Svenska Orienteringsförbundet

Rankingfilter, skog

Rankingfilter, sprint

SM, lång (Swedish League, #7) final - H21 Final A

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
37 Jesper Sjöblom Södertälje-Nykvarn OF 02:47:02 -57,36
36 Erik Malmberg Jönköpings OK 02:33:22 -52,90
35 Arvid Nord IKHP Huskvarna 02:29:25 -51,61
34 Johan Giberg Södertälje-Nykvarn OF 02:23:59 -49,84
33 Gustav Hindér OK Tisaren 02:19:06 -48,24
32 Daniel Hájek Malungs OK Skogsmårdarna 02:18:21 -48,00
31 August Mollén OK Denseln 02:10:59 -45,60
30 Emil Ljungemyr OK Kolmården 02:10:33 -45,45
29 Eskil Kinneberg OK Kåre 02:09:18 -45,05
28 Gustav Runefors Växjö OK 02:09:17 -45,04
27 Simon Jakobsson Västerviks OK 02:08:30 -44,79
26 Karl Walheim OK Kåre 02:07:45 -44,54
25 Ludvig Ek Nyköpings OK 02:05:25 -43,78
24 Jonatan Gustafsson KFUM Örebro OK 02:04:45 -43,56
23 Isac Von Krusenstierna OK Kåre 02:02:34 -42,85
22 Emil Auselius Bredaryds SOK 02:02:21 -42,78
21 Daniel Roos Attunda OK 02:02:10 -42,72
20 Simon Wikström Sävedalens AIK 02:01:08 -42,38
19 Ville Johansson OK Kolmården 02:00:54 -42,30
18 Simon Imark Tullinge SK 02:00:39 -42,22
17 Max Peter Bejmer IFK Göteborg Orientering 02:00:34 -42,20
16 Jonas Gustafsson OK Kåre 02:00:28 -42,16
15 Jesper Svensk Stora Tuna OK 02:00:19 -42,11
14 Erik Herne OK Ravinen 02:00:08 -42,05
13 Johan Ek-Larsson Södertälje-Nykvarn OF 01:59:20 -41,79
12 Henrik Johannesson Stora Tuna OK 01:59:18 -41,78
11 Simon Hector Snättringe SK 01:59:09 -41,73
10 Filip Grahn Södertälje-Nykvarn OF 01:58:31 -41,53
9 Jerker Lysell Rehns BK 01:58:24 -41,49
8 Gernot Ymsén OK Pan-Kristianstad 01:56:40 -40,92
6 Martin Regborn Hagaby GoIF Örebro 01:55:42 -40,61
6 Joakim Svensk Stora Tuna OK 01:55:42 -40,61
5 Marcus Millegård Sävedalens AIK 01:54:38 -40,26
4 Viktor Svensk Stora Tuna OK 01:54:33 -40,23
3 Anton Johansson OK Orion 01:52:23 -39,52
2 Emil Svensk Stora Tuna OK 01:44:46 -37,04
1 Gustav Bergman OK Ravinen 01:44:06 -36,82
Filip Ossiansson IFK Göteborg Orientering
Axel Granqvist OK Ravinen
Jonas Andersson Kils OK
Olle Kalered Stora Tuna OK
Filip Trofast Bredaryds SOK

Annonser

Bagheera