Svenska Orienteringsförbundet

Hallands 3-dagars etapp 2, lång - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Erik Ahl OK Norrvirdarna 00:26:18 98,31
2 Hjalmar Antonsson FK Friskus-Varberg 00:27:59 109,31
3 Joel Gustafsson Eds SK 00:29:33 119,56
4 Gustaf Ingelsbo OK Tranan 00:29:58 122,28
5 Hjalmar Larsson Laholms IF OK 00:31:01 129,15
6 Albert Axelsson OK Norrvirdarna 00:31:30 132,31
7 Elis Marmander FK Friskus-Varberg 00:31:57 135,25
9 Mattis Carlström IKHP Huskvarna 00:33:51 147,68
10 Olle Schyberg OK Skogsfalken 00:34:33 152,25
11 Vidar Sunesson OK Alehof 00:34:41 153,13
12 Petter Bergqvist Garphyttans IF 00:34:59 155,09
13 Karl Axelsson OK Gynge 00:35:19 157,27
14 Almer Hanning OK Löftan 00:35:37 159,23
15 Hannes Berggren OK Nackhe 00:35:54 161,08
16 Oskar Hellstrand IF Rigor 00:37:02 168,49
17 Tristan Carlsson Sävedalens AIK 00:37:21 170,56
18 Sven Tholén OK Skogshjortarna 00:37:33 171,87
19 Valter Gustavsson OK Löftan 00:37:50 173,72
21 Oskar Andersson FK Friskus-Varberg 00:38:06 175,47
22 Hugo Wadsö OK Nackhe 00:40:12 189,20
23 Noah Nilsson-Dag Eds SK 00:40:16 189,64
24 Sixten Eliasson Karlskrona SOK 00:40:34 191,60
25 Anton Kroksmyr Växjö OK 00:40:48 193,12
26 Theodor Lauri Järla Orientering 00:41:19 196,50
27 Sam Mårtensson Karlskrona SOK 00:42:07 201,73
28 Robin Gullqvist Västvärmlands OK 00:43:30 210,78
30 Tage Agerhall Jönköpings OK 00:48:45 245,11
31 Sixten Johansson OK Kullingshof 00:49:19 248,82
32 Jakob Gustavsson Ankarsrums OK 00:49:50 252,20
33 Joel Råberg Sjövalla FK 00:50:20 255,47
34 Casper Andersson OK Nackhe 00:50:24 255,90
35 Hubert Carlsson FK Finn 00:50:49 258,63
36 Salomon Bjuvensjö Bredaryds SOK 00:53:42 277,48
37 Valfrid Mattsson Eds SK 00:54:17 281,30
38 Arvid Persson Falköpings AIK OK 00:58:39 300,00
39 Sixten Sand Halden SK 01:00:05 300,00
40 Viktor Wallin Ödén Lunds OK 01:00:50 300,00
41 Lowe Palmertz Helsingborgs SOK 01:01:14 300,00
42 Isak Grönlund Lunds OK 01:02:02 300,00
43 Gustav Agnvall IK Uven 01:05:16 300,00
44 Leo Wellmarker IF Rigor 01:05:38 300,00
45 Max Sylvan Vänersborgs SK 01:08:22 300,00
46 Adam Norlander OK Nackhe 01:13:26 300,00
Oskar Wallin Falkenbergs OK
Ralf Gustavsson OK Löftan

Annonser

Bagheera