Helg utan älg medel - D50
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Gunilla Svärd
|
IF Thor |
00:18:45 |
5,69 |
|
2 |
Jenny Röjgård
|
OK Kolmården |
00:20:08 |
10,34 |
|
3 |
Maria Kleijn
|
Södertälje-Nykvarn OF |
00:21:23 |
14,55 |
|
4 |
Annika Ivarsson
|
Linköpings OK |
00:21:31 |
15,00 |
|
5 |
Jeanette Enckell
|
Södertälje-Nykvarn OF |
00:23:03 |
20,16 |
|
6 |
Ulrika Nikolausson
|
Svaide Roma SOK |
00:23:05 |
20,27 |
|
7 |
Anette Andersson
|
OK Tor |
00:23:07 |
20,38 |
|
8 |
Anna-Lena Längheim
|
Tullinge SK |
00:23:53 |
22,96 |
|
9 |
Tina Junegard
|
Tullinge SK |
00:24:35 |
25,31 |
|
10 |
Sussie Tistad
|
IFK Lidingö SOK |
00:24:37 |
25,43 |
|
11 |
Charlotta Giberg
|
Hellas Orientering |
00:24:39 |
25,54 |
|
12 |
Nina Karlsson
|
IFK Lidingö SOK |
00:25:04 |
26,94 |
|
13 |
Camilla Göstas
|
Söders-Tyresö |
00:25:16 |
27,61 |
|
14 |
Susanne Andersson
|
OK Pan-Kristianstad |
00:25:25 |
28,12 |
|
15 |
Lena Ljungberg
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:25:31 |
28,45 |
|
16 |
Lena Bjessmo
|
Bromma-Vällingby SOK |
00:25:43 |
29,13 |
|
17 |
Anna Ek
|
Södertälje-Nykvarn OF |
00:25:48 |
29,41 |
|
18 |
Josefine Nordström
|
OK Triangeln |
00:25:53 |
29,69 |
|
19 |
Yvonne Grehn
|
OK Rodhen |
00:25:57 |
29,91 |
|
20 |
Monica Gustafsson
|
Eskilstuna OL |
00:26:03 |
30,25 |
|
21 |
Jenny Östlund
|
OK Kolmården |
00:26:05 |
30,36 |
|
22 |
Helena Adebrant
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:26:31 |
31,82 |
|
23 |
Annika Asketun
|
OK Roxen |
00:26:38 |
32,21 |
|
24 |
Agneta Eriksson
|
OK Kolmården |
00:27:14 |
34,23 |
|
25 |
Florence Berg
|
Domnarvets GOIF |
00:27:15 |
34,28 |
|
26 |
Sofia Westerberg
|
OK Kolmården |
00:27:24 |
34,79 |
|
27 |
Teija Leppinen
|
IFK Lidingö SOK |
00:27:34 |
35,35 |
|
28 |
Annika Ericsson
|
Växjö OK |
00:27:35 |
35,41 |
|
29 |
Sofie Von Frenckell
|
IFK Lidingö SOK |
00:28:06 |
37,14 |
|
30 |
Annika Bygdén
|
Södertälje-Nykvarn OF |
00:28:08 |
37,26 |
|
31 |
Annika Lindberg
|
Attunda OK |
00:28:24 |
38,15 |
|
32 |
Inger Gustås
|
Linköpings OK |
00:28:26 |
38,26 |
|
33 |
Berit Gummus
|
IFK Mora OK |
00:28:38 |
38,94 |
|
34 |
Anne-Marie Wigle
|
Södertälje-Nykvarn OF |
00:28:40 |
39,05 |
|
35 |
Anna Svensson
|
SOK Viljan |
00:28:44 |
39,27 |
|
36 |
Åsa Spik
|
Leksands OK |
00:28:54 |
39,83 |
|
37 |
Anna Hane
|
OK Tyr |
00:29:06 |
40,51 |
|
38 |
Ingela Thoresson
|
Andrarums IF |
00:29:15 |
41,01 |
|
39 |
Karin Linder
|
OK Hällen |
00:30:25 |
44,94 |
|
40 |
Nina Bjersander
|
Svaide Roma SOK |
00:30:27 |
45,05 |
|
41 |
Carina Möller
|
OK Södertörn |
00:31:03 |
47,07 |
|
42 |
Anna Timner
|
Katrineholms OK |
00:31:21 |
48,08 |
|
43 |
Lotta Borg
|
Linköpings OK |
00:31:42 |
49,25 |
|
44 |
Anna Tedhamre
|
Snättringe SK |
00:31:57 |
50,09 |
|
45 |
Maria Lillieström
|
OK Roxen |
00:32:51 |
53,12 |
|
46 |
Gith Tellsén
|
OK Roxen |
00:33:34 |
55,53 |
|
47 |
Pille Hedström
|
Söders-Tyresö |
00:34:09 |
57,49 |
|
48 |
Susanne Gran
|
Gamleby OK |
00:34:12 |
57,66 |
|
49 |
Caroline Liljebjörn
|
Nybro OK |
00:34:21 |
58,17 |
|
50 |
Catrin Johansson
|
Sundsvalls OK |
00:34:41 |
59,29 |
|
51 |
Viktoria Lindberg
|
OK Djerf |
00:35:07 |
60,75 |
|
52 |
Sara Hektor
|
Järla Orientering |
00:35:12 |
61,03 |
|
53 |
Lisa Leickt
|
Tullinge SK |
00:35:18 |
61,36 |
|
54 |
Mia Hillerhag
|
IFK Lidingö SOK |
00:35:29 |
61,98 |
|
55 |
Helena Bengtsson
|
Sävedalens AIK |
00:35:35 |
62,32 |
|
56 |
Eva-Lena Nilsson
|
Nyköpings OK |
00:36:36 |
65,74 |
|
57 |
Ineke Grendelmeier
|
SOK Viljan |
00:37:36 |
69,10 |
|
58 |
Anna Schandl
|
OK Södertörn |
00:38:31 |
72,18 |
|
59 |
Lena Pettersson
|
Nyköpings OK |
00:38:48 |
73,14 |
|
60 |
Andrea Silier
|
Järfälla OK |
00:38:50 |
73,25 |
|
61 |
Britta Alstad
|
Centrum OK |
00:38:54 |
73,47 |
|
62 |
Anneli Wendelius
|
IFK Lidingö SOK |
00:39:41 |
76,11 |
|
63 |
Monica Carlsson
|
Nyköpings OK |
00:39:51 |
76,67 |
|
64 |
Ann-Sofie Edenhamn
|
Länna IF |
00:40:25 |
78,57 |
|
65 |
Annica Berggren
|
OK Kolmården |
00:42:08 |
84,35 |
|
66 |
Anna Lindell
|
Gustavsbergs OK |
00:43:44 |
89,73 |
|
67 |
Gabriella Wennblom
|
Hagaby GoIF Örebro |
00:44:07 |
91,02 |
|
68 |
Hillevi Fornander
|
Gustavsbergs OK |
00:44:59 |
93,93 |
|
69 |
Anna Gustafsson
|
KFUM Örebro OK |
00:45:05 |
94,27 |
|
70 |
Anna-Lena Costermans
|
Järla Orientering |
00:45:53 |
96,96 |
|
71 |
Kristina Fors
|
OK Grip |
00:47:04 |
100,94 |
|
72 |
Katarina Wigle
|
OK Södertörn |
00:47:33 |
102,57 |
|
73 |
Tina Lindgren
|
Linköpings OK |
00:49:40 |
109,69 |
|
74 |
Gittan Gelius
|
Snättringe SK |
00:50:24 |
112,16 |
|
75 |
Maria Fredriksson
|
Nyköpings OK |
00:59:34 |
142,99 |
|
76 |
Sara Thörn
|
OK Södertörn |
01:14:05 |
191,82 |
|
|
Susanne Curman
|
IFK Lidingö SOK |
|
|