Svenska Orienteringsförbundet

Tibrotrippeln, Söndagslången - H45

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Tobias Noborn IFK Göteborg Orientering 00:41:16 6,26
2 Niclas Jonasson IFK Göteborg Orientering 00:44:43 12,82
3 Thomas Rex Sundsvalls OK 00:47:18 17,74
4 Tommy Andersson Vänersborgs SK 00:48:31 20,05
5 Torgny Lindström Ronneby OK 00:50:15 23,35
6 Mattias Hovmöller Söders-Tyresö 00:50:45 24,30
7 Niklas Åberg Tolered-Utby Ol-klubb 00:51:06 24,97
8 Magnus Sundmark IK Gandvik 00:51:28 25,66
9 Ola Jodal Göteborg-Majorna OK 00:52:11 27,03
10 Gustav Jonsson OK Skogshjortarna 00:54:02 30,55
11 Magnus Bertilsson OK Skogshjortarna 00:54:11 30,83
12 Ulf Johansson Surahammars SOK 00:54:30 31,44
13 Herman Rosén Göteborg-Majorna OK 00:54:46 31,94
14 Robert Enbom Vänersborgs SK 00:55:21 33,05
15 Anders Påhlman Istrums SK 00:55:39 33,62
16 Mattias Rehn Gränna-Bygdens OK 00:57:19 36,79
17 Martin Sjöberg OK Pan-Kristianstad 00:57:20 36,83
18 Erik Tholén OK Skogshjortarna 00:58:35 39,20
19 Håkan Andersson Halmstad OK 00:59:37 41,17
20 Per Holmberg Ulricehamns OK 00:59:43 41,36
21 Mattias Berglund Lidköpings VSK 01:00:10 42,22
22 Anders Pelander OK Djerf 01:00:18 42,47
23 Anders Lövgärd OK Alehof 01:01:02 43,86
24 Magnus Lindblom Gustavsbergs OK 01:02:19 46,31
25 Martin Juhlin Västerås SOK 01:03:40 48,87
26 Fredrik Samuelsson Umeå OK 01:03:56 49,38
27 Patrick Ericson Mullsjö SOK 01:04:26 50,33
28 Carl Johan Arevång Tullinge SK 01:04:38 50,71
29 Daniel Wallner Attunda OK 01:04:49 51,06
30 Andreas Lundholm Umeå OK 01:06:25 54,11
31 William Rex OK Landehof 01:09:08 59,28
32 Håkan Sonesson Falköpings AIK OK 01:11:28 63,71
33 Magnus Källming OK Tyr 01:11:33 63,87
34 Patric De Boussard IFK Enskede 01:12:19 65,33
35 Jonas Uller Kils OK 01:13:43 67,99
36 Dick Ullerteg Jönköpings OK 01:14:30 69,49
37 Johan Lindqvist Täby OK 01:14:56 70,31
38 Johan Berts OK Alehof 01:17:32 75,26
39 Tommy Hög IK Gandvik 01:22:37 84,93
40 Cave Sinai Västerviks OK 01:27:59 95,14
41 Niklas Karlsson Lustens OK 01:29:08 97,33
43 Anders Larsson OK Skogshjortarna 01:38:48 115,72
44 Markus Johnsson Skattkärrs SOK 01:53:00 142,73
Rikard Andreasson IFK Göteborg Orientering
Erik Johansson OK Skogshjortarna

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr