Swedish Orienteering Federation

JVM-test, lång - D20

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Name Club Time Poäng
1 Elsa Sonesson Falköpings AIK OK 01:03:43 4.96
2 Alma Svennerud Karlskrona SOK 01:04:24 5.63
3 Petrina Costermans Järla Orientering 01:05:42 6.90
4 Hillevie Svärd Södertälje-Nykvarn OF 01:07:54 9.06
5 Hanna Jonsell IF Thor 01:07:59 9.14
6 Emma Ling IKHP Huskvarna 01:08:32 9.68
7 Emma Emilsson OK Skogsfalken 01:09:09 10.28
8 Ida Bengtsson OK Alehof 01:09:22 10.50
9 Tilda Östberg Stora Tuna OK 01:09:23 10.51
10 Sabina Aumo Kungälvs OK 01:11:05 12.18
11 Alva Sonesson Falköpings AIK OK 01:11:06 12.19
12 Signe Nilsson Nyköpings OK 01:11:50 12.91
13 Vendela Söderqvist OK Kåre 01:12:09 13.22
14 Tilde Backlund OK Södertörn 01:12:17 13.35
15 Ebba Thern OK Skogshjortarna 01:13:19 14.36
16 Hilda Holmqvist Johansson IKHP Huskvarna 01:14:31 15.54
17 Alice Ek Nyköpings OK 01:16:23 17.37
18 Julia Näslund OK Hammaren 01:16:59 17.96
19 Hanna Öberg Västerviks OK 01:17:29 18.45
20 Ebba Berglin OK Orion 01:17:38 18.59
21 Emmy Granstedt IKHP Huskvarna 01:17:48 18.76
22 Eleonora Alinder Sjövalla FK 01:19:49 20.73
23 Tilda Golsäter Korsnäs IF OK 01:20:12 21.11
24 Karin Lindgren KFUM Örebro OK 01:20:56 21.83
25 Tove Vallerius FK Göingarna 01:21:07 22.00
26 Ellen Blennow Falköpings AIK OK 01:21:11 22.07
27 Elin Nilsson Andrarums IF 01:21:13 22.10
28 Ida Eskilsson IKHP Huskvarna 01:22:13 23.08
29 Stina Andersson Bredaryds SOK 01:22:43 23.57
30 Elsa Granholm Sundsvalls OK 01:23:19 24.16
31 Agnes Djurstedt Eksjö SOK 01:23:41 24.52
32 Ida Hänström Täby OK 01:23:56 24.76
33 Elsa Göras Leksands OK 01:27:00 27.77
34 Alice Olvegård FK Göingarna 01:30:29 31.18
35 Elina Reinholdsson OK Alehof 01:31:14 31.91
36 Alice Johansson Finspångs SOK 01:31:34 32.24
37 Ella Turesson OK Renen 01:33:23 34.02
38 Filippa Söderberg Kalmar OK 01:34:49 35.42
39 Tove Sjöberg Tullinge SK 01:37:08 37.69
40 Emma Westerlund Nyköpings OK 01:37:17 37.84
41 Frida Jarding Nyköpings OK 01:38:53 39.41
42 Lisa Swartz OK Orion 01:39:35 40.09
43 Filippa Fagerström IFK Göteborg Orientering 01:39:42 40.21
44 Astrid Rex Sundsvalls OK 01:41:01 41.50
45 Hanna Larsson Ystads OK 01:41:30 41.97
46 Alicia Bergkvist Ludvika OK 01:49:25 49.73
47 Caroline Guttke Nyköpings OK 01:52:00 52.26
Alice Larsson Sundsvalls OK
Amanda Granqvist OK Ravinen
Doris Iko Täby OK
Ebba Ottosson Gävle OK
Emmy Palm FK Göingarna
Smilla Mogensen OK Ravinen
Sofia Ivers Attunda OK

Advertisements

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF