Ungdomsserien, finalen - H10
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Alfred Aasa
|
Tullinge SK |
00:10:03 |
280,82 |
|
2 |
Erik Eklöv
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:10:34 |
299,11 |
|
3 |
Hampus Siljekvist
|
Järfälla OK |
00:10:51 |
300,00 |
|
4 |
Love Akterin
|
OK Älvsjö-Örby |
00:11:00 |
300,00 |
|
5 |
Isak Netz
|
Järla Orientering |
00:11:05 |
300,00 |
|
6 |
Melker Hagwall
|
Järla Orientering |
00:11:14 |
300,00 |
|
7 |
Herman Sundberg
|
Söders-Tyresö |
00:12:29 |
300,00 |
|
8 |
Elis Sohlman
|
Haninge SOK |
00:12:45 |
300,00 |
|
9 |
Ernst Kurosz
|
OK Ravinen |
00:12:48 |
300,00 |
|
10 |
Sixten Hörnfeldt
|
Snättringe SK |
00:12:55 |
300,00 |
|
11 |
Anton Folcke
|
Järla Orientering |
00:13:08 |
300,00 |
|
12 |
Arttu Andreev
|
Sundbybergs IK |
00:13:09 |
300,00 |
|
13 |
Edward Melin
|
Snättringe SK |
00:13:13 |
300,00 |
|
14 |
Folke Malmström
|
Järfälla OK |
00:13:18 |
300,00 |
|
15 |
Mattias Westermark
|
Täby OK |
00:13:42 |
300,00 |
|
16 |
Ilon Holmström
|
OK Ravinen |
00:14:18 |
300,00 |
|
17 |
Alfred Eklund
|
Skogsluffarnas OK |
00:14:22 |
300,00 |
|
18 |
Erik Pransgård
|
Gustavsbergs OK |
00:14:38 |
300,00 |
|
19 |
Rasmus Sigfridsson
|
Väsby OK |
00:14:40 |
300,00 |
|
20 |
Arthur Rendahl
|
Skogsluffarnas OK |
00:14:41 |
300,00 |
|
21 |
Albin Löfgren
|
Järla Orientering |
00:14:46 |
300,00 |
|
22 |
John Flodmark
|
Tullinge SK |
00:14:59 |
300,00 |
|
23 |
Emil Thimberg
|
Söders-Tyresö |
00:15:00 |
300,00 |
|
24 |
Alvar Törnlöv
|
Väsby OK |
00:15:33 |
300,00 |
|
25 |
Ludvig Lindberg
|
Gustavsbergs OK |
00:15:38 |
300,00 |
|
26 |
Sixten Ottosson
|
Skogsluffarnas OK |
00:16:12 |
300,00 |
|
27 |
Jonathan Olstedt
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:16:18 |
300,00 |
|
28 |
Erik Nybäck
|
Tullinge SK |
00:16:37 |
300,00 |
|
29 |
Liam De Boussard
|
IFK Enskede |
00:16:42 |
300,00 |
|
30 |
Per Nicander
|
Järla Orientering |
00:16:43 |
300,00 |
|
31 |
Kasper Florczyk
|
Haninge SOK |
00:17:07 |
300,00 |
|
32 |
Melker Wisborg
|
Tullinge SK |
00:17:42 |
300,00 |
|
33 |
Sixten Näsman
|
Tullinge SK |
00:18:16 |
300,00 |
|
34 |
Erik Ekblad
|
OK Ravinen |
00:20:00 |
300,00 |
|
35 |
Johan Bengtsson
|
Bromma-Vällingby SOK |
00:20:09 |
300,00 |
|
36 |
Hugo Stridh
|
Skogsluffarnas OK |
00:20:43 |
300,00 |
|
37 |
Walter Lindquist
|
Järfälla OK |
00:20:55 |
300,00 |
|
38 |
David Åström
|
Skogsluffarnas OK |
00:21:09 |
300,00 |
|
39 |
Kalle Nömm
|
Snättringe SK |
00:22:02 |
300,00 |
|
40 |
Love Åberg Ekstrand
|
Järfälla OK |
00:24:31 |
300,00 |
|
41 |
Sami Blom Frykmo
|
Skogsluffarnas OK |
00:26:52 |
300,00 |
|
42 |
Billy Blom Frykmo
|
Skogsluffarnas OK |
00:27:53 |
300,00 |
|
43 |
Olle Haraldsson
|
Järla Orientering |
00:29:28 |
300,00 |
|
44 |
Ivar Dahlin
|
Skogsluffarnas OK |
00:32:35 |
300,00 |
|
45 |
Stig Helander
|
Tullinge SK |
00:42:52 |
300,00 |
|
|
Albert Irwe
|
OK Ravinen |
|
|
|
|
Svante Klevebro
|
OK Älvsjö-Örby |
|
|
|
|
Ruben Elkert
|
Attunda OK |
|
|
|
|
Vide Messing
|
OK Älvsjö-Örby |
|
|
|
|
Tage Lindqvist
|
Skogsluffarnas OK |
|
|
|
|
Max JunlÉN
|
OK Ravinen |
|
|
|
|
Milian Hjälle
|
Skogsluffarnas OK |
|
|
|
|
Sixten Stark Hultgren
|
OK Södertörn |
|
|