Svenska Orienteringsförbundet

Rankingfilter, skog

Rankingfilter, sprint

Uppsala möte, medel - H18 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Gustav Netz Järla Orientering 00:24:25 13,49
2 Valle Larsson OK Linné 00:25:53 18,83
3 Emil Åberg OK Linné 00:25:55 18,96
4 Noel Hellberg Sundbybergs IK 00:26:37 21,50
5 Hampus Sundberg Järfälla OK 00:27:05 23,20
6 Svante Nelander OK Linné 00:28:15 27,45
7 Erik Palm Västerås SOK 00:28:25 28,06
8 Arvid Ingvarsson OK Renen 00:28:28 28,24
9 Felix Johnsson OK Linné 00:28:54 29,82
10 Walter Söderqvist OK Kåre 00:29:02 30,30
11 Hugo Hässler Sundsvalls OK 00:29:26 31,76
11 Olle Hamberg Östersunds OK 00:29:26 31,76
13 Jakob Lind Alfta-Ösa OK 00:29:43 32,79
14 Malte Klasson OK Hammaren 00:30:23 35,22
15 Edvin Wallner Attunda OK 00:30:42 36,37
16 Andrei Kuzmin Sundsvalls OK 00:30:47 36,67
17 Vilgot Kuokkanen OK Renen 00:31:03 37,64
18 Edvin Tögenmark OK Linné 00:31:09 38,01
19 Alex Andersson Sundsvalls OK 00:32:21 42,38
20 Axel Nordqvist Waxholms OK 00:33:10 45,35
21 Eric Hasselström OK Renen 00:33:22 46,08
22 Hugo Örtlund Rånäs OK 00:34:32 50,32
23 Linus Hansson Alfta-Ösa OK 00:34:43 50,99
24 Gustav Dargin Täby OK 00:34:47 51,23
24 Karl Persson OK Renen 00:34:47 51,23
26 Yelizar Balabanov Alfta-Ösa OK 00:35:04 52,27
27 Vidar Gimberg Västerås SOK 00:35:14 52,87
28 Simon Trossing Täby OK 00:35:51 55,12
29 Linus Opel Sundsvalls OK 00:36:50 58,70
30 Viktor Andersson Umeå OK 00:37:47 62,16
31 Edvin Persson Valbo AIF 00:38:36 65,13
32 Arvid Ericsson Ronneby OK 00:39:10 67,19
33 Niklas Ochenbauer OK Linné 00:40:27 71,86
34 Karl-Axel Utterström OK Renen 00:41:15 74,78
35 Hannes Kolm Vallentuna-Össeby OL 00:41:25 75,38
36 Ivar Granholm Sundsvalls OK 00:41:42 76,41
37 Theo Risto OK Linné 00:44:02 84,91
38 Gustav Ljunggren OK Hammaren 00:46:57 95,53
39 Olle Lindgren Västerås SOK 01:16:18 202,38
Frode Montelius Risberg OK Kåre

Annonser

Bagheera