Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Uppsala etapp 3 - D60 Kort

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Inger Berg Linköpings OK 00:24:46 8,81
2 Annika Svensson Solna OK 00:29:03 20,59
3 Kerstin Sjökvist OK Österåker 00:29:57 23,06
4 Lena Swartz OK Orion 00:30:27 24,44
5 Karin Profors Köping-Kolsva OK 00:31:06 26,22
6 Kia Bratberg OK Hammaren 00:32:07 29,02
7 Kerstin Tjernlund OK Vilse 87 00:32:55 31,22
8 Gunilla Rylander Stora Tuna OK 00:33:08 31,82
9 Mari-Louise Lundgren Nyköpings OK 00:35:00 36,95
11 Mia Gustafsson OK Kåre 00:36:27 40,94
12 Pia Boudrie Väsby OK 00:36:40 41,53
13 Catarina Åkerström FK Herkules 00:36:51 42,04
14 Britt-Marie Hellgren OK Älvsjö-Örby 00:37:35 44,06
15 Yvonne Jonsson Tolered-Utby Ol-Klubb 00:37:40 44,28
16 Annika Brämerson Tibro OK 00:37:52 44,83
17 Marie Fröjd Rehns BK 00:38:15 45,89
18 Anna-Karin Adolfsson OK Kåre 00:38:38 46,94
20 Marie Öhman Vallentuna-Össeby OL 00:39:21 48,91
21 Kerstin Ohlsson Haninge SOK 00:39:24 49,05
22 Britt-Marie Johanson OK Skogsstjärnan 00:40:00 50,70
23 Kristina Runemalm Kalmar OK 00:41:01 53,50
24 Marie Larsson Köping-Kolsva OK 00:41:11 53,96
27 Mona Olsson Brattås CK 00:42:28 57,49
28 Monika Nilsson OK Alehof 00:42:40 58,04
29 Carina Faxén Linköpings OK 00:43:28 60,24
30 Ewa-Liz Hedström Säll OK Alferna 00:43:32 60,42
31 Agneta Johansson Rydboholms SK 00:43:41 60,83
32 Helena Larsson Hestra IF 00:43:45 61,02
34 Carolina Önsten IK Vista 00:45:16 65,19
35 Annelie Backström Norbergs OK 00:46:19 68,07
36 Lena Lundsten Vittjärvs IK 00:46:21 68,17
37 Siv Svahn IFK Mora OK 00:46:44 69,22
38 Annika Davidsson OK Klemmingen 00:47:24 71,05
39 Lisa Larsson Sjövalla FK 00:48:01 72,75
40 Gunilla Sandström Almby IK 00:49:01 75,50
41 Lena Kollen IF Marin Väst 00:49:26 76,65
42 Ann-Sofie Hultsved OK Tyr 00:49:31 76,88
44 Karin Moodh OK Tyr 00:49:49 77,70
45 Carina Holmberg OK Hammaren 00:50:05 78,43
47 Wiveka Ernstsson FK Göingarna 00:51:52 83,34
48 Pirkko Hammarström OK Måsen 00:52:41 85,58
50 Maria Andersdotter Brunflo IF 00:54:00 89,21
51 Riina Larsson-Mänd OK Södertörn 00:54:24 90,31
52 Marie Green Strängnäs-Malmby OL 00:55:22 92,96
54 Kristina Tinglöf Degerfors OK 00:57:02 97,55
56 Christel Nilsson Haninge SOK 01:00:50 108,00
58 Susanne Olsson Gudhems IF 01:06:38 123,95
59 Britt Andersson Ryda SK 01:09:43 132,43
60 Eva Warenius Täby OK 01:11:07 136,28
61 Marianne Åhlström OK Storsjön 01:13:37 143,16

Annonser

Bagheera