Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Uppsala etapp 1 - D17-20 Kort

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
4 Ina Åman OK Vilse 87 00:46:38 32,27
5 Maja Nordin Ulricehamns OK 00:46:47 32,57
6 Agnes Lindblom Malmö OK 00:48:47 36,50
7 Elsa Arnesson Östersunds OK 00:49:01 36,96
8 Lovisa Göstas Källman Söders-Tyresö 00:49:04 37,05
11 Selma Larsson Lunds OK 00:53:17 45,33
12 Ellen Eriksson OK Flundrehof 00:56:19 51,29
13 Tyra Lindell OK Roxen 00:56:25 51,49
15 Emma Larsson OK Orion 00:58:49 56,20
16 Emma Eliasson FK Friskus-Varberg 00:58:51 56,27
17 Nellie Rydlund Hässleholms OK 00:58:55 56,40
18 Stina Nalbin Mullsjö SOK 00:59:07 56,79
19 Clara Svensson Surahammars SOK 01:00:35 59,67
20 Fanny Sundberg Tullinge SK 01:00:59 60,46
21 Rakel Hanson Tolered-Utby Ol-Klubb 01:01:06 60,69
22 Ella Persson Eksjö SOK 01:01:16 61,01
23 Ellen Andersson Hagaby GoIF Örebro 01:02:54 64,22
24 Frida Gustavsson OK Tor 01:08:36 75,41
25 Matilda Pettersson Domnarvets GoIF 01:09:06 76,40
27 Amanda Sjödin OK Tisaren 01:10:10 78,49
29 Malin Kindbom IF Hagen 01:10:29 79,11
30 Liv Norberg Avesta OK 01:11:04 80,26
31 Anna Genberg Ulricehamns OK 01:11:33 81,21
34 Filippa Bernsten Östersunds OK 01:13:40 85,37
35 Melina Fogelbrink Väsby OK 01:13:52 85,76
36 Eleonora Dell'orto Sundbybergs IK 01:14:10 86,35
39 Mathilda Karlsson Valbo AIF 01:17:07 92,14
42 Emilia Bergman Tullinge SK 01:19:18 96,43
44 Elsie Gerhardt Brattås CK 01:21:24 100,55
48 Filippa Zäll Örkelljunga FK 01:23:10 104,02
49 Katja Leickt Tullinge SK 01:23:19 104,32
51 Jennifer Stigsson Trollhättans SOK 01:24:50 107,30
52 Tyra Karlsson Sundsvalls OK 01:25:24 108,41
53 Moa Holsten Hestra IF 01:26:25 110,40
54 Lisa Eriksson OK Landehof 01:26:35 110,73
55 Mindra Langer OK Roxen 01:26:38 110,83
56 Meia Berglund Sundsvalls OK 01:29:23 116,23
58 Matilda Åkesson OK Landehof 01:31:25 120,22
59 Linn Nilsson Söders-Tyresö 01:31:26 120,26
61 Rebecka Westlund Kils OK 01:40:53 138,82
66 Jenny Eriksson Åsarna IK 01:46:49 150,47
68 Sofia Pedersen Åre OK 02:13:25 202,71
Emilia Sandin OK Skärmen
Louise Asplund Laholms IF OK
Sanna Sander OK Milan

Annonser

Bagheera