Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Hälsingland 2011, Etapp 2 - D45

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Sara Snogerup Linse Lunds OK 00:35:48 8,73
2 Katarina Borg Södertälje-Nykvarn Orientering 00:36:03 9,21
3 Ingrid Alexandersson Stora Tuna OK 00:36:29 10,03
4 Anna-Maria Backryd Lindebygdens OK 00:38:15 13,36
5 Yvonne Andersson Tullinge SK 00:38:29 13,80
6 Anna Folkegård Strängnäs-Malmby OL 00:38:30 13,83
8 Carina Sandberg Säterbygdens OK 00:38:59 14,75
9 Maria Bergfält Domnarvets GOIF 00:39:56 16,54
10 Mia Lindberg Boxholm-Mjölby OL 00:40:40 17,93
11 Marianne Carlberg Vallentuna-Össeby OL 00:40:47 18,15
12 Laila B Höglund FK Herkules 00:40:58 18,49
13 Lotta Ransjö OK Tyr 00:41:05 18,71
14 Annika Brodin Lindebygdens OK 00:41:37 19,72
15 Helena Sellgren Göteborg-Majorna OK 00:41:49 20,10
16 Anette Bernhed Sävedalens AIK 00:42:03 20,54
17 Anita Seger-Wehlin Skogspojkarnas OK 00:42:05 20,60
18 Agneta Berlin Trollhättans SOK 00:42:17 20,98
20 Elisabet Enmark Gävle OK 00:42:20 21,07
21 Pia Hellgren OK Södertörn 00:43:08 22,59
22 Karin Svensk Stora Tuna OK 00:43:10 22,65
24 Monica Boman Gävle OK 00:43:55 24,06
25 Heli Marjomaa Stigsökarna 00:43:59 24,19
26 Kajsa Holmqvist Hagaby GOIF 00:44:36 25,36
27 Anna Ek-Larsson Södertälje-Nykvarn Orientering 00:44:41 25,51
28 Helena Pepa Hagaby GOIF 00:44:43 25,58
30 Ulrika Eriksson Stora Tuna OK 00:44:53 25,89
30 Katarina Bengtsson Långhundra IF 00:44:53 25,89
32 Ingela Eriksson Gävle OK 00:44:56 25,98
33 Anna-Karin Öhgren Karlsbyhedens IK 00:44:58 26,05
35 Marita Axelsson OK Ravinen 00:45:24 26,87
36 Cecilia Edström Sundsvalls OK 00:45:37 27,28
37 Pia Lindholm IFK Kiruna 00:45:48 27,62
39 Anette Palm HJS-Vansbro OK 00:45:55 27,84
40 Annika Ardell OK Rodhen 00:46:22 28,69
41 Annika Josefsson OK Dacke 00:46:34 29,07
42 Torun Pahlm Garphyttans IF 00:47:01 29,92
44 Ingela Andersson Lunds OK 00:47:58 31,71
45 Helena Lindman Nässjö OK 00:48:17 32,31
46 Britt-Marie Stensson Helsingborgs SOK 00:48:43 33,13
47 Lena Nilsson OK Linné 00:48:54 33,48
48 Gunilla Boman Västerås SOK 00:49:16 34,17
49 Christina Smedberg OK Skogsfalken 00:49:34 34,74
50 Anette Sjöberg Gävle OK 00:50:13 35,96
52 Ingrid Johansson Laholms IF OK 00:50:46 37,00
53 Christina Perneby IFK Lidingös Skid o OK 00:50:59 37,41
54 Karin Nordling Sundsvalls OK 00:51:13 37,85
55 Karin Greilert Haninge SOK 00:51:15 37,91
56 Anna Backlund OK Södertörn 00:52:01 39,36
57 Gunilla Edgren Trollhättans SOK 00:52:10 39,65
59 Karina Langerak Järfälla OK 00:52:50 40,91
60 Maria Cole Väsby OK 00:53:04 41,35
61 Lena Pettersson Nyköpings OK 00:53:23 41,94
62 Karin Swärd Lindberg Vandrarringen 00:53:37 42,38
64 Eva Wadman Västerås SOK 00:53:52 42,86
65 Marita Philipsson Markaryds FK 00:54:14 43,55
67 Caroline Hagström Falköpings AIK OK 00:54:22 43,80
68 Anneli Carlsson FK Finn 00:54:29 44,02
71 Katarina Hoffsten-Sundq OK Kåre 00:55:20 45,63
73 Lillemor Carlsson Valbo AIF 00:56:17 47,42
74 Ingrid Mattsson OK Älvsjö-Örby 00:56:32 47,89
75 Eva-Lena Jonsson Nyköpings OK 00:56:37 48,05
77 Birgitta Olsson Täby OK 00:56:38 48,08
78 Susanne Söderholm Strängnäs-Malmby OL 00:56:45 48,30
79 Christina Olsson Skåneslättens OL 00:57:06 48,96
81 Anna Johansson Jönköpings OK 00:58:12 51,04
82 Lotta Stenström Strängnäs-Malmby OL 00:58:37 51,83
83 Annika Riis Gamleby OK 00:58:54 52,36
84 Laila Ingelsson OK Hammaren 00:58:59 52,52
85 Kerstin Mitchell HOC 00:59:00 52,55
86 Camilla Larsson OK Hällen 00:59:15 53,02
87 Åsa Nyberg Göteborg-Majorna OK 00:59:20 53,18
89 Charlotta Askeljung OK Klemmingen 01:02:08 58,47
90 Sonja Haas Nybro OK 01:02:15 58,69
91 Åsa Ejdemo OK Kåre 01:02:16 58,72
93 Elisabet Elmertoft Norbergs OK 01:02:42 59,54
94 Ulrika Meyerson OK Linné 01:03:50 61,68
95 Maria Tibell Långhundra IF 01:03:54 61,81
96 Katarina Jakobsson Garda IK 01:03:56 61,87
97 Susanne Andersson Piteå IF 01:04:15 62,47
102 Maria Lenning Skåneslättens OL 01:08:16 70,05
104 Carina Kalered Skogspojkarnas OK 01:10:36 74,46
105 Lena Bogren IF Hagen 01:11:21 75,88
106 Helena Holmberg Köping-Kolsva OK 01:11:24 75,97
107 Doris Danielsson Istrums SK 01:12:55 78,84
108 Carina Johansson Skattkärrs IF 01:15:15 83,24
109 Kristina Spångberg Lunds OK 01:15:37 83,94
110 Lisa Andersson Ulricehamns OK 01:16:30 85,60
113 Erika Carlinger Skogsluffarnas OK 01:38:11 126,56

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr