Svenska Orienteringsförbundet

Rankingfilter, skog

Rankingfilter, sprint

Herkules Skogsdåd - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Oskar Hagström OK Linné 01:03:50 3,55
2 Marcus Millegård Sävedalens AIK 01:05:28 5,10
3 Ludvig Ek IFK Göteborg Orientering 01:06:46 6,34
4 Arvid Skepp Sävedalens AIK 01:08:04 7,58
5 Zsolt Lenkei IFK Mora OK 01:08:29 7,97
6 Tim Johansson OK Orion 01:08:44 8,21
7 Casper Skepp Sävedalens AIK 01:09:04 8,53
8 Simon Schuster IFK Lidingö SOK 01:10:16 9,67
9 Linus Lundberg Bredaryds SOK 01:10:44 10,11
10 Ludwig Ljungqvist Kexholms SK 01:11:13 10,57
11 Carl Josefsson Sävedalens AIK 01:11:16 10,62
12 Fredrik Hamrefors Göteborg-Majorna OK 01:11:43 11,05
13 Gustaf Sparrevik IFK Umeå 01:13:04 12,33
14 Albin Weiden FK Göingarna 01:13:15 12,51
15 David Bejmer IFK Göteborg Orientering 01:13:39 12,89
16 Simon Wikström Sävedalens AIK 01:14:00 13,22
17 Oliwer Lundberg Bredaryds SOK 01:15:55 15,04
18 Manne Hammarberg Järfälla OK 01:16:54 15,98
19 Richard Sjöholm OK Pan-Kristianstad 01:16:55 16,00
20 Andreas Gustafsson IKHP Huskvarna 01:17:20 16,39
21 Ludvig Karlqvist Tjällmo-Godegårds OK 01:17:31 16,57
22 Emil Axelsson Sävedalens AIK 01:17:34 16,61
22 Per Nordholm Sävedalens AIK 01:17:34 16,61
24 Gustav Ohlin Bredaryds SOK 01:20:14 19,15
25 Tobias Kristensen IFK Göteborg Orientering 01:23:21 22,12
26 Rasmus Arfwedson Frölunda OL 01:24:59 23,67
27 Benjamin Seipel Hestra IF 01:26:24 25,02
28 Isak Olsson Åmåls OK 01:26:58 25,56
29 Johan Gustafsson OK Nackhe 01:28:00 26,54
30 Valter Fredriksson Tjalve Orienteringsklubb 01:28:45 27,26
31 John Kinnander Matteus SI 01:30:35 29,00
32 Martin Ankel OK Alehof 01:30:43 29,13
33 Simon Bååth Sävedalens AIK 01:31:09 29,54
34 Noa Sjöstrand Västerås SOK 01:31:40 30,03
35 Albin Claesson Sävedalens AIK 01:32:06 30,44
36 Gunnar Fovaeus Sävedalens AIK 01:33:18 31,58
37 Calle Stenberg Göteborg-Majorna OK 01:34:00 32,25
38 Emil Jägstedt Halmstad OK 01:34:25 32,65
39 Daniel Olsson Uddevalla OK 01:36:13 34,36
40 Glen Bales Sjövalla FK 01:37:30 35,58
41 Martin Sandqvist Västerås SOK 01:39:12 37,20
42 Anders Magnusson OK Landehof 01:40:56 38,85
43 Anders Ohlsson Uddevalla OK 01:41:03 38,96
44 Erik Hogedal Göteborg-Majorna OK 01:43:22 41,16
45 Carl Holmberg IF Hagen 01:44:02 41,80
46 Noah Bechtel FK Friskus-Varberg 01:47:17 44,89
47 Hampus Nyström IF Hagen 01:52:35 49,93
48 Johan Johansson IK Uven 01:55:32 52,74
49 Tobias Edström FK Friskus-Varberg 02:10:22 66,85
50 Johan Uneman OK Alehof 02:18:47 74,86
Andreas Englund IK Uven
Andreas Törnkvist OK Denseln
Hannes Svahn OK Ravinen
Anton Gunnarsson Bredaryds SOK

Annonser

Bagheera