Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Hälsingland 2011, Etapp 2 - D21 Lång

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Rebecka Lindberg OK Linné 01:07:00 10,37
2 Helena Forsberg Skogslöparna 01:07:33 10,94
3 Emma Arlebo KFUM Örebro OK 01:09:08 12,58
4 Sofia Salomonsson Vänersborgs SK 01:09:49 13,28
5 Sara Bengtsson OK Linné 01:10:13 13,70
6 Elin Vedin Sundsvalls OK 01:11:02 14,54
7 Maria Sjölander OK Rodhen 01:11:05 14,59
8 Maria Jonsson Sundsvalls OK 01:11:31 15,04
9 Lotta Saetre OK Landehof 01:12:39 16,21
10 Carolin Svensson Haninge SOK 01:12:51 16,42
11 Linda Larsson Järfälla OK 01:13:08 16,71
12 Jenny Eriksson OK Rodhen 01:13:50 17,44
13 Charlotte Lindkvist Leksands OK 01:15:03 18,69
14 Karin Lundberg Järfälla OK 01:15:29 19,14
15 Sara Johansson Göteborg-Majorna OK 01:15:41 19,35
16 Sarah Tibell Linköpings OK 01:15:56 19,61
17 Petra Halvarsson Göteborg-Majorna OK 01:16:14 19,92
18 Kristin Skaar Ryda SK 01:16:37 20,31
19 Josefin Aronsson OK Tisaren 01:18:59 22,76
20 Linnéa Hedlund Köping-Kolsva OK 01:19:04 22,84
21 Marie Rönnestrand Frösö IF 01:19:19 23,10
22 Charlotta Bergqvist Gävle OK 01:19:25 23,21
23 Linda Byström Stora Tuna OK 01:19:29 23,28
24 Rebecca Bjärrenholt Vallentuna-Össeby OL 01:20:17 24,10
25 Lin Normark Tullinge SK 01:20:53 24,72
26 Elisabeth Hovmöller Söders SOL Tyresö 01:21:15 25,10
27 Linnéa Ivarsson Sandberg OK Denseln 01:21:17 25,14
28 Elin Hamrefors OK Landehof 01:21:19 25,17
29 Marie Arnesson OK Löftan 01:21:35 25,45
30 Therese Larsson OK Kroppefjäll 01:21:42 25,57
31 Barbora Margoldova Järla Orientering 01:22:00 25,88
32 Sofie Sihver IFK Lidingös Skid o OK 01:22:26 26,32
33 Karin Skogholm Tumba-Mälarhöjden OK 01:23:57 27,89
34 Kristin Karlsson SOK Aneby 01:24:24 28,36
35 Hanna Johansson Skattkärrs IF 01:26:01 30,03
36 Susanna Mårtensson Stora Tuna OK 01:26:10 30,18
37 Lena Öhman Centrum OK 01:26:53 30,92
38 Sofie Strömberg Matteus SI 01:27:33 31,61
40 Johanna Karlsson OK Pan-Kristianstad 01:28:45 32,85
41 Karna Thorsson OK Linné 01:29:12 33,32
42 Annika Ridell IF Thor 01:32:19 36,54
43 Linda Martinsson IF Marin Väst 01:32:42 36,94
44 Eva-Lotta Bengtsson Lunds OK 01:34:17 38,57
45 Louise Carlsson Boxholm-Mjölby OL 01:34:43 39,02
46 Johanna Ragvald OK Linné 01:36:41 41,05
47 Mari Troeng OK Linné 01:36:57 41,33
48 Pernilla Olsson Skåneslättens OL 01:37:36 42,00
49 Laura Fenyvesi IFK Moras OK 01:37:41 42,09
52 Ingela Smedenmark Ronneby OK 01:54:36 59,57
53 Hiromi Iwaya Surahammars SOK 01:56:43 61,76
54 Therese Persson Snättringe SK 01:58:33 63,66
55 Charlotte Ihrfors OK Linné 01:59:49 64,96
Felicity Brown Malungs OK Skogsmårdarna

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF