Svenska Orienteringsförbundet

Obygdshelgen, dag 1, medel - D21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 00:35:20 -3,25
2 Karolin Ohlsson Järla Orientering 00:39:42 3,45
4 Lina Strand Göteborg-Majorna OK 00:43:45 9,67
5 Sofie Bachmann Järla Orientering 00:46:09 13,35
7 Rebecka Lindberg OK Roslagen 00:48:59 17,69
8 Tilde Backlund OK Södertörn 00:49:13 18,05
9 Ida Lindkvist NTNUI 00:49:20 18,23
10 Johanna Börjesson Eriksson Malungs OK Skogsmårdarna 00:49:54 19,10
11 Elin Månsson IFK Göteborg Orientering 00:50:13 19,59
12 Line Cederberg Göteborg-Majorna OK 00:50:33 20,10
13 Maria Magnusson Sävedalens AIK 00:51:24 21,40
14 Ida Agervig Kristiansson IFK Göteborg Orientering 00:51:54 22,17
15 Erika Källvik Leufvén IFK Göteborg Orientering 00:52:36 23,24
16 Erica Pettersson IFK Göteborg Orientering 00:53:27 24,55
17 Frida Erkers Leksands OK 00:53:32 24,68
18 Annika Simonsen IKHP Huskvarna 00:55:21 27,46
19 Lisa Risby OK Kåre 00:55:48 28,15
20 Deborah Stadler IFK Göteborg Orientering 00:55:49 28,18
21 Katrin Müller IFK Lidingö SOK 00:55:50 28,20
22 Jannie Hagård OK Pan-Kristianstad 00:55:59 28,43
23 Martina Ruch OK Kåre 00:57:42 31,07
24 Erica Edman IF Thor 00:58:46 32,70
25 Johanna Källvik Leufvén IFK Göteborg Orientering 00:59:02 33,11
26 Olha Panchenko IFK Mora OK 00:59:27 33,75
28 Sara Granstedt IKHP Huskvarna 01:01:12 36,44
29 Isa S Envall IKHP Huskvarna 01:02:58 39,15
30 Jennie Börjesson Eriksson Malungs OK Skogsmårdarna 01:03:26 39,86
31 Linnea Gustafsson IFK Göteborg Orientering 01:07:14 45,69
32 Hanna Hänström Göteborg-Majorna OK 01:07:44 46,46
33 Jonna Jungåker Sundsvalls OK 01:12:13 53,34
34 Åsa Zetterberg Eriksson OK Djerf 01:16:36 60,06
35 Moa Hjorth Domnarvets GOIF 01:22:19 68,83
Amanda Kleijn Södertälje-Nykvarn OF
Frida Vikström Sundsvalls OK
Ida Øbro OK Linné

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF