Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, #2, lång (WRE) + Ryssbergsdubbeln, lång - D20 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Hanna Lundberg OK Renen 01:03:29 0,31
2 Elsa Sonesson Falköpings AIK OK 01:10:34 6,84
3 Hilda Holmqvist Johansson IKHP Huskvarna 01:10:43 6,98
4 Lisa Åkesson IKHP Huskvarna 01:12:15 8,39
5 Eleonora Alinder Sjövalla FK 01:14:03 10,05
6 Emma Eriksson Eksjö SOK 01:14:43 10,67
6 Amanda Granqvist OK Ravinen 01:14:43 10,67
8 Erika Åkesson IKHP Huskvarna 01:14:51 10,79
9 Klara Åkerman Sjöström Västerås SOK 01:15:32 11,42
11 Boglarka Czakó Eksjö SOK 01:16:46 12,56
12 Alva Svensk Tjällmo-Godegårds OK 01:17:36 13,33
13 Emma Ling IKHP Huskvarna 01:19:15 14,85
14 Alice Ek Nyköpings OK 01:19:47 15,34
15 Emma Almgren OK Ravinen 01:21:42 17,11
16 Vendela Söderqvist OK Kåre 01:23:01 18,33
17 Agnes Djurstedt Eksjö SOK 01:24:53 20,05
18 Thea Nordin Abaji Eksjö SOK 01:25:20 20,46
19 Tilda Golsäter Korsnäs IF OK 01:25:25 20,54
20 Ida Hänström Täby OK 01:25:29 20,60
21 Lovisa Gustafsson KFUM Örebro OK 01:26:26 21,48
22 Klara Persson Halmstad OK 01:26:42 21,72
23 Karin Lindgren KFUM Örebro OK 01:26:52 21,88
24 Smilla Mogensen OK Ravinen 01:27:33 22,51
25 Olena Dankova OK Orion 01:28:40 23,54
26 Filippa Söderberg OK Orion 01:29:01 23,86
27 Ella Söderberg OK Skogsfalken 01:29:47 24,57
28 Cornelia Ivarsson OK Hammaren 01:31:05 25,77
29 Sofia Wigle Södertälje-Nykvarn OF 01:33:12 27,72
30 Moa Wallenborg OK Pan-Kristianstad 01:33:31 28,01
31 Alma Hjertberg Hestra IF 01:34:42 29,10
32 Amelie Josefsson Skogslöparna 01:35:06 29,47
33 Karolina Bergh Papasikas Skarpnäcks OL 01:38:21 32,47
34 Anna Aasa OK Renen 01:38:40 32,76
35 Hanna Larsson Ystads OK 01:39:19 33,36
36 Ronja Ståhl Sundbybergs IK 01:42:34 36,36
37 Elin Nilsson Andrarums IF 01:42:46 36,54
38 Matilda Lindh Sundbybergs IK 01:43:31 37,24
39 Taiga Lazdane Ärla IF 01:43:57 37,64
40 Ellen Hannrup IF Thor 01:44:39 38,28
41 Edit Karlsson Älvsby IF OK 01:47:02 40,48
42 Sanna Hedberg OK Södertörn 01:49:01 42,31
43 Alicia Schandl OK Södertörn 01:51:18 44,42
44 Sara Hertegren Järfälla OK 01:51:21 44,46
45 Rebecka Hasler Surahammars SOK 02:00:56 53,30
Sofia Ivers Attunda OK
Ida Eskilsson IKHP Huskvarna
Elin Rindstig SOK Viljan
Tove Sjöberg Tullinge SK

Annonser

Bagheera