88
27 Sara Hektor Järla Orientering 01:07:18 69,94
28 Carin Kihlström Täby OK 01:07:52 71,01
29 Lena Pettersson Nyköpings OK 01:08:07 71,49
30 Monica Carlsson Nyköpings OK 01:08:39 72,50
31 Anna Engquist Haninge SOK 01:10:09 75,34
32 Ylva Rudander Järla Orientering 01:14:15 83,12
33 Eva-Lena Nilsson Nyköpings OK 01:14:31 83,63
34 Anneli Fredman OK Älvsjö-Örby 01:17:59 90,21
35 Anna-Lena Costermans Järla Orientering 01:26:23 106,14
36 Anna Tedhamre Snättringe SK 01:29:35 112,21
37 Mia Hillerhag IFK Lidingö SOK 01:43:02 137,73
38 Maria Fredriksson Nyköpings OK 01:44:54 141,27
39 Jenny Söderberg Järla Orientering 01:45:07 141,68
40 Helena Berglind OK Södertörn 01:47:05 145,42
Agnes Modin Bromma-Vällingby SOK
Kerstin Dahl Härlövs IF
Anna Pramborg IFK Lidingö SOK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF