Svenska Orienteringsförbundet

25mannamedeln + Swedish League, #9 (WRE) - H18 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Hannes Mogensen OK Ravinen 00:26:37 8,07
2 Edvin Nilsson Långhundra IF 00:27:28 10,68
3 Olle Karlsson IKHP Huskvarna 00:28:32 13,95
4 Ilya Malygin IFK Mora OK 00:28:34 14,05
5 Wilmer Selin FK Göingarna 00:28:41 14,41
6 Elias Nordberg Göteborg-Majorna OK 00:28:49 14,82
7 Jesper Åkesson Järfälla OK 00:28:56 15,18
8 Joel Golsäter OK Kåre 00:29:02 15,49
9 Axel Bratt OK Orion 00:29:06 15,69
10 Niklas Erlandsson OK Södertörn 00:29:57 18,30
11 Tim Lundberg OK Renen 00:30:05 18,71
12 Hugo Sjölander Täby OK 00:30:27 19,83
13 Elis Peterson OK Denseln 00:30:34 20,19
14 Edvin Forsberg OK Ravinen 00:30:36 20,30
15 Linus Wernström Karlskrona SOK 00:30:37 20,35
15 Vidar Nettelmark Surahammars SOK 00:30:37 20,35
17 Oliver Håkansson OK Orion 00:30:39 20,45
18 Svante Selin FK Göingarna 00:30:57 21,37
19 Viktor Sone Attunda OK 00:31:01 21,57
20 Hannes Persson FK Herkules 00:31:12 22,14
21 Hannes Lindqvist IFK Enskede 00:31:18 22,44
22 Victor Hörnquist Bredaryds SOK 00:31:21 22,60
23 Ludvig Karlqvist Tjällmo-Godegårds OK 00:31:38 23,47
23 Olle Thimberg Söders-Tyresö 00:31:38 23,47
25 Melker Larsson OK Orion 00:31:58 24,49
26 Joel Wallner Attunda OK 00:32:03 24,75
27 Casper Blakskjær Eksjö SOK 00:32:16 25,41
28 Sixten Slagbrand Västerås SOK 00:32:19 25,57
29 Niels Dalgaard Eksjö SOK 00:32:23 25,77
30 Jonatan Anderson Järfälla OK 00:32:34 26,33
31 Jacob Påledal OK Roxen 00:33:01 27,71
32 Adam Sjööarv OK Löftan 00:33:11 28,23
33 Ludvig Lange Snättringe SK 00:33:16 28,48
34 Odin Ek Nyköpings OK 00:33:33 29,35
35 Linus Forsberg OK Ravinen 00:33:43 29,86
36 Olov Norin Sundsvalls OK 00:33:59 30,68
37 Melker Åkesson OK Landehof 00:34:02 30,84
38 Filip Broling Bredaryds SOK 00:34:09 31,19
39 Anton Kruse KFUM Örebro OK 00:34:14 31,45
40 Ludvig Hedström OK Skogshjortarna 00:34:28 32,17
41 Hjalmar Olsson Uddevalla OK 00:34:29 32,22
42 Hugo Örn KFUM Örebro OK 00:34:56 33,60
43 Albin Sundström OK Skogshjortarna 00:35:00 33,80
44 Marcus Stenebo Attunda OK 00:35:04 34,01
45 Theo Lövdahl SOK Viljan 00:35:09 34,26
46 Måns Bergqvist Garphyttans IF 00:35:20 34,83
47 Isak Skoglund Ulricehamns OK 00:35:31 35,39
48 Noa Helgars Täby OK 00:35:34 35,54
49 Alfred Hallqvist Ulricehamns OK 00:35:36 35,65
50 Wille Söderqvist OK Kåre 00:35:44 36,05
51 Carl Stadig IK Gandvik 00:36:11 37,44
52 Alfred Jeppsson OK Hammaren 00:36:23 38,05
53 Victor Beischer IK Uven 00:36:24 38,10
54 Simon Westh Ulricehamns OK 00:36:31 38,46
55 Johan Årbrink Linköpings OK 00:36:35 38,66
56 Axel Hejdenberg Gävle OK 00:36:36 38,72
57 Hannes Essunger Sjövalla FK 00:36:39 38,87
58 Fabian Alinder Sjövalla FK 00:36:48 39,33
59 Hugo Persson OK Denseln 00:36:59 39,89
60 Otto Nilsson Linköpings OK 00:37:03 40,10
61 Arvid Jonforsen Surahammars SOK 00:37:27 41,32
62 Leo Alvolin OK Kåre 00:37:33 41,63
63 Joel Holmberg Ulricehamns OK 00:38:03 43,17
64 Linus Nilsson OK Tyr 00:38:14 43,73
65 Ian Johansson Linköpings OK 00:38:25 44,29
66 Elias Westerbergh Rasbo IK 00:38:44 45,26
66 William Rönnborg IK Uven 00:38:44 45,26
68 Mattias Larsson Sundsvalls OK 00:38:56 45,88
69 Simon Bååth Sävedalens AIK 00:39:48 48,54
70 Josiah Bergroth Västerås SOK 00:39:52 48,74
71 John Kinnander Matteus SI 00:41:04 52,43
72 Rasmus Lindblom IFK Enskede 00:41:13 52,89
73 Ludvig Hasler Surahammars SOK 00:41:35 54,01
74 Esbjörn Montelius Risberg OK Kåre 00:42:33 56,98
75 Tim Martner Frölunda OL 00:45:10 65,01
76 Lukas Groth Kungälvs OK 00:45:49 67,01
Love Bylund IF Thor

Annonser

Bagheera