Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Hälsingland 2011, Etapp 2 - D11

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Ellen Kallerbäck Emmaboda Verda OK 00:21:52 177,96
3 Alva Ringi OK Kåre 00:22:33 185,36
4 Sara Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:22:38 186,26
5 Hanna Lagerberg OK Södertörn 00:23:26 194,92
6 Katrin Sjödén Älvdalens IF OK 00:23:39 197,27
7 Adelina Funke Leksands OK 00:23:47 198,71
8 Sofie Ohlsson Ärla IF 00:24:01 201,24
9 Moa Göransson Karlsbyhedens IK 00:24:06 202,14
10 Frida Vikström Sundsvalls OK 00:24:12 203,23
11 Frida Johansson OK Djerf 00:24:22 205,03
12 Selma Gumaelius Waxholms OK 00:24:28 206,12
13 Sara Junevik Leksands OK 00:24:50 210,09
14 Beata Henriksson Svaide Roma SOK 00:24:53 210,63
16 Ella Palm IK Hakarpspojkarna 00:25:50 220,92
17 Tindra Jernström Avesta OK 00:25:55 221,82
19 Amanda Mellerdahl Kils OK 00:26:10 224,53
20 Linnea Hansson OK Roxen 00:26:43 230,49
21 Julia Arvidsson Vimmerby OK 00:26:52 232,11
22 Selma Moqvist Lerums SOK 00:27:00 233,55
23 Amanda Kleijn Södertälje-Nykvarn Orientering 00:27:08 235,00
24 Frida Hector Snättringe SK 00:27:41 240,96
25 Elsa Lindeblom IK Omega 00:27:44 241,50
26 Emma Eriksson OK Kolmården 00:27:50 242,58
29 Erica Olsson OK Djerf 00:28:11 246,37
30 Trine Karlberg Tullinge SK 00:28:19 247,81
32 Olivia Fröberg OK Roxen 00:28:35 250,70
33 Moa Sågby Jönköpings OK 00:28:52 253,77
34 Ella Sjöberg Tullinge SK 00:28:59 255,04
35 Lina Svärd IF Thor 00:29:03 255,76
37 Frida Svedberg Sundsvalls OK 00:29:47 263,70
39 Anna Andersson Piteå IF 00:30:10 267,85
40 Klara Åberg OK Landehof 00:30:12 268,21
41 Emelie Brudin IFK Moras OK 00:30:17 269,12
42 Stina Johnsson OK Tor 00:30:19 269,48
45 Linnea Bodin Almby IK 00:30:45 274,17
46 Sara Nilsson VK Uvarna 00:30:50 275,07
47 Ida Dahlgren Östersunds OK 00:30:59 276,70
48 Irmalinn Nilsson Härlövs IF 00:31:02 277,24
49 Erika Källvik-Leufvén Åmåls OK 00:31:04 277,60
50 Ofelia Almqvist-Haas Nybro OK 00:31:33 282,83
52 Elin Svensson OK Älme 00:31:40 284,10
53 Elvira Johansson FK Friskus-Varberg 00:31:43 284,64
54 Alma Liderud Lidköpings VSK 00:32:00 287,71
55 Heidi Fors OK Grip 00:32:15 290,42
57 Frida Zeijlon OK Hällen 00:32:29 292,94
100 Shanti Söderström Sala OK 00:49:07 300,00
99 Nathalie Johnson Lidköpings VSK 00:47:54 300,00
61 Betty Ottosson OK Torfinn 00:33:15 300,00
77 Sofia Giding Vallentuna-Össeby OL 00:36:08 300,00
76 Emelie Ottersten SOK Träff 00:35:54 300,00
109 Johanna Källvik-Leufvén Åmåls OK 00:56:33 300,00
87 Malin Nilsson OK Tranan 00:39:25 300,00
98 Elin Gustafsson OK Gynge 00:47:30 300,00
88 Elin Norlin IFK Moras OK 00:40:43 300,00
108 Sara Edenhamn Länna IF 00:55:34 300,00
92 Hanna Daniels Avesta OK 00:42:37 300,00
96 Ida Eriksson OK Landehof 00:46:16 300,00
64 Frida Andersson Göteborg-Majorna OK 00:33:45 300,00
78 Lovisa Längheim Tullinge SK 00:36:26 300,00
66 Maja Kindlund OK Tranan 00:34:15 300,00
103 Kristin Elvelind Strängnäs-Malmby OL 00:50:05 300,00
106 Ida Sander OK Milan 00:52:45 300,00
84 Katja Dalén Sala OK 00:38:20 300,00
104 Ellen Nilsson NAIS Orienteringsklubb 00:50:16 300,00
79 Emma Johnsson OK Tor 00:36:39 300,00
62 Åsa Friberg Östersunds OK 00:33:17 300,00
80 Kajsa Andersson OK Orion 00:36:49 300,00
97 Tova Ericsson Ronneby OK 00:47:06 300,00
105 Johanna Wilhelmsson OK Dacke 00:50:49 300,00
102 Ellen Norman VK Uvarna 00:50:01 300,00
68 Maja Willén Östersunds OK 00:34:27 300,00
111 Ronja Juhlin Gagnefs OK 00:59:49 300,00
65 Gilda Bjersander Svaide Roma SOK 00:33:52 300,00
91 Lina Erdelius IF Rigor 00:41:20 300,00
113 Klara Möller OK Linné 01:03:49 300,00
110 Elin Södersten Järfälla OK 00:57:51 300,00
73 Veronica Redtzer Attunda OK 00:35:26 300,00
86 Alva Lindell IF Thor 00:39:08 300,00
83 Elin Lindroth IFK Moras OK 00:38:17 300,00
82 Tindra Hjort Falköpings AIK OK 00:38:15 300,00
88 Emma Bernerson OK Enen 00:40:43 300,00
94 Sofia Borne Frölunda OL 00:44:12 300,00
114 Tiril Alund Lidköpings VSK 01:13:48 300,00
81 Lovisa Nord Sol Tranås 00:36:51 300,00
67 Sara Drugge Korsnäs IF OK 00:34:16 300,00
75 Elsa Christoffersson OK Renen 00:35:42 300,00
71 Thea Bad Lustens OK 00:35:06 300,00
69 Ida Georgsson Vännäs OK 00:34:29 300,00
85 Lisa Samuelsson IK Ymer 00:39:01 300,00
95 Alva Sellgren Göteborg-Majorna OK 00:44:17 300,00
63 Ebba Hjertberg IK Ymer 00:33:32 300,00
93 Else Holmgren Bergnäsets AIK 00:42:56 300,00
107 Lovisa Manni Umedalens IF 00:54:46 300,00
72 Malin Strandberg Gustavsbergs OK 00:35:14 300,00
101 Klara Persson KFUM Örebro OK 00:49:27 300,00
74 Lotten Kindlundh FK Finn 00:35:27 300,00
112 Sara Gustavsson Eskilstuna OL 01:00:17 300,00
Ella Olsson Grycksbo IF OK
Alicia Redtzer Attunda OK

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr