Stockholm City Cup, #1 - D45
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Anna Strand
|
Attunda OK |
00:18:46 |
35,06 |
|
2 |
Anna Curtius
|
Järla Orientering |
00:19:18 |
37,83 |
|
3 |
Eva Hagwall
|
Järla Orientering |
00:19:19 |
37,92 |
|
4 |
Karin Skogholm
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:19:21 |
38,09 |
|
5 |
Maria Von Schmalensée
|
Attunda OK |
00:19:22 |
38,18 |
|
6 |
Magdalena Carlstein
|
IFK Lidingö SOK |
00:19:26 |
38,52 |
|
8 |
Jenny Wallner
|
Attunda OK |
00:19:39 |
39,65 |
|
9 |
Sara Ström
|
Snättringe SK |
00:19:58 |
41,29 |
|
10 |
Anna Ek
|
OK Ravinen |
00:20:06 |
41,98 |
|
11 |
Nina Ahlén
|
IF Hagen |
00:20:10 |
42,33 |
|
12 |
Camilla Hellström
|
Söders-Tyresö |
00:20:34 |
44,40 |
|
13 |
Linda Lönneberg
|
Täby OK |
00:20:35 |
44,49 |
|
14 |
Kristin Nilsson
|
Bromma-Vällingby SOK |
00:20:48 |
45,61 |
|
15 |
Malin Lindskog
|
OK Ravinen |
00:20:55 |
46,22 |
|
16 |
Anna Franksson
|
Södertälje-Nykvarn OF |
00:21:17 |
48,12 |
|
17 |
Petra Ljungdell
|
Täby OK |
00:21:20 |
48,38 |
|
18 |
Carina Hallendal
|
Söders-Tyresö |
00:21:43 |
50,37 |
|
19 |
Nina Eriksson
|
Söders-Tyresö |
00:22:04 |
52,19 |
|
20 |
Johanna Löfvenius
|
Centrum OK |
00:22:10 |
52,70 |
|
21 |
Elisabeth Schylander
|
OK Älvsjö-Örby |
00:22:15 |
53,14 |
|
22 |
Helene Lindelav
|
OK Roslagen |
00:23:02 |
57,20 |
|
23 |
Karin Wimmer
|
Snättringe SK |
00:23:09 |
57,81 |
|
24 |
Greta Hjelte Berndolf
|
Waxholms OK |
00:23:21 |
58,84 |
|
25 |
Sandra Westerström
|
OK Ravinen |
00:23:51 |
61,44 |
|
26 |
Caroline Westbom
|
OK Österåker |
00:23:53 |
61,61 |
|
27 |
Torun Ekblad
|
OK Ravinen |
00:24:04 |
62,56 |
|
28 |
Helena Nyman
|
Järfälla OK |
00:24:06 |
62,74 |
|
29 |
Nina Ivers
|
Attunda OK |
00:24:28 |
64,64 |
|
30 |
Susanne Hartley
|
Haninge SOK |
00:24:37 |
65,42 |
|
31 |
Märit Nordlund
|
Järfälla OK |
00:24:50 |
66,54 |
|
32 |
Karin Rådenman
|
OK Älvsjö-Örby |
00:25:04 |
67,75 |
|
33 |
Jenny Engvall
|
Järfälla OK |
00:25:29 |
69,91 |
|
34 |
Johanna Wachtmeister
|
Bromma-Vällingby SOK |
00:25:31 |
70,09 |
|
35 |
Camilla Göstas
|
Söders-Tyresö |
00:25:39 |
70,78 |
|
35 |
Ann Roller
|
Järfälla OK |
00:25:39 |
70,78 |
|
37 |
Lina Holmgren
|
IFK Enskede |
00:25:44 |
71,21 |
|
38 |
Lotta Östervall
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:25:47 |
71,47 |
|
39 |
Susanne Akterin
|
OK Älvsjö-Örby |
00:26:04 |
72,94 |
|
40 |
Karin Klasén
|
IFK Lidingö SOK |
00:26:14 |
73,80 |
|
41 |
Karin Folcke
|
Järla Orientering |
00:26:25 |
74,75 |
|
41 |
Karolina Montgomerie
|
Täby OK |
00:26:25 |
74,75 |
|
43 |
Katrin Josefsson
|
Väsby OK |
00:26:46 |
76,57 |
|
44 |
Johanna Dahlin
|
Skogsluffarnas OK |
00:26:48 |
76,74 |
|
45 |
Hanna Mair
|
Söders-Tyresö |
00:26:52 |
77,09 |
|
47 |
Maria Edvardsson
|
Järfälla OK |
00:26:59 |
77,69 |
|
48 |
Anneli Wendelius
|
IFK Lidingö SOK |
00:27:21 |
79,60 |
|
49 |
Celine Gossner
|
IFK Lidingö SOK |
00:27:27 |
80,12 |
|
50 |
Lisa Dahlstedt
|
Söders-Tyresö |
00:27:33 |
80,63 |
|
51 |
Johanna Gréen
|
OK Ravinen |
00:27:44 |
81,59 |
|
52 |
Carina Ronge
|
Tullinge SK |
00:27:55 |
82,54 |
|
53 |
Pinar Basol
|
Täby OK |
00:28:07 |
83,57 |
|
54 |
Kristina Persson
|
Centrum OK |
00:28:31 |
85,65 |
|
55 |
Maria Liljevret
|
Väsby OK |
00:29:04 |
88,50 |
|
56 |
Anna Self
|
Järla Orientering |
00:29:06 |
88,68 |
|
57 |
Sanna-Kaisa Nyström
|
OK Ravinen |
00:29:15 |
89,45 |
|
58 |
Jessica Strömqvist
|
Attunda OK |
00:29:29 |
90,66 |
|
59 |
Helena Falk
|
Täby OK |
00:29:40 |
91,62 |
|
60 |
Carolina Andersson
|
Tullinge SK |
00:30:01 |
93,43 |
|
61 |
Pernilla Bjering
|
Bromma-Vällingby SOK |
00:30:04 |
93,69 |
|
62 |
Helena Andersson
|
Järfälla OK |
00:30:10 |
94,21 |
|
63 |
Monica Gustafsson
|
Järla Orientering |
00:30:11 |
94,30 |
|
64 |
Linda Jacov
|
Skarpnäcks OL |
00:30:27 |
95,68 |
|
65 |
Mona Lif
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:32:32 |
106,49 |
|
66 |
Ingela Arenander
|
Skarpnäcks OL |
00:33:00 |
108,91 |
|
67 |
Amy Curtis
|
IFK Lidingö SOK |
00:33:06 |
109,43 |
|
68 |
Camilla Karlsson
|
OK Älvsjö-Örby |
00:33:32 |
111,68 |
|
69 |
Malin Albinsson
|
IFK Enskede |
00:33:52 |
113,41 |
|
70 |
Anette Linnersjö
|
Gustavsbergs OK |
00:34:10 |
114,96 |
|
71 |
Annica Sundeby
|
Centrum OK |
00:34:59 |
119,20 |
|
72 |
Christine Haeberlein
|
Bromma-Vällingby SOK |
00:35:03 |
119,55 |
|
73 |
Helena Sellmark
|
Järfälla OK |
00:35:40 |
122,75 |
|
74 |
Katarina Linné
|
OK Södertörn |
00:38:44 |
138,66 |
|
75 |
Kristina Norin
|
Söders-Tyresö |
00:42:00 |
155,60 |
|
|
Nina De Boussard
|
IFK Enskede |
|
|
|
|
Linda Nimrodsson
|
OK Älvsjö-Örby |
|
|
|
|
Petra Sundstén
|
Järfälla OK |
|
|