Svenska Orienteringsförbundet

Öjetrampen FIVE O-3 - H21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Tommy Andersson Vänersborgs SK 01:25:06 9,49
4 Markus Johansson IFK Göteborg 01:27:23 11,73
5 Andreas Holmqvist Hestra IF 01:28:13 12,55
6 Martin Ivarsson IL Tyrving 01:30:10 14,46
8 Rickard Holmqvist Hestra IF 01:31:31 15,79
9 Oscar Vångell Ärla IF 01:32:18 16,56
10 Martin Ivarsson OK Skogshjortarna 01:32:35 16,83
11 Magnus Carlstedt Sävedalens AIK 01:35:01 19,22
12 Tobias Lindell Vänersborgs SK 01:37:35 21,74
13 Karl Tiselius Göteborg-Majorna OK 01:39:10 23,30
15 Mattias Nilsson Vänersborgs SK 01:40:39 24,75
17 Martin Moberg Norbergs OK 01:40:57 25,05
18 Andreas Karlsson Västerås SOK 01:41:02 25,13
19 Jonas Wallin Vänersborgs SK 01:41:04 25,16
20 Daniel Netz Vänersborgs SK 01:42:01 26,09
21 Anders Påhlman Istrums SK 01:42:43 26,78
22 Johan Törnroth Hjobygdens OK 01:43:02 27,09
23 Karl Larsson OK Skogshjortarna 01:43:26 27,48
24 Oscar Gustafsson Idefjordens SK 01:45:22 29,38
25 Max Karle OK Skogshjortarna 01:47:57 31,92
26 Petter Haraldsson Gustavsbergs OK 01:48:55 32,86
27 Robert Westman Vänersborgs SK 01:49:49 33,75
29 Joost Talloen OK Skogshjortarna 01:51:44 35,63
30 Anders Höije Göteborg-Majorna OK 01:51:48 35,70
31 Tobias Johansson Falköpings AIK OK 01:52:16 36,15
32 Rasmus Persson Falköpings AIK OK 01:55:43 39,54
33 David Jonsson OK Klyftamo 01:56:34 40,37
34 Lars Jakobsson IF Hagen 01:57:20 41,13
35 Henrik Lidhage IK Ymer 01:57:52 41,65
37 Fredrik Johansson OK Skogsstjärnan 02:02:12 45,90
38 David Hansson Markbygdens OK 02:02:42 46,39
39 Fajer Wennerberg OK Klyftamo 02:02:46 46,46
40 Joakim Axelsson Trollhättans SOK 02:03:13 46,90
41 Anders Frick Lunds OK 02:14:45 58,22
42 Krister Karlsson Istrums SK 02:44:21 87,27
Krister Höije Norbergs OK
Rikard Pentonen IFK Göteborg
Martin Hogedal Vänersborgs SK
Daniel Wernersson Göteborg-Majorna OK

Annonser

Bagheera