Swedish Orienteering Federation

Blekinge 3-dagars, etapp 2, lång - D45

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Name Club Time Poäng
1 Hanna Palm IKHP Huskvarna 00:30:46 7.58
2 Maria Mogensen OK Ravinen 00:33:25 13.18
3 Lena Turesson OK Renen 00:35:07 16.77
4 Maria Henriques OK Södertörn 00:37:02 20.82
5 Anna Karin Olm IF Thor 00:37:21 21.49
6 Linda Ingemarsson Karlskrona SOK 00:37:52 22.58
7 Anna Lövgärd OK Alehof 00:38:11 23.25
8 Lena Westerlund OK Djerf 00:38:37 24.17
9 Sofia Lundberg OK Renen 00:39:44 26.53
10 Anna Korall Motala AIF OL 00:40:00 27.09
11 Therese Dahlström OK Alehof 00:40:02 27.16
12 Annica Clevnert Leire Göteborg-Majorna OK 00:40:25 27.97
13 Camilla Selin FK Göingarna 00:40:35 28.33
14 Jeannette Aumo Kungälvs OK 00:40:46 28.71
15 Ewa Persson Tormestorps IF 00:40:54 28.99
16 Katrin Skepp Sävedalens AIK 00:41:27 30.16
17 Anna Uller Kils OK 00:41:32 30.33
18 Marit Söderqvist OK Kåre 00:41:40 30.61
20 Maria Braun Växjö OK 00:41:47 30.86
21 Åsa Hedström OK Skogshjortarna 00:41:52 31.04
22 Karin Rahm Björneld Kalmar OK 00:41:53 31.07
23 Åsa Eskilsson IKHP Huskvarna 00:42:07 31.57
24 Åsa Cliffordson Tolered-Utby Ol-klubb 00:42:12 31.74
25 Kajsa Niemi Emmaboda Verda OK 00:42:34 32.52
26 Linda Larsson Karlskrona SOK 00:42:53 33.19
27 Pernilla Svedin Långhundra IF 00:43:59 35.51
28 Anna Curtius Järla Orientering 00:46:21 40.51
29 Jenny Johansson IFK Göteborg Orientering 00:46:45 41.36
30 Marie Svennerud Karlskrona SOK 00:46:51 41.57
32 Annika Bengtsson OK Alehof 00:47:09 42.20
33 Linda Allwood Karlskrona SOK 00:48:49 45.73
34 Frida Persson FK Herkules 00:49:11 46.50
35 Angelica Brandqvist Tibro OK 00:49:31 47.21
36 Ingrid Alinder Sjövalla FK 00:49:39 47.49
37 Sofia Östensson OK Tranan 00:49:45 47.70
38 Ann Hyvönen Skattkärrs SOK 00:51:17 50.94
39 Kerstin Olvegård FK Göingarna 00:51:31 51.43
40 Anna Hansson SOK Viljan 00:51:45 51.93
41 Anna Söderström Malmö OK 00:52:18 53.09
42 Kristina Aneland OK Ravinen 00:52:55 54.39
43 Karin Zimmerman Tjalve IF Norrköping 00:54:14 57.18
44 Maureen Olsson Lo Lunds OK 00:54:37 57.99
45 Lotta Magnusson Malmö OK 00:55:20 59.50
46 Maria Lang Västerviks OK 00:57:33 64.19
47 Kajsa Benatti Skåneslättens OL 00:58:42 66.62
48 Jenny Struck OK Ravinen 01:00:50 71.13
49 Anna-Märta Johansson Västvärmlands OK 01:01:18 72.11
50 Josefina Berglund FK Boken 01:04:25 78.70
51 Liselott Svensson Jönköpings OK 01:04:35 79.05
52 Marie Lindblad OK Djerf 01:07:42 85.64
53 Jenny Lindblom Malmö OK 01:10:30 91.56
Elinor Lange OK Ravinen

Advertisements

Bagheera