DM, medel, Stockholm - H21
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
44 |
Yngve Rahlén
|
OK Ravinen |
01:38:24 |
-107,66 |
|
43 |
Adrian Djerf
|
Centrum OK |
01:27:34 |
-97,14 |
|
42 |
Sebastian Tegnebratt
|
OK Södertörn |
01:19:00 |
-88,82 |
|
41 |
Oskar Spets Storhov
|
OK Linné |
01:15:56 |
-85,84 |
|
40 |
Christian Lindh
|
Sundbybergs IK |
01:10:09 |
-80,22 |
|
39 |
Jens Kvarnström
|
Centrum OK |
01:07:25 |
-77,57 |
|
38 |
Hannes Svahn
|
OK Ravinen |
00:55:14 |
-65,74 |
|
37 |
Nick Jarvis
|
OK Ravinen |
00:54:02 |
-64,57 |
|
36 |
Andreas Lundsten
|
Centrum OK |
00:53:20 |
-63,89 |
|
35 |
Fredrik Forsberg
|
Tullinge SK |
00:52:37 |
-63,20 |
|
34 |
Frej Fredman
|
IFK Enskede |
00:52:32 |
-63,12 |
|
33 |
Daniel Pelyhe
|
Täby OK |
00:51:56 |
-62,53 |
|
32 |
Thomas Pettersson
|
Attunda OK |
00:51:19 |
-61,93 |
|
31 |
Joakim Skärlén
|
Haninge SOK |
00:50:31 |
-61,16 |
|
30 |
Oliver Lindblad Petersen
|
Söders-Tyresö |
00:47:49 |
-58,54 |
|
29 |
Viktor Antonsson
|
Eksjö SOK |
00:47:31 |
-58,24 |
|
28 |
David Hector
|
Snättringe SK |
00:47:20 |
-58,07 |
|
27 |
Magnus Yngvesson
|
Centrum OK |
00:46:34 |
-57,32 |
|
26 |
Jonny Malley
|
OK Ravinen |
00:45:58 |
-56,74 |
|
25 |
Emil Andersson
|
Tullinge SK |
00:45:29 |
-56,27 |
|
24 |
Bruno Godefroy
|
OK Ravinen |
00:44:55 |
-55,72 |
|
23 |
Brais Piñeiro
|
Snättringe SK |
00:43:37 |
-54,46 |
|
22 |
Jacob Lindstam
|
OK Ravinen |
00:43:27 |
-54,30 |
|
21 |
Edvin Nordström
|
Täby OK |
00:42:14 |
-53,11 |
|
20 |
Anton Sundgren
|
OK Ravinen |
00:42:13 |
-53,10 |
|
19 |
Christoffer Eskilsson
|
Tullinge SK |
00:41:58 |
-52,85 |
|
18 |
Matthew Fellbaum
|
Tullinge SK |
00:41:37 |
-52,52 |
|
17 |
Mattias Allared
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:40:24 |
-51,33 |
|
16 |
Martin Hunhammar
|
OK Ravinen |
00:40:10 |
-51,11 |
|
15 |
Johan Eklöv
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:40:01 |
-50,96 |
|
14 |
Jonatan Graversen
|
IFK Lidingö SOK |
00:39:57 |
-50,90 |
|
13 |
Andreas Hultqvist
|
Tullinge SK |
00:39:43 |
-50,67 |
|
12 |
Oskar Daniels
|
Attunda OK |
00:39:41 |
-50,64 |
|
11 |
Niklas Sundqvist
|
Tullinge SK |
00:39:16 |
-50,23 |
|
10 |
Karl Enges
|
Attunda OK |
00:39:05 |
-50,05 |
|
9 |
Filip Wadsten
|
Malungs OK Skogsmårdarna |
00:39:03 |
-50,02 |
|
8 |
Daniel Roos
|
Attunda OK |
00:38:07 |
-49,12 |
|
7 |
Mattias Kallhauge
|
Snättringe SK |
00:37:34 |
-48,58 |
|
6 |
Niklas Carlsson
|
OK Ravinen |
00:36:33 |
-47,59 |
|
5 |
Jesper Lidmar
|
Snättringe SK |
00:35:58 |
-47,03 |
|
3 |
Erik Berzell
|
Järla Orientering |
00:33:31 |
-44,65 |
|
2 |
Emil Granqvist
|
OK Ravinen |
00:31:54 |
-43,08 |
|
1 |
Axel Granqvist
|
OK Ravinen |
00:30:54 |
-42,11 |
|
|
Axel Elmblad
|
Bredaryds SOK |
|
|
|
|
Vincent Lavender
|
Ockelbo OK |
|
|
|
|
Björn Lövdahl
|
Attunda OK |
|
|
|
|
Magnus Glännefors
|
Tullinge SK |
|
|