Svenska Orienteringsförbundet

Blekinge 3-dagars, etapp 3, medel - H55

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Mats Nylund Bredaryds SOK 00:25:53 18,65
3 Sven Lundgren Växjö OK 00:25:56 18,83
4 Mats Söderberg Kalmar OK 00:26:49 21,93
5 Lars Karlsson Valbo AIF 00:27:08 23,04
6 Patrik Ottosson Gävle OK 00:27:34 24,57
7 Anders Karlsson Snättringe SK 00:27:36 24,68
8 Ola Allvin IKHP Huskvarna 00:28:55 29,31
9 Glen Håkansson Växjö OK 00:28:56 29,37
10 Per Sander Göteborg-Majorna OK 00:28:59 29,54
11 Bo Granstedt IKHP Huskvarna 00:29:08 30,07
12 Dan Norin Gävle OK 00:29:21 30,83
13 Bengt Johansson FK Friskus-Varberg 00:29:46 32,29
14 Johnny Nimvik FK Åsen 00:29:50 32,53
15 Pesho Hedberg Lunds OK 00:30:12 33,82
16 Lars G Johansson IFK Göteborg Orientering 00:30:16 34,05
17 Jens Lindström Tibro OK 00:31:14 37,44
18 Anders Holmqvist Snättringe SK 00:31:56 39,90
19 Björn Albinsson IFK Mora OK 00:31:57 39,96
20 Magnus Porle Växjö OK 00:32:19 41,25
21 Bosse Haglund Bredareds IF 00:33:00 43,65
22 Henrik Österberg Gustavsbergs OK 00:33:03 43,83
23 Mårten Wikström Halmstad OK 00:33:05 43,94
24 Tomas Karlsson OK Njudung 00:33:12 44,35
25 Sven Wigertz Långhundra IF 00:33:22 44,94
26 Anders Blomqvist OK Skogsfalken 00:33:31 45,46
28 Jan Andersson Gävle OK 00:36:17 55,18
29 Stefan Musslinder Falköpings AIK OK 00:36:19 55,30
31 Peter Domby OK Stigen 00:37:07 58,11
32 Mats Lindström OK Skärmen 00:37:22 58,99
33 Göran Längheim Tullinge SK 00:37:42 60,16
34 Anders S Nyberg Säterbygdens OK 00:39:42 67,18
35 Magnus Blennow Falköpings AIK OK 00:40:26 69,76
36 Jan Gradin Andrarums IF 00:43:39 81,05
37 Sören Wilhelmsson Falköpings AIK OK 00:46:52 92,35
38 Hans Malmberg Waxholms OK 00:47:43 95,34
39 David Söderström Sala OK 00:48:46 99,02
40 Per-Ola Melander Stigmännen Karlshamns OK 01:04:54 155,69
Joacim Ahnheim Tibro OK

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr