Svenska Orienteringsförbundet

Rankingfilter, skog

Rankingfilter, sprint

Swedish League, #2, medel (WRE) + Göingefejden - M21-2

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Linus Agervig Kristiansson IFK Göteborg Orientering 00:29:42 5,08
4 Simon Wikström Sävedalens AIK 00:30:15 6,59
5 Ludvig Eriksson Kils OK 00:30:40 7,73
6 Anton Forsberg Stora Tuna OK 00:30:49 8,14
8 Leo Johansson OK Kolmården 00:31:33 10,14
9 Loke Hedberg OK Pan-Kristianstad 00:31:35 10,23
10 Joar Hertin IKHP Huskvarna 00:32:10 11,83
11 Tim Johansson OK Orion 00:32:11 11,88
12 Viktor Skoog Kils OK 00:32:18 12,19
13 Daniel Hájek Malungs OK Skogsmårdarna 00:32:30 12,74
15 Mark Bogataj Malungs OK Skogsmårdarna 00:32:45 13,43
16 Viktor Gunnarsson IKHP Huskvarna 00:32:49 13,61
17 Leonas Mockunas Hellas Orientering 00:32:50 13,65
18 Henrik Petrisi Stora Tuna OK 00:32:51 13,70
20 Anton Sjökvist Stora Tuna OK 00:32:54 13,84
22 Victor Hansson IKHP Huskvarna 00:33:00 14,11
23 Casper Skepp Sävedalens AIK 00:33:07 14,43
24 Axel Wrådhe Attunda OK 00:33:12 14,66
24 Oskar Spets Storhov OK Linné 00:33:12 14,66
26 Isak Lundholm Umeå OK 00:33:20 15,02
27 Hugo Kindborn Växjö OK 00:33:24 15,20
30 Rasmus Pettersson OK Djerf 00:33:28 15,39
31 Oskar Andrén OK Tisaren 00:33:30 15,48
32 Emil Björnlinger IKHP Huskvarna 00:33:32 15,57
34 Viktor Runnby Göteborg-Majorna OK 00:33:38 15,84
35 Arvid Nord IKHP Huskvarna 00:33:39 15,89
35 Sebastian Daland IFK Göteborg Orientering 00:33:39 15,89
37 Jakob Enmark Stora Tuna OK 00:33:45 16,16
38 Lukas Olm Kils OK 00:33:51 16,44
39 Martin Ahlberger Göteborg-Majorna OK 00:33:54 16,57
40 Basile Basset OK Denseln 00:33:57 16,71
41 Johan Olson Göteborg-Majorna OK 00:33:58 16,75
42 Lukas Larsson OK Skogshjortarna 00:34:01 16,89
43 Lucas Sundblad Eksjö SOK 00:34:05 17,07
43 Linus Lundberg Bredaryds SOK 00:34:05 17,07
45 Jesper Lidmar Snättringe SK 00:34:11 17,35
46 Hector Haines OK Linné 00:34:19 17,71
46 Oscar David Broman Jensen OK Pan-Kristianstad 00:34:19 17,71
48 Valter Pettersson OK Tisaren 00:34:20 17,76
49 Simon Schuster IFK Lidingö SOK 00:34:21 17,80
50 Viktor Wassén Halden SK 00:34:22 17,85
51 Oskar Vikström Sundsvalls OK 00:34:24 17,94
52 Albin Andersson Tullinge SK 00:34:40 18,67
54 Jesper Johansson OK Pan-Kristianstad 00:34:45 18,90
55 Felix Späth Järfälla OK 00:34:47 18,99
56 Erik Andersson OK Orion 00:35:15 20,27
57 Mattias Kallhauge Snättringe SK 00:35:28 20,86
58 Lukas Novak Eksjö SOK 00:35:31 21,00
60 Jakub Chupek Tullinge SK 00:35:54 22,04
61 Csaba Gösswein OK Linné 00:36:11 22,82
62 Henrik Lundfors OK Ravinen 00:36:12 22,86
63 Josh Beech Eksjö SOK 00:36:32 23,78
64 Heino Ollin Sävedalens AIK 00:37:36 26,70
66 Filip Håkansson OK Orion 00:37:56 27,61
67 Johan Langerak IFK Lidingö SOK 00:38:11 28,29
69 Karl Enges Attunda OK 00:41:35 37,59
70 Olivier Blanc-Tranchant OK Denseln 00:43:09 41,88
Rotem Yasur OK Linné
Simon Hedlund OK Orion
Oliwer Lundberg Bredaryds SOK
Emil Øbro Sävedalens AIK
Stanislaw Pachnik Sävedalens AIK

Annonser

Bagheera