Svenska Orienteringsförbundet

JVM-test, medeldistans - D20

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Hanna Lundberg OK Renen 00:22:52 1,03
2 Alva Björk Trollhättans SOK 00:24:27 5,13
3 Klara Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:25:21 7,47
4 Hilda Holmqvist Johansson IKHP Huskvarna 00:26:14 9,76
5 Ida Bengtsson OK Alehof 00:26:27 10,32
6 Eleonora Alinder Sjövalla FK 00:27:46 13,73
7 Elsa Sonesson Falköpings AIK OK 00:28:02 14,42
8 Amanda Granqvist OK Ravinen 00:28:15 14,98
9 Vendela Söderqvist OK Kåre 00:28:16 15,03
10 Emma Ling IKHP Huskvarna 00:28:34 15,81
11 Emma Emilsson OK Orion 00:28:36 15,89
12 Emma Eriksson Eksjö SOK 00:28:51 16,54
13 Erika Åkesson IKHP Huskvarna 00:29:13 17,49
14 Alice Ek Nyköpings OK 00:29:19 17,75
15 Hedda Rosengren Svensson OK Orion 00:29:20 17,79
16 Emma Almgren OK Ravinen 00:29:28 18,14
17 Thea Nordin Abaji Eksjö SOK 00:29:39 18,61
18 Tuva Östangård Västerviks OK 00:29:42 18,74
19 Ida Eskilsson IKHP Huskvarna 00:29:52 19,18
20 Agnes Djurstedt Eksjö SOK 00:30:26 20,65
21 Ebba Thern OK Skogshjortarna 00:30:27 20,69
22 Lisa Åkesson IKHP Huskvarna 00:30:53 21,81
23 Tilda Golsäter Korsnäs IF OK 00:30:54 21,86
24 Lisa Swartz OK Orion 00:31:07 22,42
25 Elsa Kaipe OK Kåre 00:31:11 22,59
26 Sofia Wigle Södertälje-Nykvarn OF 00:31:34 23,58
27 Sara Åbom Gävle OK 00:31:36 23,67
28 Hanna Öberg Västerviks OK 00:31:43 23,97
29 Alma Svennerud Karlskrona SOK 00:32:21 25,61
30 Sofia Ivers Attunda OK 00:32:27 25,87
31 Sandra Ling IKHP Huskvarna 00:32:56 27,13
32 Nora Westerlund OK Nolaskogsarna 00:33:06 27,56
33 Stina Andersson Bredaryds SOK 00:34:02 29,98
34 Emma Zettervall Karlskrona SOK 00:34:26 31,02
35 Maja Inghammar Bredaryds SOK 00:35:11 32,96
36 Klara Junegard Tullinge SK 00:35:39 34,17
37 Tove Wallerius FK Göingarna 00:35:41 34,26
38 Stina Bygdén Södertälje-Nykvarn OF 00:35:46 34,47
39 Elise Magnusson Sigtuna OK 00:35:49 34,60
40 Elin Nilsson Andrarums IF 00:36:06 35,34
41 Elina Reinholdsson OK Alehof 00:36:19 35,90
42 Linn De Boussard IFK Enskede 00:37:42 39,48
43 Tova Rangert IKHP Huskvarna 00:37:51 39,87
44 Evelina Svensson Finndahl IKHP Huskvarna 00:38:08 40,61
45 Lovisa Lindqvist IFK Enskede 00:38:25 41,34
46 Sofie Karlsson Holmer IFK Mora OK 00:38:44 42,16
47 Filippa Söderberg OK Orion 00:38:56 42,68
48 Caroline Guttke Nyköpings OK 00:39:11 43,33
49 Alice Olvegård FK Göingarna 00:41:47 50,07
50 Tuva Selin FK Göingarna 00:42:10 51,06
51 Tilda Hagelberg Eksjö SOK 00:42:13 51,19
52 Vendela Rundström OK Ravinen 00:42:42 52,45
53 Malin Strömqvist Attunda OK 00:42:56 53,05
54 Anna Simonsson-Søndenå Karlskrona SOK 00:46:20 61,87
55 Wilma Larsson Sundsvalls OK 00:48:22 67,14
56 Alice Johansson Finspångs SOK 00:51:28 75,18
57 Hanna Larsson Ystads OK 01:06:18 113,63
Cornelia Ivarsson OK Hammaren
Julia Boge OK Alehof
Klara Åkerman Sjöström Västerås SOK

Annonser

Bagheera