Svenska Orienteringsförbundet

Täbydubbeln, medel - H45

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Mattias Hovmöller Söders-Tyresö 00:26:52 16,43
2 Casper Giding Kamrat och IF KIF 00:26:53 16,48
3 Göran Thimberg Söders-Tyresö 00:27:12 17,53
4 Martin Lindskog OK Ravinen 00:27:59 20,11
5 Sverker Lenas Centrum OK 00:28:44 22,59
6 Ove Oksvold Centrum OK 00:29:25 24,84
7 Björn Lundquist OK Ravinen 00:30:02 26,88
8 Eric Jaremalm Vallentuna-Össeby OL 00:31:03 30,23
9 Fredrik Johansson Sundbybergs IK 00:31:52 32,93
10 Carl Johan Arevång Tullinge SK 00:31:54 33,04
11 Pär Lilja IFK Lidingö SOK 00:32:15 34,20
12 Johan Ahlström Västerås SOK 00:32:51 36,18
13 Thomas Ljung OK Kullingshof 00:34:09 40,47
14 Magnus Lindblom Gustavsbergs OK 00:34:19 41,02
15 Fredrik Nilsson Långhundra IF 00:34:44 42,39
16 Lasse Forsberg OK Ravinen 00:35:44 45,69
17 Jonas Kastenholm Attunda OK 00:36:35 48,50
18 Petter Skantze IFK Lidingö SOK 00:36:44 48,99
19 Björn Nilsson Tumba-Mälarhöjden OK 00:36:54 49,54
20 Stefan Norin Söders-Tyresö 00:37:47 52,46
21 Fredrik Lindell IF Thor 00:37:48 52,51
22 Jonas Larsson OK Ravinen 00:38:07 53,56
23 Pål Jansson OK Roslagen 00:38:11 53,78
24 Daniel Tjernberg Södertälje-Nykvarn OF 00:38:47 55,76
25 Jonas Eriksson Länna IF 00:38:52 56,03
26 Carl Wennertorp Rasbo IK 00:40:17 60,71
27 Jonas Pannagel Snättringe SK 00:40:23 61,04
28 Johan Westerbergh Rasbo IK 00:41:26 64,51
29 Björn Linder Gustavsbergs OK 00:42:56 69,46
30 Lars Bygdén Södertälje-Nykvarn OF 00:42:58 69,57
31 Anders Leire Göteborg-Majorna OK 00:45:41 78,53
32 Fredrik Alzén Gustavsbergs OK 00:46:41 81,83
33 Marcus Arnoldsson Västerås SOK 00:48:09 86,68
34 Daniel Wallner Attunda OK 00:48:25 87,56
35 Nicklas Berneklint Waxholms OK 00:52:14 100,15
36 Stefan Ljungberg Tumba-Mälarhöjden OK 00:52:24 100,70
37 Stefan Brodin Långhundra IF 00:52:36 101,36
38 Tobias Valentin Väsby OK 00:53:43 105,05
39 Anders Larsson OK Österåker 00:54:18 106,97
40 Christoffer Lindelav OK Roslagen 00:57:08 116,33
41 Carl Johan Nilsson Waxholms OK 00:59:41 124,74
42 Axel Törnlöv Väsby OK 01:19:11 189,11
43 Per Larsson Väsby OK 01:55:59 300,00
Björn Rundström OK Ravinen
Jonas Holmgren Gustavsbergs OK
Stefan Holmqvist Hellas Orientering

Annonser

Bagheera