Svenska Orienteringsförbundet

3+3 i Sälen, dag 2, lång - D14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Irma Westh Ulricehamns OK 00:32:32 38,73
2 Ellen Hedin OK Linné 00:33:10 40,61
3 Elin Palm Västerås SOK 00:36:09 49,43
4 Sara Roos OK Linné 00:37:08 52,33
5 Malin Niggli OK Tisaren 00:37:10 52,43
6 Klara Edström Sundsvalls OK 00:38:13 55,54
7 Tilde Sveder Domnarvets GOIF 00:38:40 56,87
8 Hilma Dalin OK Kåre 00:39:59 60,76
9 Selma Persson FK Herkules 00:40:31 62,34
10 Sandra Franz Leksands OK 00:41:07 64,11
11 Elsa Golsäter Korsnäs IF OK 00:41:08 64,16
12 Wilma Jonsson OK Tyr 00:41:45 65,98
13 Miriam Gustafsson Nyköpings OK 00:42:36 68,50
14 Lova Wilén Leksands OK 00:42:58 69,58
15 Ellen Aarnio OK Linné 00:43:20 70,67
16 Ebba Skullman Linköpings OK 00:43:41 71,70
17 Lova Johansson FK Friskus-Varberg 00:43:50 72,14
18 Svea Forsslund Gävle OK 00:43:54 72,34
19 Elin Johansson IFK Göteborg Orientering 00:45:45 77,81
20 Maja Lyckebäck Sigtuna OK 00:45:53 78,20
21 Signe Eriksson Björling Domnarvets GOIF 00:47:02 81,60
22 Lovisa Thybeck Lindebygdens OK 00:47:20 82,49
23 Elsa Norgren Domnarvets GOIF 00:47:34 83,18
24 Alma Jöhnemark Stora Tuna OK 00:49:19 88,36
25 Emilia Mellegård Lidköpings VSK 00:50:04 90,57
26 Vera Jeppsson OK Hammaren 00:50:12 90,97
27 Elsa Mattsson Malungs OK Skogsmårdarna 00:51:42 95,40
28 Elsa Reuter Åmåls OK 00:52:42 98,36
29 Lova Masapärs Malungs OK Skogsmårdarna 00:52:54 98,95
30 Elin Doering Garphyttans IF 00:55:21 106,19
31 Signe Palm OK Linné 00:55:58 108,02
32 Klara Gellerbrandt Malungs OK Skogsmårdarna 00:56:43 110,23
33 Alice Funke Leksands OK 00:58:24 115,21
34 Alice Ettling Skogspojkarnas OK 01:09:59 149,46
35 Alice Källstrand Åmåls OK 01:11:02 152,56
36 Amanda Mörkfors Järfälla OK 01:15:35 166,01
37 Frida Brudin IFK Mora OK 01:23:23 189,08
Emma Engström Finspångs SOK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF