Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Uppsala etapp 3 - D60

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Sara Snogerup Linse Lunds OK 00:35:31 7,36
4 Kia Nordström Täby OK 00:40:36 16,90
5 Agneta Olivestam Vimmerby OK 00:40:53 17,43
6 Gunilla Kreiss Järla Orientering 00:41:10 17,96
7 Ingrid Kensby OK Tyr 00:41:23 18,37
8 Agneta Grönlund Katrineholms OK 00:41:47 19,12
9 Christina Segerslätt Skåneslättens OL 00:42:56 21,28
11 Monica Henriksson Eksjö SOK 00:43:52 23,03
12 Åsa Kindlundh Alfta-Ösa OK 00:45:39 26,38
13 Eva Svanberg Järfälla OK 00:45:46 26,60
14 Kerstin Persson FK Göingarna 00:46:24 27,79
15 Ingrid Svensson Stora Tuna OK 00:46:53 28,69
16 Lisa Andersson Ulricehamns OK 00:47:49 30,45
17 Åsa Sundberg OK Södertörn 00:47:58 30,73
18 Lena Olsson Skåneslättens OL 00:48:36 31,92
19 Maria Eriksson Åmåls OK 00:48:44 32,17
23 Anna Lena Tynong Gävle OK 00:49:51 34,26
24 Susanne Lüscher Stora Tuna OK 00:50:55 36,26
25 Birgitta Strandberg Skogslöparna 00:51:31 37,39
26 Maria Andersson Bredaryds SOK 00:52:05 38,45
27 Christina Birath Stenungsunds OK 00:53:21 40,83
28 Marianne Rosgren OK Njudung 00:54:20 42,68
30 Ann-Sofie Falk Vimmerby OK 00:55:23 44,65
31 Elisabeth Fries Umeå OK 00:55:46 45,37
32 Christina Olsson Skåneslättens OL 00:56:46 47,25
33 Catharina Carlsson Trollhättans SOK 00:57:12 48,06
34 Anne-Marie Röllike OK Lindéna 00:57:31 48,65
36 Lena Gustafsson Malungs OK Skogsmårdarna 01:01:15 55,66
37 Ann Warma Laas OK Skogshjortarna 01:01:19 55,79
38 Lena Runesson OK Vivill 01:01:53 56,85
39 Kristina Hammarfalk Åre OK 01:02:21 57,73
40 Ingrid Schmiterlöw Hjobygdens OK 01:02:22 57,76
44 Kerstin Segersson OK 64 Torpa 01:04:42 62,14
45 Birgit Hansson Herrestads AIF 01:09:29 71,12
48 Tina Hagård Rävetofta OK 01:11:27 74,81
49 Christina Nordström Bodens Bandyklubb OS 01:12:54 77,53
50 Lotta Fischerström SOL Tranås 01:13:19 78,31
52 Ann Öhlin Stigmännen Karlshamns OK 01:16:12 83,72
53 Ann-Brith Strömberg OK Skogshjortarna 01:16:16 83,85
58 Ingvor Johansson Falkenbergs OK 01:20:01 90,89

Annonser

Bagheera