Svenska Orienteringsförbundet

Blekinge 3-dagars, etapp 1 + JVM-test, medel - D20 (JVM-test)

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Hanna Lundberg OK Renen 00:30:45 5,18
2 Tilde Backlund OK Södertörn 00:30:46 5,21
3 Erika Åkesson Markbygdens OK 00:30:58 5,62
4 Emma Ling IKHP Huskvarna 00:31:30 6,71
5 Hanna Jonsell IF Thor 00:33:33 10,88
6 Sabina Aumo Kungälvs OK 00:34:00 11,80
7 Fredrika Nordquist Täby OK 00:34:07 12,04
8 Alva Sonesson Falköpings AIK OK 00:34:21 12,51
9 Tilda Östberg Stora Tuna OK 00:34:32 12,89
10 Ida Eskilsson IKHP Huskvarna 00:34:36 13,02
11 Elsa Sonesson Falköpings AIK OK 00:34:40 13,16
12 Lisa Åkesson Markbygdens OK 00:34:47 13,40
13 Signe Nilsson Nyköpings OK 00:34:55 13,67
14 Ida Bengtsson OK Alehof 00:35:35 15,03
15 Ellen Blennow Falköpings AIK OK 00:36:00 15,87
16 Petrina Costermans Järla Orientering 00:36:05 16,04
17 Agnes Djurstedt Eksjö SOK 00:36:35 17,06
18 Tilda Golsäter Korsnäs IF OK 00:36:51 17,61
19 Alicia Lundgren Växjö OK 00:37:08 18,18
20 Klara Persson Halmstad OK 00:37:12 18,32
21 Alice Ek Nyköpings OK 00:37:19 18,56
22 Elsa Göras Leksands OK 00:37:23 18,69
23 Vendela Söderqvist OK Kåre 00:37:51 19,64
24 Alice Olvegård FK Göingarna 00:38:42 21,37
25 Alma Svennerud Karlskrona SOK 00:38:47 21,54
26 Julia Näslund OK Hammaren 00:39:22 22,73
27 Smilla Mogensen OK Ravinen 00:39:29 22,97
28 Tove Vallerius FK Göingarna 00:39:36 23,21
29 Amanda Granqvist OK Ravinen 00:39:43 23,44
31 Emma Emilsson OK Skogsfalken 00:40:38 25,31
32 Frida Jarding Nyköpings OK 00:40:49 25,69
33 Hilda Holmqvist Johansson IKHP Huskvarna 00:40:54 25,85
34 Elin Nilsson Andrarums IF 00:42:16 28,64
36 Stina Andersson Bredaryds SOK 00:42:49 29,76
37 Ebba Berglin OK Orion 00:43:10 30,47
38 Maja Bergqvist Korsnäs IF OK 00:43:16 30,68
39 Ellen Pelander OK Djerf 00:43:17 30,71
40 Lisa Swartz OK Orion 00:44:06 32,37
41 Emmy Palm FK Göingarna 00:44:15 32,68
42 Hanna Öberg Västerviks OK 00:44:29 33,15
43 Ella Söderberg OK Skogsfalken 00:45:01 34,24
44 Karin Lindgren KFUM Örebro OK 00:45:23 34,99
45 Filippa Söderberg Kalmar OK 00:46:04 36,38
46 Filippa Fagerström IFK Göteborg Orientering 00:46:05 36,41
47 Ebba Ottosson Gävle OK 00:46:57 38,18
48 Ebba Thern OK Skogshjortarna 00:48:15 40,83
49 Eleonora Alinder Sjövalla FK 00:48:32 41,40
50 Maja Graad IF Rigor 00:49:19 43,00
51 Ella Turesson OK Renen 00:49:30 43,37
52 Caroline Guttke Nyköpings OK 00:50:07 44,63
53 Doris Iko Täby OK 00:50:37 45,65
54 Tuva Nylund Bredaryds SOK 00:50:44 45,88
55 Tove Sjöberg Tullinge SK 00:51:36 47,65
56 Lovisa Hambäck Långhundra IF 00:52:06 48,67
57 Alicia Bergkvist Ludvika OK 00:54:09 52,84
59 Alice Johansson Finspångs SOK 00:59:12 63,13
61 Astrid Rex Sundsvalls OK 01:01:08 67,07
62 Hanna Larsson Ystads OK 01:02:06 69,04
64 Hanna Stalebrant Västerviks OK 01:04:34 74,06
65 Wilma Leickt Tullinge SK 01:07:35 80,20
Anna Simonsson-Søndenå Karlskrona SOK
Emma Westerlund Nyköpings OK
Emmy Granstedt IKHP Huskvarna
Ida Hänström Täby OK
Elina Reinholdsson OK Alehof

Annonser

OK Orion
Orienteringsmagasinet 1 kr