Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Hälsingland 2011, Etapp 2 - D55 Kort

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Ethel Boman Ålems OK 00:34:48 33,67
2 Monica Gustavsson IK Jarl Rättvik 00:34:54 33,94
3 Britt Fredriksson Kroppa IF 00:35:48 36,33
4 Gunnel Hultqvist IF Hagen 00:39:11 45,33
5 Margareta Wadin OK Älvsjö-Örby 00:39:26 45,99
6 Inger Andersson Årsunda IF 00:39:38 46,53
7 Britt-Marie Carlsson SOK Viljan 00:39:49 47,01
8 Gudrun Persson Hallstahammars OK 00:39:57 47,37
9 Kerstin Hjalmarsson Emmaboda Verda OK 00:40:09 47,90
10 Lola Ahlberger Hestra IF 00:42:11 53,31
11 Monica Svärd OK Klemmingen 00:42:48 54,95
12 Arja Ingvarsson OK Vilse 87 00:42:59 55,43
13 Karin Bergström Gävle OK 00:43:24 56,54
14 Christina Ohlin Rånäs OK 00:47:02 66,21
15 Kerstin Alneberg Stensson Ockelbo OK 00:48:14 69,40
16 Elisabeth Byberger Solna OK 00:48:21 69,71
17 Tanja-Birgit Söderström Sala OK 00:48:58 71,35
18 Mona Petersen OK Motala 00:49:54 73,83
19 Eva Svanström Västerviks OK 00:51:05 76,98
20 Ewa Arnesson IK Dran 00:52:01 79,46
21 Monica Ohlin Rånäs OK 00:52:24 80,48
22 Birgitta Johansson IK Gandvik 00:54:10 85,18
24 Helena Bachman Täby OK 00:55:05 87,62
26 Gabrielle Brun Andrarums IF 00:55:46 89,43
27 Margareta Granberg OK Klemmingen 00:56:57 92,58
28 Ingeborg Danielsson Östersunds OK 00:57:22 93,69
29 Lizkulla Pettersson Markbygdens OK 00:57:49 94,88
31 Maud Göthe-Lundgren Linköpings OK 00:58:18 96,17
32 Ulla Britt Sundin Skogslöparna 01:01:33 104,81
33 Eva Grenmyr OK Nipan 01:01:58 105,92
34 Margareta Persson Husums IF OK 01:02:34 107,52
36 Ingrid Bergh Sigtuna OK 01:02:57 108,54
37 Mona-Lisa Jansson Kungälvs OK 01:04:18 112,13
39 Marianne Gerborn Västvärmlands OK 01:17:38 147,59
41 Eva Elnerud Sigtuna OK 01:24:29 165,80
43 Christel Nilsson OK Älme 01:51:05 236,55
Eva-Karin Svahn Bodafors OK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF