Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, lång (WRE) - D18 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Vendela Söderqvist OK Kåre 01:02:05 6,51
2 Klara Borg Södertälje-Nykvarn OF 01:04:55 9,42
3 Amanda Granqvist OK Ravinen 01:06:54 11,46
4 Kerstin Ljungemyr OK Kolmården 01:11:12 15,87
5 Alma Svennerud Karlskrona SOK 01:11:19 15,99
6 Sabina Aumo Kungälvs OK 01:12:21 17,06
7 Elsa Sonesson Falköpings AIK OK 01:13:24 18,13
8 Ida Hänström Täby OK 01:13:33 18,29
9 Salla Isoherranen OK Tisaren 01:14:17 19,04
10 Tuva-Cajsa Spik Leksands OK 01:15:08 19,91
11 Ebba Ottosson Gävle OK 01:15:25 20,20
12 Agnes Djurstedt Eksjö SOK 01:15:26 20,22
13 Elsa Göras Leksands OK 01:16:25 21,23
14 Tilda Palm IKHP Huskvarna 01:18:06 22,96
15 Emma Emilsson OK Skogsfalken 01:18:25 23,29
16 Ida Bengtsson OK Alehof 01:18:48 23,68
16 Tove Sjöberg Tullinge SK 01:18:48 23,68
18 Smilla Mogensen OK Ravinen 01:18:57 23,83
19 Ingrid André Tumba-Mälarhöjden OK 01:19:12 24,09
20 Alice Olvegård FK Göingarna 01:19:43 24,62
21 Hanna Jonsell IF Thor 01:19:59 24,89
22 Boglarka Czakó Eksjö SOK 01:20:01 24,93
23 Emmy Palm FK Göingarna 01:21:26 26,38
24 Evelina Svensson Finndahl IKHP Huskvarna 01:21:40 26,62
25 Karolina Bergh Papasikas Skarpnäcks OL 01:22:16 27,24
26 Filippa Söderberg Kalmar OK 01:22:40 27,65
27 Tove Vallerius FK Göingarna 01:22:45 27,74
28 Sara Åbom Gävle OK 01:22:51 27,84
29 Nora Westerlund OK Nolaskogsarna 01:23:01 28,01
30 Thea Nordin Abaji Eksjö SOK 01:23:32 28,54
31 Hanna Öberg Västerviks OK 01:23:55 28,93
33 Alicia Schandl OK Södertörn 01:26:18 31,38
34 Alice Ek Nyköpings OK 01:26:35 31,67
35 Ida Eskilsson IKHP Huskvarna 01:26:36 31,69
36 Jonna Lindblad OK Djerf 01:28:09 33,28
37 Thea Nordin Korsnäs IF OK 01:28:44 33,88
38 Alice Eriksson Björling Domnarvets GOIF 01:28:59 34,14
39 Elina Reinholdsson OK Alehof 01:32:30 37,75
40 Sigrid Carlsson Sundbybergs IK 01:32:55 38,18
41 Lisa Swartz OK Orion 01:33:24 38,67
42 Tuva Nylund Bredaryds SOK 01:33:30 38,77
43 Anna Simonsson-Søndenå Karlskrona SOK 01:33:32 38,81
44 Tilda Hagelberg Eksjö SOK 01:33:35 38,86
45 Cornelia Kindlund OK Tyr 01:34:24 39,70
46 Doris Iko Täby OK 01:35:33 40,88
47 Klara Persson Halmstad OK 01:38:30 43,91
48 Anja Nilsson Domnarvets GOIF 01:38:41 44,10
49 Moa Wallenborg Lunds OK 01:41:26 46,92
50 Vendela Rundström OK Ravinen 01:41:44 47,23
51 Saga Mattsson Dalaportens OL 01:41:57 47,45
52 Julia Westh Ulricehamns OK 01:42:07 47,62
53 Tindra Jonsson Skarpnäcks OL 01:42:36 48,12
54 Karin Lindgren KFUM Örebro OK 01:43:28 49,01
55 Liv Herne Tumba-Mälarhöjden OK 01:43:29 49,03
56 Astrid Rex Sundsvalls OK 01:44:00 49,56
57 Ronja Ståhl Sundbybergs IK 01:45:04 50,65
58 Hanna Larsson Ystads OK 01:49:19 55,02
59 Klara Bäckstäde Visborgs OK 01:49:42 55,41
60 Moa Lundin OK Linné 01:50:14 55,96
61 Ellen Hannrup IF Thor 01:52:10 57,94
62 Lina Suwald Eksjö SOK 01:52:46 58,56
63 Ella Söderberg OK Skogsfalken 02:00:30 66,50
64 Lisa Jakobsson Sundsvalls OK 02:21:56 88,51
Eleonora Alinder Sjövalla FK
Wilma Leickt Tullinge SK
Rebecka Hasler Surahammars SOK
Ebba Näsman Lerums SOK
Elsa Käll Tumba-Mälarhöjden OK
Cornelia Krafft IF Thor
Amanda Hall Västerås SOK
Amanda Schönfeldt Sundsvalls OK

Annonser

OOCup 2022