Svenska Orienteringsförbundet

Medeluven - D21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Miri Thrane Ødum IFK Göteborg Orientering 00:26:08 6,08
2 Klara Axelsson IFK Göteborg Orientering 00:27:35 9,65
3 Linnea Gustafsson IFK Göteborg Orientering 00:28:11 11,13
4 Gabriella Bergander Eksjö SOK 00:28:17 11,38
5 Ella Sjöberg Tullinge SK 00:28:45 12,52
6 Camilla Engstrand IFK Göteborg Orientering 00:28:57 13,02
7 Elin Classon OK Orinto 00:28:58 13,06
8 Johanna Källvik Leufvén IFK Göteborg Orientering 00:29:00 13,14
9 Erika Källvik Leufvén IFK Göteborg Orientering 00:30:49 17,61
10 Josefine Kristiansson Trollhättans SOK 00:31:21 18,92
11 Sara Bengtsson Sävedalens AIK 00:31:39 19,66
12 Kateryna Dzema Sävedalens AIK 00:31:42 19,79
13 Marie Spångmyr IFK Göteborg Orientering 00:31:43 19,83
14 Ebba Hjertberg Hestra IF 00:32:31 21,80
15 Elsa Lindeblom Hestra IF 00:32:32 21,84
16 Kajsa Carlsson Wallum Sävedalens AIK 00:32:49 22,54
17 Emma Andersson Sävedalens AIK 00:33:33 24,34
18 Filippa Spånér Sävedalens AIK 00:33:49 25,00
19 Petra Wernersson OK Skogshjortarna 00:34:28 26,60
20 Sophia Björnlinger IKHP Huskvarna 00:34:43 27,21
21 Lovisa Nilsson Sävedalens AIK 00:34:53 27,62
22 Linnéa Holmqvist Sävedalens AIK 00:35:23 28,85
23 Elin Berg OK Ravinen 00:35:46 29,80
24 Amanda Claesson Sävedalens AIK 00:38:47 37,22
25 Emilia Engel OK Ravinen 00:38:49 37,31
26 Sofia Larsson Hestra IF 00:39:22 38,66
27 Karin Elofsson IFK Göteborg Orientering 00:39:46 39,65
28 Madeleine Attfors Sävedalens AIK 00:40:12 40,71
29 Alice Aroneng Hestra IF 00:40:27 41,33
30 Martina Johansson Hestra IF 00:41:07 42,97
31 Charlotte Agrell FK Friskus-Varberg 00:41:11 43,13
32 Emma Ekberg Tolered-Utby Ol-klubb 00:41:41 44,36
33 Therese Enenge Hestra IF 00:43:02 47,69
34 Wilma Bergander Eksjö SOK 00:43:25 48,63
35 Tuva Carlsson Wallum Sävedalens AIK 00:43:46 49,49
36 Maria Tymoshchuk Sävedalens AIK 00:46:09 55,36
37 Mia Gustafsson Tolered-Utby Ol-klubb 00:47:10 57,86
38 Katarina Fränkel IFK Göteborg Orientering 00:47:58 59,83
39 Sena Otlu IFK Göteborg Orientering 00:55:18 77,89
40 Sandra Ekström OK Orinto 00:57:02 82,15
41 Sharon Plotzki Mölndal Outdoor IF 01:07:51 108,78
Josefine Svensson IFK Göteborg Orientering

Annonser

Bagheera