Svenska Orienteringsförbundet

Partilletrippeln, medel - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Jonas Pilblad IFK Göteborg Orientering 00:39:00 9,17
2 Gustav Runefors Växjö OK 00:39:03 9,27
3 Arvid Nord IKHP Huskvarna 00:39:07 9,41
4 Tobias Noborn IFK Göteborg Orientering 00:41:00 13,34
5 Ludvig Ek Nyköpings OK 00:41:27 14,28
6 Pontus Karlsson Markbygdens OK 00:42:03 15,54
7 Jakob Wahl Göteborg-Majorna OK 00:42:17 16,02
8 Felix Drejmo OK Landehof 00:42:37 16,72
9 Mikael Eliasson Göteborg-Majorna OK 00:43:06 17,73
10 Albin Andersson Markbygdens OK 00:43:19 18,18
11 Oliwer Lundberg OK Bävern 00:44:15 20,13
12 Simon Schuster IFK Lidingö SOK 00:44:22 20,37
13 Richard Sjöholm OK Pan-Kristianstad 00:45:34 22,88
14 Jimmy Larsson Malungs OK Skogsmårdarna 00:46:00 23,78
15 Johan Olson Göteborg-Majorna OK 00:46:54 25,66
16 Kevin Ståhl Göteborg-Majorna OK 00:47:58 27,89
17 Arvid Westerberg OK Kolmården 00:48:01 27,99
18 Simon Nordberg Göteborg-Majorna OK 00:48:21 28,69
19 Viktor Jellvert Börjeson Göteborg-Majorna OK 00:48:23 28,76
20 Rasmus Larsson OK Alehof 00:49:13 30,50
21 Erik Råberg OK Landehof 00:49:14 30,53
22 Anton Karlsson OK Kullingshof 00:49:39 31,40
23 Jonas Lauri FK Herkules 00:51:08 34,50
24 Mattis Hallberg Göteborg-Majorna OK 00:51:40 35,61
25 Martin Ankel OK Alehof 00:52:19 36,97
26 Simon Svensson OK Pan-Kristianstad 00:52:21 37,04
27 Erik Hogedal Göteborg-Majorna OK 00:53:38 39,72
29 Anton Hemlin IK Uven 00:54:28 41,46
30 Niklas Helmertz Frölunda OL 00:54:31 41,56
31 Rasmus Arfwedson Frölunda OL 00:55:19 43,23
32 Jonas Lundgren IFK Göteborg Orientering 00:57:36 48,00
33 Mattias Nilsson Ärla IF 00:57:41 48,17
34 Carl Holmberg IF Hagen 00:59:08 51,20
35 Simon Wallman OK Kullingshof 01:01:11 55,48
36 Mattias Karlsson OK Alehof 01:01:50 56,84
37 Måns Larsson IFK Göteborg Orientering 01:04:47 63,00
38 Jonas Hemlin IK Uven 01:05:06 63,66
39 Stefan Roos IFK Göteborg Orientering 01:05:44 64,98
40 Erik Eriksson OK Älgen 01:06:07 65,78
41 Oskar Ahlberg FK Herkules 01:08:38 71,03
42 Hugo Thunberg OK Alehof 01:08:46 71,31
43 Hampus Nyström IF Hagen 01:10:12 74,30
44 Fredrik Wängberg IFK Göteborg Orientering 01:18:11 90,97
45 Åke Wettergren FK Herkules 01:20:43 96,26
Joakim Kaminsky Göteborg-Majorna OK
Johan Grahn NTNUI
Linus Lundberg OK Bävern
Johan Särnbratt Tolered-Utby Ol-klubb

Annonser

Bagheera