Svenska Orienteringsförbundet

Blekinge 3-dagars, etapp 3, medel - H16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Ludwig Rosén Göteborg-Majorna OK 00:20:29 24,37
2 Max Österberg Gustavsbergs OK 00:20:45 25,63
3 Elis Peterson OK Denseln 00:21:12 27,75
4 Isak Eskilsson IKHP Huskvarna 00:21:24 28,70
5 Hannes Persson FK Herkules 00:21:35 29,56
6 Wilmer Selin FK Göingarna 00:21:49 30,66
7 Oliver Håkansson OK Orion 00:21:52 30,90
9 Simon Corneliusson OK Löftan 00:22:11 32,39
10 Svante Selin FK Göingarna 00:22:32 34,04
11 Axel Bratt OK Orion 00:22:39 34,59
12 Alfred Kjellén Helsingborgs SOK 00:22:55 35,85
13 Liam Hogedal Vänersborgs SK 00:23:09 36,95
14 Nils Swartz OK Orion 00:23:26 38,29
16 Wille Söderqvist OK Kåre 00:24:23 42,77
17 Hugo Braam OK Denseln 00:24:34 43,63
18 Hjalmar Axelsson FK Göingarna 00:25:05 46,07
19 Filip Gummesson Nybro OK 00:25:13 46,70
20 Elia Kämpe Örkelljunga FK 00:25:22 47,41
23 Tim Lundberg OK Renen 00:25:32 48,19
25 Wilmer Kempe OK Denseln 00:25:56 50,08
26 Jakob Omelchenko OK Orion 00:26:02 50,55
27 Gustav Hellgren Skogspojkarnas OK 00:26:17 51,73
28 Linus Alinder Sjövalla FK 00:26:25 52,36
29 Isak Skoglund Ulricehamns OK 00:26:27 52,52
30 Jakob Bogsjö Jensen Helsingborgs SOK 00:26:47 54,09
32 Malte Albinsson OK Österåker 00:27:29 57,39
34 Hugo Örtlund Rånäs OK 00:27:36 57,94
35 Emil Albinsson OK Orion 00:27:42 58,41
36 Carl Öberg Gamleby OK 00:27:45 58,65
37 Esben Bogsjö Jensen Helsingborgs SOK 00:28:27 61,95
38 Noel Bengtsson OK Skogshjortarna 00:28:41 63,05
39 Caspar Pegard OK Gynge 00:28:58 64,39
40 Viggo Wulff IKHP Huskvarna 00:29:11 65,41
41 Isac Elingfors Växjö OK 00:29:12 65,49
42 Eric Hasselström OK Renen 00:29:50 68,48
43 Edwin Falkstrand Tormestorps IF 00:30:12 70,21
44 Malcolm Svensson Anderstorps OK 00:30:21 70,91
45 Vincent Dahm Tjalve IF Norrköping 00:30:44 72,72
46 Valter Rooth Växjö OK 00:30:51 73,27
48 Eddie Karlsson OK Vilse 87 00:32:01 78,78
49 Viggo Holmberg OK Tylöskog 00:35:21 94,50
50 Carl Gliveson Ronneby OK 00:36:02 97,72
51 Robin Wilhelmson Tjalve IF Norrköping 00:36:43 100,95
52 Kasper Vemdal Mullsjö SOK 00:38:46 110,62
53 Olle Petersén OK Njudung 00:42:25 127,83
54 Filip Persson Malmö OK 00:47:52 153,54
55 Noah Korall Motala AIF OL 00:52:59 177,68
56 Melker Olsson Stigmännen Karlshamns OK 00:59:53 210,23
Fabian Alinder Sjövalla FK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF