Stockholm City Cup #2 - H16
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Linus Forsberg
|
OK Ravinen |
00:17:33 |
29,63 |
|
2 |
Max Österberg
|
Gustavsbergs OK |
00:18:04 |
32,71 |
|
3 |
Hannes Lindqvist
|
IFK Enskede |
00:19:17 |
39,96 |
|
4 |
Niklas Erlandsson
|
OK Södertörn |
00:19:20 |
40,26 |
|
5 |
Hugo Sjölander
|
Täby OK |
00:19:53 |
43,54 |
|
6 |
Aron Broman
|
IF Thor |
00:19:55 |
43,74 |
|
7 |
Erik Månsson
|
Södertälje-Nykvarn OF |
00:20:00 |
44,23 |
|
8 |
Erik Lundquist
|
OK Ravinen |
00:20:15 |
45,72 |
|
9 |
Marcus Barboza
|
Attunda OK |
00:20:20 |
46,22 |
|
10 |
Noa Helgars
|
Täby OK |
00:20:24 |
46,62 |
|
11 |
Jens Fochsen
|
Waxholms OK |
00:21:05 |
50,69 |
|
12 |
Malte Bellander
|
Gustavsbergs OK |
00:21:17 |
51,88 |
|
13 |
Ludvig Hagwall
|
Järla Orientering |
00:21:23 |
52,48 |
|
14 |
Emil Anterud
|
Väsby OK |
00:21:36 |
53,77 |
|
15 |
Viktor Wistrand
|
Tullinge SK |
00:21:42 |
54,37 |
|
16 |
Malte Albinsson
|
OK Österåker |
00:22:02 |
56,36 |
|
17 |
Leo Ljungberg
|
Skarpnäcks OL |
00:22:03 |
56,45 |
|
18 |
Jonathan Nilsson
|
Gustavsbergs OK |
00:22:15 |
57,65 |
|
18 |
Alexander Dyberg
|
IFK Lidingö SOK |
00:22:15 |
57,65 |
|
20 |
Simon Palmgren
|
Skogsluffarnas OK |
00:22:17 |
57,85 |
|
21 |
Olof Arevång
|
Tullinge SK |
00:22:35 |
59,63 |
|
22 |
Axel Björnberg Färdig
|
Nyköpings OK |
00:23:04 |
62,52 |
|
23 |
Hampus Sundberg
|
Järfälla OK |
00:23:12 |
63,31 |
|
24 |
Axel Trofast
|
Tullinge SK |
00:23:19 |
64,01 |
|
26 |
Linus Nilevi
|
Haninge SOK |
00:24:23 |
70,36 |
|
27 |
Axel Nordqvist
|
Waxholms OK |
00:24:36 |
71,66 |
|
28 |
Axel Linder Linnersjö
|
Gustavsbergs OK |
00:24:40 |
72,05 |
|
29 |
Anton Hedström
|
Söders-Tyresö |
00:24:41 |
72,15 |
|
30 |
Edvin Wollbrand
|
OK Ravinen |
00:24:45 |
72,55 |
|
31 |
Tomas Axell
|
IFK Enskede |
00:25:21 |
76,13 |
|
32 |
Erik Wällstedt
|
Järfälla OK |
00:26:11 |
81,10 |
|
33 |
Emmet Bergstrand
|
OK Älvsjö-Örby |
00:26:18 |
81,79 |
|
34 |
Rasmus Lundström
|
Väsby OK |
00:26:49 |
84,87 |
|
35 |
Linus Skatt
|
OK Södertörn |
00:28:18 |
93,71 |
|
36 |
Ruben Hård
|
Skogsluffarnas OK |
00:28:34 |
95,30 |
|
37 |
Folke Kåberg
|
OK Ravinen |
00:30:03 |
104,15 |
|
38 |
Elliot Jonsson
|
Attunda OK |
00:30:16 |
105,44 |
|
39 |
Love Danielsson
|
Solna OK |
00:30:36 |
107,43 |
|
40 |
Adam Mosseby Brisvall
|
Waxholms OK |
00:30:57 |
109,51 |
|
41 |
Noah Mehreteab
|
Järfälla OK |
00:30:58 |
109,61 |
|
42 |
Fabian Törnqvist
|
Attunda OK |
00:33:09 |
122,63 |
|
|
Rasmus Öberg
|
OK Hällen |
|
|
|
|
Joel Wallner
|
Attunda OK |
|
|
|
|
Elias Ljungdell
|
Täby OK |
|
|