Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, #1, medel (WRE) + Ryssbergsdubbeln, medel - M21-2

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Hugo Lillieström Malungs OK Skogsmårdarna 00:35:53 8,90
2 Jesper Sjöblom Södertälje-Nykvarn OF 00:37:02 11,60
3 Jens Wängdahl IFK Göteborg Orientering 00:37:57 13,75
4 Lucas Sundblad Eksjö SOK 00:38:04 14,02
5 Jacob Steinthal OK Pan-Kristianstad 00:38:35 15,24
6 Csaba Gösswein OK Linné 00:38:41 15,47
7 Didrik Hall OK Kåre 00:38:53 15,94
8 Sebastian Daland IFK Göteborg Orientering 00:38:54 15,98
9 Daniel Forsgren OK Tisaren 00:39:13 16,73
10 Linus Agervig Kristiansson IFK Göteborg Orientering 00:39:15 16,80
11 Fredrik Hamrefors Göteborg-Majorna OK 00:39:27 17,27
12 Karl Enges Attunda OK 00:39:39 17,74
13 Simon Hedlund OK Orion 00:39:57 18,45
14 Jimmy Larsson Malungs OK Skogsmårdarna 00:40:18 19,27
15 Matija Razum Umeå OK 00:40:26 19,58
16 Fredrik Nilsson OK Pan-Kristianstad 00:40:31 19,78
17 Oscar Björck Järla Orientering 00:40:40 20,13
17 Tuve Möller OK Linné 00:40:40 20,13
19 Vasili Straltsou OK Rodhen 00:40:42 20,21
20 Emil Öhlund IKHP Huskvarna 00:40:53 20,64
21 Axel Olsson IF Hagen 00:41:06 21,15
21 Emil Björnlinger IKHP Huskvarna 00:41:06 21,15
23 Emil Kalered OK Denseln 00:41:39 22,44
24 Emil Folino OK Orion 00:42:05 23,46
25 Robert Niewiedziala Ronneby OK 00:42:19 24,00
26 Anton Hallor OK Tisaren 00:42:31 24,47
27 Adrien Fradet Malungs OK Skogsmårdarna 00:43:21 26,43
28 Christian Michelsen Växjö OK 00:43:24 26,55
29 Robin Jakobsson Västerviks OK 00:43:35 26,98
30 John Oskarsson Helsingborgs SOK 00:43:58 27,88
31 Matthew Fellbaum Tullinge SK 00:44:18 28,66
32 Simon Martelius Attunda OK 00:44:19 28,70
33 Andreas Bergander Eksjö SOK 00:44:23 28,86
34 Albin Andersson Tullinge SK 00:44:40 29,52
35 Hugo Djurstedt Eksjö SOK 00:45:15 30,89
36 Axel Halvarsson Göteborg-Majorna OK 00:45:33 31,60
38 Erik Nilsson Simkovics Ulricehamns OK 00:46:01 32,69
39 Jakob Ingström IKHP Huskvarna 00:46:15 33,24
40 Thomas Pettersson Attunda OK 00:46:43 34,34
41 Emil Andersson Tullinge SK 00:47:32 36,25
42 Fritjof Axelsson FK Göingarna 00:48:21 38,17
43 Dag Stridh Malungs OK Skogsmårdarna 00:49:32 40,95
44 Joel Börjesson Eriksson Snättringe SK 00:49:57 41,93
45 Jakob Assarsson OK Älme 00:50:14 42,59
46 Oscar Modig OK Pan-Kristianstad 00:50:21 42,87
47 Arvid Linder OK Hällen 00:51:02 44,47
48 Joris Hochstetter Alfta-Ösa OK 00:51:54 46,51
49 Niklas Svensson Järfälla OK 00:52:42 48,39
51 Mattis Persson Eksjö SOK 00:54:24 52,38
52 Adam Segerslätt Skåneslättens OL 00:57:15 59,07
54 Ka Wang (Jonathan) So Sundbybergs IK 01:29:17 134,29
Mattias Kallhauge Snättringe SK

Annonser

Bagheera