Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Hälsingland 2011, Etapp 2 - D13

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Sanna Fasth Boxholm-Mjölby OL 00:25:22 185,37
2 Jonna Jungåker Korsnäs IF OK 00:26:17 194,19
3 Jenny Bredfelt Lunds OK 00:27:30 205,91
4 Stina Nordin Sundsvalls OK 00:28:06 211,68
5 Elin Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:28:46 218,10
6 Hanna Hugosson Sundsvalls OK 00:28:50 218,74
7 Kerstin Wadman Göteborg-Majorna OK 00:28:56 219,71
8 Vilma Blennow Falköpings AIK OK 00:29:01 220,51
10 Amanda Rangert IK Hakarpspojkarna 00:30:18 232,87
11 Elsa Andersson Bredaryds SOK 00:31:33 244,90
12 Moa Kuhlin Göteborg-Majorna OK 00:31:39 245,86
13 Tua Dahlgren Östersunds OK 00:31:42 246,35
14 Kajsa Jungbjer Göteborg-Majorna OK 00:31:45 246,83
15 Hanna Hänström Täby OK 00:31:59 249,07
16 Sofia Grahn Hestra IF 00:32:02 249,56
17 Amelia Skalberg Bredaryds SOK 00:32:11 251,00
18 Johanna Hagström Falköpings AIK OK 00:32:16 251,80
19 Gabriella Bergander Eksjö SOK 00:32:23 252,93
20 Moa Hansson Bredaryds SOK 00:33:06 259,83
21 Elvira Sellgren Göteborg-Majorna OK 00:33:11 260,63
22 Johanna Strandberg Falköpings AIK OK 00:33:13 260,95
23 Mirjam Dalén Sala OK 00:33:24 262,71
24 Emma Hagrot Täby OK 00:33:38 264,96
25 Astrid Simonsson Sundbybergs IK 00:33:52 267,21
26 Lovisa Torstensson Emmaboda Verda OK 00:34:04 269,13
27 Tova Olsson Grycksbo IF OK 00:34:05 269,29
29 Malin Nyman OK Tyr 00:34:25 272,50
30 Ebba Envall IK Hakarpspojkarna 00:34:48 276,19
31 Lisa Eriksson Strängnäs-Malmby OL 00:34:53 277,00
32 Emma Renberg Sävedalens AIK 00:34:56 277,48
33 Jonna Fors OK Grip 00:35:15 280,53
34 Emelie Roos OK Landehof 00:35:21 281,49
35 Jennie Börjesson Storviks IF 00:35:36 283,90
36 Sophia Björnlinger IK Vista 00:35:57 287,27
39 Tora Westerberg OK Kolmården 00:36:37 293,69
40 Sarah Persson OK Denseln 00:36:40 294,17
41 Ebba Söderlund Tormestorps IF 00:36:44 294,81
42 Signe Steindahl Stenungsunds OK 00:36:53 296,25
111 Lisa Lindkvist IK Hakarpspojkarna 01:00:29 300,00
88 Emma Åkesson IK Hakarpspojkarna 00:47:42 300,00
43 Matilda Forsberg OK Ravinen 00:37:25 300,00
80 Rebecka Brorsson Tockarps IK 00:46:01 300,00
114 Maja Hult Attunda OK 01:03:20 300,00
57 Elin Nilsson VK Uvarna 00:40:22 300,00
49 Carolina Olsson Älvdalens IF OK 00:38:01 300,00
116 Ebba Leickt Tullinge SK 01:07:29 300,00
121 Josefin Bernhed Sävedalens AIK 01:38:03 300,00
105 Hanna Tynong Tullinge SK 00:56:40 300,00
59 Emmy Fredriksson Korsnäs IF OK 00:40:34 300,00
60 Frida Fredriksson Korsnäs IF OK 00:40:50 300,00
53 Frida Peterson Älvdalens IF OK 00:39:31 300,00
123 Felicia Carlsson IK Trenne Ullared 01:50:05 300,00
64 Ida Gustafsson Arvidsjaurs OK 00:41:53 300,00
79 Kristin Willamo Södertälje-Nykvarn Orientering 00:45:56 300,00
112 Astrid Einarsson Tormestorps IF 01:00:46 300,00
95 Amanda Blomdahl Tullinge SK 00:51:18 300,00
108 Astrid Henriksson Helsingborgs SOK 00:57:10 300,00
99 Ida Holtbring OK Amne 00:52:23 300,00
89 Ida Johnsson OK Tor 00:47:44 300,00
119 Maria Helmius OK Reftele 01:27:33 300,00
85 Alva Rasmussen Nyköpings OK 00:47:04 300,00
97 Linn Sander Göteborg-Majorna OK 00:51:31 300,00
87 Frida Krohn Fältjägarnas IF 00:47:13 300,00
83 Hilda Svensson Nässjö OK 00:46:40 300,00
83 Klara Ljunggren Linköpings OK 00:46:40 300,00
65 Malin Fritzell Mullsjö SOK 00:42:24 300,00
107 Rebecka Stafström Köping-Kolsva OK 00:56:56 300,00
82 Emma Bergman OK Tyr 00:46:35 300,00
68 Elin Nordlund Piteå IF 00:42:53 300,00
104 Cecilia Rämmal Lunds OK 00:56:33 300,00
62 Alice Axelsson Mullsjö SOK 00:41:38 300,00
77 Ellen Broman OK Roslagen 00:45:46 300,00
70 Elin Posch Sol Tranås 00:43:14 300,00
100 Fanny Andersson Göteborg-Majorna OK 00:52:44 300,00
48 Erika Duhlbo IFK Moras OK 00:37:52 300,00
51 Sanna Sjödén Älvdalens IF OK 00:38:16 300,00
56 Lovisa Martinsson OK Tyr 00:40:12 300,00
90 Hanna Näslund OK Nolaskogsarna 00:47:57 300,00
120 Frida Östman Avesta OK 01:29:45 300,00
102 Ebba Bengtsson OK Lindena 00:53:11 300,00
86 Maja Bergman OK Ravinen 00:47:06 300,00
96 Olivia Björklund OK Ravinen 00:51:29 300,00
94 Anna Henriksson Sävedalens AIK 00:50:49 300,00
72 Nellie Henriksson Tormestorps IF 00:45:31 300,00
52 Matilda Melén OK Kåre 00:38:30 300,00
113 Agnes Jonsson OK Linné 01:00:58 300,00
69 Emelie Jakobsson Garda IK 00:43:08 300,00
98 Tove Lind OK Lindena 00:52:02 300,00
54 Elin Ransjö-Zander OK Tyr 00:39:37 300,00
72 Klara Elmblad Bredaryds SOK 00:45:31 300,00
81 Hanna Johansson FK Friskus-Varberg 00:46:21 300,00
117 Matilda Augustsson OK Bävern 01:12:46 300,00
110 Amanda Halvarsson Leksands OK 00:58:27 300,00
67 Emelie Udd Markbygdens OK 00:42:35 300,00
71 Isabella Tapper IFK Lidingös Skid o OK 00:45:02 300,00
106 Evelyn Wendelius IFK Lidingös Skid o OK 00:56:47 300,00
115 Julia Bad Lustens OK 01:03:36 300,00
91 Agnes Berglund Ulricehamns OK 00:48:13 300,00
101 Hedda Kastensson V S A O 0615AZ 00:52:46 300,00
118 Ida Vikman OK Milan 01:15:05 300,00
45 Johanna Börjesson Storviks IF 00:37:43 300,00
103 Ida Hallgren Bjursås OK 00:54:50 300,00
72 Wilma Lagerhäll Rehns BK 00:45:31 300,00
122 Ingrid Svedhem Ulricehamns OK 01:43:08 300,00
75 Vestina Kaliasaite Alfta-Ösa OK 00:45:32 300,00
50 Gerda Trybyte Alfta-Ösa OK 00:38:13 300,00
Tilda Fransson OK Milan
Beatrice Stankeviciute Alfta-Ösa OK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF