Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, #4, medel (WRE) + Zinkgruvemedeln - H20 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Noel Braun Växjö OK 00:31:27 4,85
2 Axel Elmblad Bredaryds SOK 00:32:34 7,67
3 Isak Lundholm Umeå OK 00:33:39 10,41
4 Edvin Hellsten Nyköpings OK 00:33:57 11,17
5 Felix Silver Gävle OK 00:34:48 13,32
6 Anton Gunnarsson Bredaryds SOK 00:35:02 13,91
7 Fredrik Glännefors OK Tisaren 00:35:05 14,03
8 Hugo Larsson OK Orion 00:35:42 15,59
9 William Sturesson Lerums SOK 00:35:43 15,63
10 Hugo Ericsson Växjö OK 00:36:06 16,60
11 Valter Pettersson OK Tisaren 00:36:24 17,36
12 Henrik Petrisi Stora Tuna OK 00:37:10 19,30
13 Hugo Kindborn OK Hällen 00:37:11 19,34
14 Jesper Johansson OK Löftan 00:37:44 20,73
15 Hugo Unosson OK Orion 00:37:47 20,86
16 Viktor Gunnarsson IKHP Huskvarna 00:37:59 21,36
17 Lukas Larsson OK Skogshjortarna 00:38:05 21,62
18 Mattias Öhlund IKHP Huskvarna 00:38:11 21,87
19 Casper Skepp Sävedalens AIK 00:38:21 22,29
20 Rasmus Pettersson OK Djerf 00:38:23 22,37
21 Albin Gezelius IFK Mora OK 00:39:06 24,19
21 Erik Bovallius Järfälla OK 00:39:06 24,19
23 David Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:39:08 24,27
24 David Melin OK Rodhen 00:39:15 24,56
25 Isak Gelius Snättringe SK 00:39:25 24,99
26 Emil Axelsson Lerums SOK 00:39:46 25,87
27 Oskar Vikström Sundsvalls OK 00:39:58 26,38
28 Jakob Gunnarsson Lerums SOK 00:40:13 27,01
29 Sverre Röjgård OK Kolmården 00:40:19 27,26
29 Johan Mårtensson IF Hagen 00:40:19 27,26
31 Isak Olsson OK Orion 00:41:05 29,20
32 Axel Eveborn SOK Viljan 00:41:11 29,45
33 Joel Aristondo Magnusson Ärla IF 00:41:34 30,42
35 Anton Uller IF Hagen 00:42:23 32,48
36 Manne Hammarberg Järfälla OK 00:42:28 32,70
37 William Grunder Järfälla OK 00:42:31 32,82
38 Albin Weiden FK Göingarna 00:42:44 33,37
39 Edvin Selin FK Göingarna 00:42:47 33,50
40 Olle Kallerbäck Växjö OK 00:43:09 34,42
41 Viktor Löfgren Södertälje-Nykvarn OF 00:43:21 34,93
42 Aron Hellgren IF Thor 00:43:26 35,14
43 Peleg Mitzafon Snättringe SK 00:43:40 35,73
44 Kasper Lagerström Nyköpings OK 00:43:57 36,44
45 Valter Fredriksson Tjalve Orienteringsklubb 00:44:21 37,46
46 Simon Karlsson Holmer IFK Mora OK 00:44:33 37,96
47 Samuel Böke OK Skogshjortarna 00:44:35 38,05
48 Olle Kallur OK Ravinen 00:45:08 39,44
49 Markus Halvarsson Leksands OK 00:45:31 40,40
50 Oscar Hultgren OK Njudung 00:46:35 43,10
51 Arvid Aronsson Göteborg-Majorna OK 00:46:42 43,40
52 Nils Forsberg Rundström IFK Enskede 00:47:09 44,53
53 Albin Persson Halmstad OK 00:48:36 48,20
54 Johan Hansson SOK Viljan 00:49:11 49,67
55 Loke Hedberg OK Pan-Kristianstad 00:49:46 51,15
56 Elias Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK 00:50:20 52,58
57 Axel Lundgren Sundsvalls OK 00:50:38 53,34
58 Wilhelm Nordqvist Waxholms OK 00:50:46 53,67
59 Viggo Hjerne Tumba-Mälarhöjden OK 00:51:00 54,26
60 Arvid Kronmar Karlskrona SOK 00:51:09 54,64
61 Hannes Lindahl Sundsvalls OK 00:51:18 55,02
62 Malte Eveborn OK Roxen 00:51:39 55,91
63 Anton Carlsson IF Hagen 00:51:41 55,99
64 Wilhelm Bergman Tullinge SK 00:53:53 61,55
65 John Wolgast Snättringe SK 00:55:08 64,71
66 Axel Lindgren Nyköpings OK 00:55:13 64,92
67 Joel Björnlinger IKHP Huskvarna 00:55:29 65,60
68 Klockar Eskil Nääs Leksands OK 00:56:33 68,29
69 Isak Berggren Gävle OK 00:57:53 71,66
70 Andreas Holmqvist Nyköpings OK 01:05:19 90,45
71 Erik Östling Kungälvs OK 01:09:53 102,00
Henrik Lundfors IFK Enskede
Albin Warvelin Långhundra IF
Maxim Omelchenko OK Orion

Annonser

Bagheera