Svenska Orienteringsförbundet

Hallandspremiären, medel - H16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Svante Selin FK Göingarna 00:21:59 24,55
3 Anton Kruse KFUM Örebro OK 00:22:23 26,34
4 Victor Beischer IK Uven 00:22:26 26,56
5 Hannes Persson FK Herkules 00:22:44 27,90
6 Wilmer Selin FK Göingarna 00:23:02 29,24
7 Joel Svensson Finndahl IK Hakarpspojkarna 00:23:06 29,54
8 Elias Nordberg Göteborg-Majorna OK 00:23:07 29,62
9 Simon Corneliusson OK Löftan 00:23:46 32,52
10 Tobias Johansson OK Löftan 00:24:37 36,32
11 Emil Larsson OK Tisaren 00:25:03 38,26
12 Noah Krikström Hjärnarps OL 00:25:05 38,41
13 Vidar Nettelmark Surahammars SOK 00:25:17 39,31
15 Liam Johansson IF Hagen 00:25:45 41,39
16 Alfred Hallqvist Ulricehamns OK 00:25:47 41,54
17 Melker Åkesson OK Landehof 00:25:50 41,77
18 Isak Andersson Lunds OK 00:26:14 43,55
19 John Kinnander Matteus SI 00:26:30 44,75
20 Olle Malm KFUM Örebro OK 00:26:31 44,82
22 Joel Holmberg Ulricehamns OK 00:26:37 45,27
22 Isak Bengtsson OK Löftan 00:26:37 45,27
24 Arvid Skepp Sävedalens AIK 00:27:06 47,43
25 Jonathan Rundqvist OK Nackhe 00:27:07 47,50
26 William Rönnborg IK Uven 00:27:19 48,40
27 Adam Sjööarv OK Nackhe 00:27:52 50,86
28 Alvin Ollander OK Landehof 00:28:08 52,05
29 Olle Florén IF Rigor 00:28:13 52,42
30 Filip Ingemarsson Hestra IF 00:28:22 53,09
31 Oskar Blom OK Löftan 00:28:44 54,73
32 Erik Gullbrand IF Hagen 00:28:57 55,70
33 Hannes Essunger Sjövalla FK 00:29:05 56,30
34 Fredrik Westlund Kils OK 00:30:13 61,37
35 Adam Broms FK Friskus-Varberg 00:30:47 63,90
36 Noel Bengtsson OK Skogshjortarna 00:31:05 65,24
37 Edvin Alexandersson IF Rigor 00:31:32 67,25
38 Kasper Vemdal Mullsjö SOK 00:31:33 67,33
39 David Morén Hjärnarps OL 00:31:44 68,15
40 Gustav Andersson OK Löftan 00:32:05 69,71
42 Arvid Jonforsen Surahammars SOK 00:33:14 74,86
44 Oscar Nystrand OK Klyftamo 00:34:32 80,67
46 Simon Westh Mullsjö SOK 00:36:55 91,33
48 Arvid Gunérus Surahammars SOK 00:37:33 94,16
49 Axel Björkman Sjövalla FK 00:37:57 95,95
50 Albin Paulsson OK Löftan 00:38:23 97,88
51 Elias Nyqvist OK Landehof 00:39:00 100,64
53 Linus Hallin Surahammars SOK 00:40:30 107,35
54 Ludvig Hasler Surahammars SOK 00:43:00 118,53
55 Arvid Johansson OK Djerf 00:44:28 125,09
56 Linus Alinder Sjövalla FK 00:45:56 131,64
60 Albin Jägstedt Halmstad OK 00:58:07 186,12
61 Isak Thysell OK Kontinent 00:58:13 186,57
62 Adam Granhage Sjövalla FK 00:58:16 186,79
63 Martin Hansson IF Rigor 00:59:11 190,89
64 Gustav Andersson OK Skogshjortarna 01:04:05 212,80
66 Edvin Tolestam IF Rigor 01:21:31 290,76
Casper Turesson Härlövs IF
Love Persson Malmö OK
Carl Stadig IK Gandvik
Oscar Lin-Björnström Göteborg-Majorna OK
Fabian Alinder Sjövalla FK

Annonser

Bagheera