O-Ringen Uppsala etapp 3 - D60
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Sara Snogerup Linse
|
Lunds OK |
00:35:31 |
7,06 |
|
4 |
Kia Nordström
|
Täby OK |
00:40:36 |
16,67 |
|
5 |
Agneta Olivestam
|
Vimmerby OK |
00:40:53 |
17,20 |
|
6 |
Gunilla Kreiss
|
Järla Orientering |
00:41:10 |
17,74 |
|
7 |
Ingrid Kensby
|
OK Tyr |
00:41:23 |
18,15 |
|
8 |
Agneta Grönlund
|
Katrineholms OK |
00:41:47 |
18,91 |
|
9 |
Christina Segerslätt
|
Skåneslättens OL |
00:42:56 |
21,08 |
|
11 |
Monica Henriksson
|
Eksjö SOK |
00:43:52 |
22,84 |
|
12 |
Åsa Kindlundh
|
Alfta-Ösa OK |
00:45:39 |
26,22 |
|
13 |
Eva Svanberg
|
Järfälla OK |
00:45:46 |
26,44 |
|
14 |
Kerstin Persson
|
FK Göingarna |
00:46:24 |
27,63 |
|
15 |
Ingrid Svensson
|
Stora Tuna OK |
00:46:53 |
28,55 |
|
16 |
Lisa Andersson
|
Ulricehamns OK |
00:47:49 |
30,31 |
|
17 |
Åsa Sundberg
|
OK Södertörn |
00:47:58 |
30,60 |
|
18 |
Lena Olsson
|
Skåneslättens OL |
00:48:36 |
31,79 |
|
19 |
Maria Eriksson
|
Åmåls OK |
00:48:44 |
32,04 |
|
23 |
Anna Lena Tynong
|
Gävle OK |
00:49:51 |
34,16 |
|
24 |
Susanne Lüscher
|
Stora Tuna OK |
00:50:55 |
36,17 |
|
25 |
Birgitta Strandberg
|
Skogslöparna |
00:51:31 |
37,31 |
|
26 |
Maria Andersson
|
Bredaryds SOK |
00:52:05 |
38,38 |
|
27 |
Christina Birath
|
Stenungsunds OK |
00:53:21 |
40,77 |
|
28 |
Marianne Rosgren
|
OK Njudung |
00:54:20 |
42,63 |
|
30 |
Ann-Sofie Falk
|
Vimmerby OK |
00:55:23 |
44,62 |
|
31 |
Elisabeth Fries
|
Umeå OK |
00:55:46 |
45,34 |
|
32 |
Christina Olsson
|
Skåneslättens OL |
00:56:46 |
47,23 |
|
33 |
Catharina Carlsson
|
Trollhättans SOK |
00:57:12 |
48,05 |
|
34 |
Anne-Marie Röllike
|
OK Lindéna |
00:57:31 |
48,65 |
|
36 |
Lena Gustafsson
|
Malungs OK Skogsmårdarna |
01:01:15 |
55,71 |
|
37 |
Ann Warma Laas
|
OK Skogshjortarna |
01:01:19 |
55,83 |
|
38 |
Lena Runesson
|
OK Vivill |
01:01:53 |
56,90 |
|
39 |
Kristina Hammarfalk
|
Åre OK |
01:02:21 |
57,79 |
|
40 |
Ingrid Schmiterlöw
|
Hjobygdens OK |
01:02:22 |
57,82 |
|
44 |
Kerstin Segersson
|
OK 64 Torpa |
01:04:42 |
62,23 |
|
45 |
Birgit Hansson
|
Herrestads AIF |
01:09:29 |
71,27 |
|
48 |
Tina Hagård
|
Rävetofta OK |
01:11:27 |
74,99 |
|
49 |
Christina Nordström
|
Bodens Bandyklubb OS |
01:12:54 |
77,73 |
|
50 |
Lotta Fischerström
|
SOL Tranås |
01:13:19 |
78,52 |
|
52 |
Ann Öhlin
|
Stigmännen Karlshamns OK |
01:16:12 |
83,97 |
|
53 |
Ann-Brith Strömberg
|
OK Skogshjortarna |
01:16:16 |
84,10 |
|
58 |
Ingvor Johansson
|
Falkenbergs OK |
01:20:01 |
91,19 |