Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Hälsingland 2011, Etapp 2 - D60

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Inger Lindholm Fjärås AIK 00:38:24 24,34
2 Louise-Marie Nilsson OK Klemmingen 00:38:25 24,37
3 Maud Sundén OK Järnbärarna 00:39:09 25,96
4 Lena Granefelt OK Tyr 00:40:47 29,50
5 Lisa Kumlin Växjö OK 00:40:49 29,58
6 Britt-Marie Larsson SOK 68 00:41:34 31,20
7 Birgitta Billstam Järfälla OK 00:42:36 33,44
8 Bigge Bengtsson Stigmännen Karlshamns OK 00:43:03 34,42
9 Solvej Carlson IFK Hedemora OK 00:43:40 35,75
11 Lena Söderberg OK Skogsfalken 00:44:29 37,52
12 Karin Axelsson IK Uven 00:44:36 37,77
13 Anna Blomgren Tullinge SK 00:44:55 38,46
14 Helen Törnros Tumba-Mälarhöjden OK 00:46:21 41,57
15 Lisbeth Karlsson Vaggeryds SOK 00:46:56 42,83
16 Margareta Elmefjäll Långhundra IF 00:47:11 43,37
17 Eva Halvarson OK Kåre 00:48:20 45,87
18 Margareta Hagstedt Väsby OK 00:48:25 46,05
19 Gullan Andersson Strängnäs-Malmby OL 00:48:55 47,13
20 Maj-Britt Byström Rävetofta OK 00:49:07 47,56
22 Gerd Lindholm Sol Tranås 00:49:47 49,01
23 Inga-Lisa Axenborg Göteborg-Majorna OK 00:49:49 49,08
24 Kerstin Eriksson Björkfors GOIF 00:49:56 49,33
25 Lena Stenberg IFK Umeå 00:50:41 50,96
26 Ros-Mari Karlsson Nybro OK 00:50:54 51,43
27 Ingrid Graneli Haninge SOK 00:51:41 53,13
28 Margareta Ahlqvist Sundbybergs IK 00:51:58 53,74
29 Mona Forsberg Hagaby GOIF 00:52:32 54,97
30 Irene Danielsson Piteå IF 00:52:39 55,22
32 Elisabeth Rosén Göteborg-Majorna OK 00:54:32 59,30
33 Ulla Gummeson Väsby OK 00:54:40 59,59
34 Karin Walltin Östersunds OK 00:55:50 62,12
35 Eva Karlsson Västerås SOK 00:56:23 63,31
36 Inger Lorentzson Sundsvalls OK 00:57:30 65,73
37 Christina Karlsson Öberg OK Hällen 00:57:41 66,13
38 Ann-Marie Holmström Lidköpings VSK 00:58:07 67,07
39 Ingrid Salomonsson Skåneslättens OL 00:59:05 69,16
40 Gitte Jutvik Trosabygdens OK 00:59:34 70,21
41 Monica Holm IFK Moras OK 01:00:12 71,58
42 Agneta Granström SOK Aneby 01:00:28 72,16
43 Ingrid Wiklander-Nylander Sundsvalls OK 01:00:32 72,30
44 Ingrid Lundström Västerås SOK 01:00:34 72,38
45 Helene Wikner OK Storsjön 01:00:41 72,63
46 Helena Hemström Gävle OK 01:01:12 73,75
47 Rosa Johansson IK Uven 01:01:16 73,89
48 Ingegerd Olsson OK Alehof 01:01:17 73,93
49 Anita Ljungberg Umeå OK 01:01:38 74,69
50 Karin Elfman IF Marin Väst 01:02:05 75,66
51 Marianne Sellgren Sigtuna OK 01:02:16 76,06
52 Elisabet Lundgren Sundsvalls OK 01:03:13 78,12
53 Anette Bergkvist Härnösands OK 01:04:39 81,23
54 Lena Abel Härnösands OK 01:05:18 82,63
56 Siv Rödström OK Skogsstjärnan 01:07:45 87,94
57 Ingrid Tengeland IK Gandvik 01:10:35 94,08
58 Daina Julia Dagis OK Renen 01:15:06 103,87
59 Eva Thörnblom Sjövalla FK 01:17:56 110,01
60 Elsy Viola Erika Söderberg Gamleby OK 01:18:44 111,75
62 Barbro Martinsson OK Tyringe 01:21:58 118,75
63 Vanja Gummesson Nybro OK 01:30:05 136,34
64 Kerstin Blom OK Kolmården 01:34:49 146,60
Birgitta Wiklund OK Skogsvargarna

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF