Svenska Orienteringsförbundet

Blekinge 3-dagars, etapp 3, medel - D45

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Hanna Palm IKHP Huskvarna 00:25:28 10,06
2 Lena Turesson OK Renen 00:25:49 10,99
3 Maria Braun Växjö OK 00:27:42 15,99
4 Åsa Eskilsson IKHP Huskvarna 00:29:11 19,92
5 Anna Karin Olm IF Thor 00:29:53 21,77
5 Therese Dahlström OK Alehof 00:29:53 21,77
7 Linda Ingemarsson Karlskrona SOK 00:29:55 21,86
8 Sofia Lundberg OK Renen 00:30:06 22,35
9 Kajsa Niemi Emmaboda Verda OK 00:30:19 22,92
10 Maria Henriques OK Södertörn 00:30:47 24,16
11 Anna Lövgärd OK Alehof 00:30:53 24,42
12 Agnes Pettersson Sävedalens AIK 00:31:21 25,66
13 Linda Larsson Karlskrona SOK 00:32:04 27,56
14 Lena Westerlund OK Djerf 00:32:10 27,83
15 Anna Curtius Järla Orientering 00:32:16 28,09
16 Åsa Hedström OK Skogshjortarna 00:32:36 28,98
17 Marit Söderqvist OK Kåre 00:32:53 29,73
18 Camilla Selin FK Göingarna 00:33:46 32,07
19 Frida Persson FK Herkules 00:33:50 32,25
20 Jenny Johansson IFK Göteborg Orientering 00:34:04 32,86
21 Karin Rahm Björneld Kalmar OK 00:35:34 36,84
22 Anna Uller Kils OK 00:35:41 37,15
22 Kajsa Benatti Skåneslättens OL 00:35:41 37,15
24 Ingrid Alinder Sjövalla FK 00:36:36 39,58
25 Åsa Cliffordson Tolered-Utby Ol-klubb 00:36:42 39,85
26 Angelica Brandqvist Tibro OK 00:36:56 40,46
27 Ann Hyvönen Skattkärrs SOK 00:37:03 40,77
27 Lotta Rosén Göteborg-Majorna OK 00:37:03 40,77
29 Katrin Skepp Sävedalens AIK 00:37:17 41,39
30 Anna Korall Motala AIF OL 00:37:40 42,41
32 Marie Svennerud Karlskrona SOK 00:38:23 44,31
33 Kristina Aneland OK Ravinen 00:39:23 46,96
34 Linda Allwood Karlskrona SOK 00:39:48 48,06
35 Ewa Persson Tormestorps IF 00:40:23 49,61
37 Kerstin Olvegård FK Göingarna 00:40:48 50,72
38 Sofia Östensson OK Tranan 00:41:34 52,75
39 Anna Hansson SOK Viljan 00:41:58 53,81
40 Lotta Magnusson Malmö OK 00:42:38 55,58
41 Maureen Olsson Lo Lunds OK 00:42:47 55,97
42 Karin Zimmerman Tjalve IF Norrköping 00:43:53 58,89
43 Maria Lang Västerviks OK 00:46:09 64,90
44 Anna-Märta Johansson Västvärmlands OK 00:46:31 65,87
45 Jenny Lindblom Malmö OK 00:47:32 68,57
46 Liselott Svensson Jönköpings OK 00:47:48 69,27
47 Jenny Gustafsson Lunds OK 00:50:06 75,37
48 Jessica Björck OK Älme 00:54:34 87,21
49 Josefina Berglund FK Boken 00:55:25 89,47
50 Marie Lindblad OK Djerf 00:58:21 97,24
Anna Skobe Kalmar OK
Anna Söderström Malmö OK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF