Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, medel (WRE) - M21 Elite

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Gustav Bergman OK Ravinen 00:32:22 0,78
2 Simon Imark Tullinge SK 00:32:26 0,93
3 Isac Von Krusenstierna OK Kåre 00:33:56 4,32
4 Lucas Basset OK Linné 00:34:04 4,62
5 Oleksandr Kratov Koovee 00:34:20 5,22
6 Max Peter Bejmer IFK Göteborg Orientering 00:34:29 5,56
7 Albin Ridefelt OK Linné 00:34:37 5,86
8 Oskar Sjöberg OK Linné 00:35:18 7,40
9 Eskil Kinneberg OK Kåre 00:35:23 7,59
10 Simon Hector Snättringe SK 00:35:35 8,04
11 Jens Rönnols Järla Orientering 00:35:37 8,12
12 Erik Herne OK Ravinen 00:36:13 9,47
13 Anton Johansson OK Orion 00:36:17 9,62
14 Johan Ek-Larsson Södertälje-Nykvarn OF 00:36:24 9,89
15 Henrik Johannesson Stora Tuna OK 00:36:26 9,96
16 Ville Johansson OK Kolmården 00:37:07 11,50
17 Joakim Svensk Stora Tuna OK 00:37:14 11,77
18 Erik Hannrup IF Thor 00:37:17 11,88
19 Axel Granqvist OK Ravinen 00:37:34 12,52
20 Jonas Gustafsson OK Kåre 00:37:40 12,74
21 Oskar Andrén OK Tisaren 00:37:47 13,01
22 Erik Classon IK Hakarpspojkarna 00:37:55 13,31
22 Filip Grahn Södertälje-Nykvarn OF 00:37:55 13,31
24 Emil Granqvist OK Ravinen 00:37:56 13,35
25 William Lind Malungs OK Skogsmårdarna 00:38:10 13,87
26 Rassmus Andersson OK Linné 00:38:12 13,95
27 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn OF 00:38:17 14,14
28 Ludvig Ek Nyköpings OK 00:38:26 14,47
29 Jesper Svensk Stora Tuna OK 00:38:31 14,66
30 Johan Giberg Södertälje-Nykvarn OF 00:38:42 15,08
31 Emil Svensk Stora Tuna OK 00:38:47 15,26
32 Thomas Landqvist OK Kåre 00:38:49 15,34
33 Gustav Runefors Växjö OK 00:39:02 15,83
34 Jerker Lysell Rehns BK 00:39:07 16,02
35 Jonas Andersson Kils OK 00:39:09 16,09
36 William Pommer Stora Tuna OK 00:39:37 17,14
37 Axel Wrådhe Attunda OK 00:39:39 17,22
38 Gustav Hindér OK Tisaren 00:39:41 17,29
39 Ludvig Åhlund Malungs OK Skogsmårdarna 00:39:48 17,56
40 Emil Auselius Bredaryds SOK 00:39:59 17,97
41 Filip Ossiansson IFK Göteborg Orientering 00:40:00 18,01
42 Emil Ljungemyr OK Kolmården 00:40:03 18,12
43 Oskar Spets Storhov OK Linné 00:40:05 18,20
44 Filip Jacobsson OK Tisaren 00:40:12 18,46
45 Erik Ivarsson Sandberg OK Denseln 00:40:33 19,25
46 Filip Trofast Bredaryds SOK 00:40:46 19,74
47 Rasmus Palmqvist Aslaksen IFK Lidingö SOK 00:41:02 20,34
48 Anton Forsberg Stora Tuna OK 00:41:11 20,68
49 Lukas Lundgren Växjö OK 00:41:14 20,79
50 Artem Panchenko IFK Mora OK 00:41:17 20,91
51 Hugo Lillieström Kils OK 00:41:27 21,28
52 Quentin Rauturier OK Ravinen 00:41:30 21,39
53 Rasmus Svantesson IFK Göteborg Orientering 00:41:31 21,43
54 Arvid Nord IK Hakarpspojkarna 00:41:32 21,47
55 Ludvig Eriksson Kils OK 00:41:52 22,22
56 Erik Andersson OK Orion 00:41:56 22,37
57 Filip Karlsson IF Hagen 00:42:08 22,82
58 Daniel Martinsson OK Tisaren 00:42:25 23,46
59 Andreas Uller Kils OK 00:42:38 23,95
60 Heino Ollin Sävedalens AIK 00:42:41 24,06
61 August Mollén OK Denseln 00:42:43 24,14
62 Oskar Sandberg Malungs OK Skogsmårdarna 00:42:47 24,29
63 Måns Östman Göteborg-Majorna OK 00:42:54 24,55
64 Simon Hedlund Ärla IF 00:43:20 25,53
65 Arvid Våg IFK Göteborg Orientering 00:43:35 26,10
66 Elias Bäcklund Ekvall Halden SK 00:43:37 26,17
67 Erik Berzell Järla Orientering 00:43:40 26,28
68 Jonatan Gustafsson KFUM Örebro OK 00:43:48 26,58
69 Denys Shcherbakov Ronneby OK 00:44:05 27,22
70 Mathias Hallmén OK Denseln 00:44:08 27,34
71 Johan Runesson IFK Lidingö SOK 00:44:21 27,83
72 Fredrik Hamrefors Göteborg-Majorna OK 00:44:43 28,65
73 Niklas Carlsson Sundbybergs IK 00:44:49 28,88
74 Måns Sandgren OK Orion 00:45:37 30,68
75 Jakob Andersson OK Linné 00:48:33 37,30
75 Love Berzell OK Ravinen 00:48:33 37,30
77 Linus Bohman Malungs OK Skogsmårdarna 00:48:48 37,87
Rasmus Elmelid OK Orion

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
OK Orion