Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Hälsingland 2011, Etapp 2 - D35 Kort

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Ulrika Bylander Karlsbyhedens IK 00:36:30 24,40
2 Eva Holmqvist OK Tor 00:37:54 27,59
4 Kristina Nordlander Sundsvalls OK 00:38:19 28,54
5 Kajsa Niemi Emmaboda Verda OK 00:39:25 31,05
7 Marie Andersson NAIS Orienteringsklubb 00:40:02 32,46
8 Karin Wallin Järbo OK 00:40:44 34,06
9 Åsa Larsson Hylte OK 00:40:52 34,36
10 Marit Söderqvist Leksands OK 00:41:12 35,12
11 Anneli Juthe Vimmerby OK 00:41:22 35,50
12 Karin Johnsson OK Kåre 00:41:43 36,30
13 Erika Jedar OK Tor 00:41:44 36,34
14 Gabriella Melin OK Rodhen 00:41:52 36,64
16 Erica Bengtsson Sala OK 00:42:18 37,63
16 Gabriella Östlund OK Tisaren 00:42:18 37,63
18 Anna Löwegren Katrineholms OK 00:42:56 39,08
19 Anna Börjes IK Jarl Rättvik 00:43:27 40,26
20 Anna Karin Olm IF Thor 00:43:57 41,40
21 Sylvia Karlsson OK Lindena 00:44:19 42,23
22 Helena Kruskopf Korsnäs IF OK 00:44:29 42,61
23 Lena Westerlund OK Djerf 00:44:49 43,37
24 Bodil Wilén Leksands OK 00:45:21 44,59
25 Jenny Unander Sundsvalls OK 00:45:23 44,67
26 Marie Lindblad OK Djerf 00:46:06 46,30
27 Maria Krafft-Helgesson Hestra IF 00:46:59 48,32
29 Julia Johnsson OK Tisaren 00:47:16 48,96
30 Anna Lundgren Sundsvalls OK 00:47:22 49,19
31 Monica Sjöberg OK Branten 00:47:39 49,84
32 Pernilla Svedin OK Rodhen 00:47:42 49,95
33 Karin Johansson OK Hammaren 00:48:06 50,87
34 Sofia Carlsson Lindebygdens OK 00:48:46 52,39
36 Karin Möllerberg Valbo AIF 00:51:03 57,60
37 Malin Wiklund Almby IK 00:51:16 58,09
38 Ann Hyvönen Skattkärrs IF 00:51:26 58,47
39 Petronella Ivarsson OK Hammaren 00:51:40 59,00
40 Maria Norin Gävle OK 00:52:29 60,87
41 Lotta Classon NAIS Orienteringsklubb 00:53:22 62,88
42 Maria Blomberg Upsala IF 00:53:26 63,03
43 Liselott Nordgren OK Landehof 00:53:38 63,49
44 Annelie Ingesson Stora Tuna OK 00:54:06 64,56
45 Åsa Granström NAIS Orienteringsklubb 00:54:36 65,70
46 Lisa Brinkemo HJS-Vansbro OK 00:58:30 74,59
47 Kerstin Frænell Sundsvalls OK 00:58:37 74,86
48 Petra Lindell OK Södertörn 01:06:02 91,78
51 Anna Bengtsson FK Herkules 01:13:41 109,24
52 Helen Bolin Tullinge SK 01:13:43 109,31
53 Cecilia Flakberg IFK Göteborg 01:14:12 110,42
55 Josefin Barck Sundsvalls OK 01:20:57 125,82
Fia Wärn NAIS Orienteringsklubb

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF