Svenska Orienteringsförbundet

JVM-test, medeldistans - H20

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Noel Braun Växjö OK 00:25:55 5,87
2 Axel Elmblad Bredaryds SOK 00:26:17 7,00
3 Olle Karlsson IKHP Huskvarna 00:27:31 10,80
4 Henrik Petrisi Stora Tuna OK 00:27:50 11,77
5 Edvin Forsberg OK Ravinen 00:27:53 11,93
6 Edvin Nilsson Långhundra IF 00:27:59 12,24
7 Svante Selin FK Göingarna 00:28:04 12,49
8 Wilmer Selin FK Göingarna 00:28:14 13,01
9 Albin Warvelin Långhundra IF 00:28:42 14,44
10 William Sturesson Lerums SOK 00:28:44 14,55
11 Rasmus Pettersson OK Djerf 00:28:45 14,60
12 Edvin Hellsten Nyköpings OK 00:29:03 15,52
13 Hugo Ericsson Växjö OK 00:29:31 16,96
14 Jesper Johansson OK Löftan 00:29:34 17,11
15 Isak Lundholm Umeå OK 00:29:42 17,53
16 Isak Eskilsson IKHP Huskvarna 00:29:58 18,35
17 Anton Gunnarsson Bredaryds SOK 00:30:01 18,50
18 Gunnar Fovaeus Sävedalens AIK 00:30:07 18,81
19 Ludvig Lange Snättringe SK 00:30:08 18,86
20 Hugo Larsson OK Orion 00:30:10 18,96
21 Fredrik Glännefors OK Tisaren 00:30:21 19,53
22 Hannes Persson FK Herkules 00:30:37 20,35
23 Marcus Stenebo Attunda OK 00:30:45 20,76
24 Emil Axelsson Lerums SOK 00:30:46 20,81
25 Elis Peterson OK Denseln 00:31:07 21,89
26 Felix Silver Gävle OK 00:31:16 22,35
27 Isak Gelius Snättringe SK 00:31:19 22,51
28 Maxim Omelchenko OK Orion 00:31:27 22,92
29 Hugo Unosson OK Orion 00:31:30 23,07
30 Jesper Åkesson Järfälla OK 00:31:33 23,23
31 Henrik Lundfors IFK Enskede 00:31:36 23,38
32 David Melin OK Rodhen 00:31:41 23,64
33 Valter Pettersson OK Tisaren 00:31:57 24,46
34 Linus Forsberg OK Ravinen 00:32:01 24,66
35 Anders Skoglund IKHP Huskvarna 00:32:19 25,59
36 Casper Skepp Sävedalens AIK 00:32:23 25,79
37 Tobias Johansson OK Löftan 00:32:26 25,95
38 Mattias Öhlund IKHP Huskvarna 00:32:33 26,31
39 Love Bylund IF Thor 00:32:42 26,77
40 Axel Bratt OK Orion 00:32:54 27,38
41 Hannes Lindqvist IFK Enskede 00:32:59 27,64
41 Leo Alvolin OK Kåre 00:32:59 27,64
43 Willy Fjällborg Stenungsunds OK 00:33:05 27,95
44 Edvin Selin FK Göingarna 00:33:12 28,31
45 Arvid Skepp Sävedalens AIK 00:33:17 28,57
46 Anton Kruse KFUM Örebro OK 00:33:21 28,77
47 Joel Golsäter OK Kåre 00:33:24 28,93
48 Aron Hellgren IF Thor 00:33:34 29,44
49 Victor Hörnquist Bredaryds SOK 00:33:37 29,59
50 Jonas Carlsson Stora Tuna OK 00:33:44 29,95
51 Erik Bovallius Järfälla OK 00:33:45 30,00
52 Oliver Håkansson OK Orion 00:34:03 30,93
53 Filip Broling Bredaryds SOK 00:34:16 31,60
54 Filip Håkansson OK Orion 00:34:24 32,01
55 William Grunder Järfälla OK 00:34:25 32,06
56 Jonatan Anderson Järfälla OK 00:34:33 32,47
57 Linus Wernström Karlskrona SOK 00:34:38 32,73
58 David Morén Hjärnarps OL 00:35:04 34,06
59 Dominik Prusa Eksjö SOK 00:35:09 34,32
60 Noah Krikström Hjärnarps OL 00:35:18 34,78
61 Ian Johansson Linköpings OK 00:35:23 35,04
62 Elis Ivers Attunda OK 00:35:42 36,01
63 Hugo Örn KFUM Örebro OK 00:35:58 36,83
64 Alfred Hallqvist Ulricehamns OK 00:36:03 37,09
65 Tim Lundberg OK Renen 00:36:18 37,86
66 Axel Hejdenberg Gävle OK 00:36:20 37,96
67 Jakob Gunnarsson Lerums SOK 00:37:03 40,17
68 Joel Wallner Attunda OK 00:37:21 41,10
69 Sixten Slagbrand Västerås SOK 00:37:24 41,25
70 Viktor Löfgren Södertälje-Nykvarn OF 00:37:36 41,87
71 Wille Söderqvist OK Kåre 00:37:38 41,97
72 Ludvig Karlqvist Tjällmo-Godegårds OK 00:37:40 42,07
73 Isak Berggren Gävle OK 00:37:52 42,69
74 Theo Lövdahl SOK Viljan 00:38:16 43,92
75 Oskar Vikström Sundsvalls OK 00:39:03 46,33
76 Otto Nilsson Linköpings OK 00:39:05 46,44
77 John Kinnander Matteus SI 00:39:06 46,49
78 Fabian Alinder Sjövalla FK 00:39:10 46,69
79 Ludvig Hedström OK Skogshjortarna 00:39:34 47,93
80 Elia Kämpe Örkelljunga FK 00:39:36 48,03
81 Erik Månsson Södertälje-Nykvarn OF 00:39:48 48,64
82 Jacob Påledal OK Roxen 00:40:02 49,36
83 Melker Larsson OK Orion 00:41:18 53,27
84 Albin Weiden FK Göingarna 00:41:34 54,09
85 Niklas Erlandsson OK Södertörn 00:41:35 54,14
86 Love Persson FK Göingarna 00:41:39 54,34
87 Jan Leisinger OK Linné 00:41:42 54,50
88 Nils Swartz OK Orion 00:42:44 57,68
89 Rasmus Lindblom IFK Enskede 00:43:08 58,91
90 Isak Andersson FK Göingarna 00:43:54 61,28
91 Isak Skoglund Ulricehamns OK 00:44:28 63,02
92 Alfred Jeppsson OK Hammaren 00:44:29 63,07
93 Emil Albinsson OK Orion 00:44:51 64,20
94 Erik Slätt OK Alehof 00:45:46 67,03
95 Marcus Grunder Järfälla OK 00:46:34 69,49
96 Olle Malm KFUM Örebro OK 00:48:39 75,91
97 Mattias Larsson Sundsvalls OK 00:51:05 83,41
98 Olle Malmström Linköpings OK 00:51:40 85,21
Odin Ek Nyköpings OK
Viktor Sone Attunda OK
Linus Nilsson OK Tyr

Annonser

Bagheera